не знам у ком смо ми саставу играли, али знам да они имају пар старих искусних бивших румунских репрезентативаца...и да су нешто од ове полусезоне ушли у неки кеш, па се спремају за напад на титулу следеће године...тако нека прича...

значи нисмо играли против лоше екипе :D
а вероватно нико из нашег првог тима није ни био тамо јер су сви мање више с` репком :bes

пОзДрАв!!!


Ni meni nece da se otvori,a steta je da se ne vide takve slike

Quote from: "Cetnik_da_se_zna"Ni meni nece da se otvori,a steta je da se ne vide takve slike

IdiTE na TRIBINU, na pod forum "fotke&izveztaji" ,pokusajTE tamo da otvoriTe...?

Kizo sto zajebas ljude ,diverzijo....
S

Imate na zvanicnom sajtu jednu slicicu sa transparentom: "I za vreme rata i za vreme mira, vi ste uvek bili nas braca"
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


Lijepo je vidjet ovako nesto
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Quote from: "Krta011"Navijaci temisvara su digli zastavu KOSOVO JE SRBIJA!

Klasično uvlačenje u bulju i ordinarna glupost koja nema veze sa mozgom...

Неконтам те баш.................а шта је то као требало да напишу???????

Quote from: "bjcz"
Quote from: "Krta011"Navijaci temisvara su digli zastavu KOSOVO JE SRBIJA!

Klasično uvlačenje u bulju i ordinarna glupost koja nema veze sa mozgom...

Неконтам те баш.................а шта је то као требало да напишу???????

Apsolutno ništa!!! Baš me boli k**a što oni misle o Kosovu! Neka gledaju svoja posla i navijaju za svoj tim.  A ako već hoće da se politički deklarišu neka idu dole na to isto Kosovo i neka brane srpske interese tamo... Više mi je preko glave tih patriota što samo seru... Pozdravljam konkretne akcije kao organizovane posete Delija Kosovu.  I pozdrav za moderatora koji je izbrisao moj prethodni post!

Quote from: "Krta011"

Apsolutno ništa!!! Baš me boli k**a što oni misle o Kosovu! Neka gledaju svoja posla i navijaju za svoj tim.  A ako već hoće da se politički deklarišu neka idu dole na to isto Kosovo i neka brane srpske interese tamo... Više mi je preko glave tih patriota što samo seru... Pozdravljam konkretne akcije kao organizovane posete Delija Kosovu.  I pozdrav za moderatora koji je izbrisao moj prethodni post!

Неслажем се баш са тобом али да не улазили у расправу око тога свако има право на своје мишљење зар не.................по мени врло похвално што су то урадили...................неки ни то нераде.................могуће да нам то ништа ни незначи што ти кажеш,по мени свака подршка ма каква била значи..............

Quote from: "Krta011"
Apsolutno ništa!!! Baš me boli k**a što oni misle o Kosovu! Neka gledaju svoja posla i navijaju za svoj tim.  A ako već hoće da se politički deklarišu neka idu dole na to isto Kosovo i neka brane srpske interese tamo... Više mi je preko glave tih patriota što samo seru... Pozdravljam konkretne akcije kao organizovane posete Delija Kosovu.  I pozdrav za moderatora koji je izbrisao moj prethodni post!

Ako vec ne znas da cenis tudji trud i podrsku, cuti, nemoj da lupas gluposti po forumu...

Ma meni je samo žao te šačice jadnih ljudi koja je ostala dole i doživela da ih prebijaju na smrt sekirama, a da neki daju sebi za pravo da deklarišu šuplje političke poruke u vidu takvih transparenata.  Tim ljudima treba pomoći direktno i tako dokazati svoju privrženost i patriotizam.  Lako bi meni bilo da napravim majicu sa natpisom Kosovo Srce Srbije i da je šetam po Beogradu, ali šta ja imam od toga i još važnije šta imaju ti jadni ljudi na Kosovu.  Već poslednjih 15 godina se manipuliše pitanjem Kosova, a položaj srba dole je sve gori i gori... Zato je po meni totalna glupost kada neki navijači iz rumunije seru o tome kako je Kosvo Srbija u trenutku kada je Kosovo sve sem Srbija hteli mi to da priznamo ili ne...

Quote from: "KBB"
Quote from: "Krta011"
Apsolutno ništa!!! Baš me boli k**a što oni misle o Kosovu! Neka gledaju svoja posla i navijaju za svoj tim.  A ako već hoće da se politički deklarišu neka idu dole na to isto Kosovo i neka brane srpske interese tamo... Više mi je preko glave tih patriota što samo seru... Pozdravljam konkretne akcije kao organizovane posete Delija Kosovu.  I pozdrav za moderatora koji je izbrisao moj prethodni post!

Ako vec ne znas da cenis tudji trud i podrsku, cuti, nemoj da lupas gluposti po forumu...

Ako imam suprotno mišljenje tvom ne znači da lupam gluposti... A predlažem da za sledeći susretu ove dve ekipe mi napravimo transparent MOLDAVIJA SRCE RUMUNIJE i da se tako revanširamo za iskazanu podršku!

Morao sam banovati ovog Krtu, poceo je da mi dize pritisak.

Quote from: "Krta011"Baš me boli k**a što oni misle o Kosovu!
pusacu kurca, ne seri...
Quote from: "KizaLion"
U temisvaru zivi oko 20.000 srba.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"Morao sam banovati ovog Krtu, poceo je da mi dize pritisak.
Mislim da niko nema nista protiv tvoje odluke, tako da ne mora da te grize savest...  namigivanje
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Svaka cast za transparent!E,da je vise takvih gestova...

neznam da li mi se cini ili je jos jedno bratsvo zapoceto... :)
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

lepo je sto smo i mi pravoslavci poceli da se okupljamo i branimo neke nase interese
i bilo je krajnje vreme, oni muslimani ce nam doci glave