Quote from: "Delija_do_groba"
Quote from: "UltrasLondon"
Quote from: "Mitke"da li neko zna koliki je godisnji budzet koji Uprava izdvaja za navijacke aktivnosti?

nije velik, oko 45.000 evra godisnje - to pokriva gostovanja, koreografije (i za materijal i onom momku iz Meksika sto smislja koreografije), pirotehniku, majce (od cije se prodaje vrati kinta), banket za godisnjicu osnivanja Delija, odrzavanje navijackih prostorija i internet prezentacija.

obicno se potrosi manje od 45.000 a ono sto preostaje to ide onom vodji koji je trenutno sa najduzim "radnim stazom", za sada je to Mirko T., ali i on pola vrati u kasu.

svaka cast svakome ali zar ima jos neko ko vraca pare u kasu ???a uz to, u ciju kasu ?
:rofl
edan Grad jedan Klub

ha odlicno, bas kao sto sam predvideo.
3:0 za Zenit na kraju prvog. U drugom da nam smeste jos dva gola i eto petarde ponovo.
Dzaja naravno nece dati ni jedno jedino objasnjenje kao da je sve u redu. Opet ce se dignuti mala prasina i nikom nista.
Do sledece blamaze......

ovo je tuzno :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(

:bes Dzajo odlazi!!!
acunajte na nas

hej ultra,

ne, pa zasto bi ovo bilo tuzno? Pa ovo je smesno. A je'l znas sta je smesno? Smesno je to sto navijaci ne isteraju onu stoku napolje iz Zvezde koja ima obraz kao djon. Smesno je i to sto nasa prva ekipa ne planira nista po tom pitanju da uradi. Smesno je i to sto ima nekih ljudi na forumu koji ce i posle ovog debakla da brane Dzaju. Smesno je i to sto igramo ove godine sa igracima koji nisu sazreli ni za deciji vrtic.
E ultra.....
GLUPOST JE NE UNISTIVA!!!!

Dok ima ljudi kojima ova situacija odgovara jer i dalje pune svoje dzepove preko Zvezde, gledacemo mi Dzaju jos dugi niz godina. Zato zelim da se ne samo danas ponovi petarda nego i svaki novi put kada izadjemo u Evropu ali ne zato sto likujem nego zato sto me bas zanima gde su nekim ljudima granice dokle mogu da gledaju sunovrat naseg kluba.....
I ne zaboravi:
I od goreg moze gore!!!!

Do sledece petarde........

4:0

Hajde jos jedan....

Do sledece petarde......

ahahahahaha, evo ga i cetvrti, pa ovo je uzas, sramota, ponizenje, bruka, dokle bre Dzajo...
Na pocetku sam se taman malo ponadao kada sam video da trce bolje nego u eindhovenu(razlog su kovecevic i markovic), i kako nismo primili gol 20 minuta(tako su rekli u novinama, da su opasni prvih 20), kad ono krenula mala, ili mozda velika petarda,  za sada je 4:0, videcemo dokle ce da stignu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

ej,

kazes "Na pocetku sam se taman malo ponadao kada sam video da trce bolje nego u eindhovenu"

Pa onda neka krenu da se bave atletikom, tamo je poenta jedino u brzom trcanju, nece imati ni loptu ni nesto drugo tako da ce moci do mile volje da trce po ceo dan....

Do sledece petarde.....

:bes  :bes  4:0 a jos pola sata do kraja...koliko jos mogu da prime, dva ili tri komada ?
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

pa bilo bi dobro da primimo jos 3 komada ali mislim da su Rusi malo stali na zalost.....

Do sledece petarde....

Dok je Avramovica i Dzajica,
nista od Evrope i proleca.

Koje su ovo neznalice. Rusi trce ko atleticari, a ovi ko kilava stoka. A kilavu stoku dovodi uprava - to znaci Uprava napolje!!!

Postavio bih ovde Timin post sa tribine (sa kojim se u potpunosti slazem):

Prenecu moja razmisljanja sa Delije.net foruma i tu se moze videti sta ja mislim o resenju ove situacije

Mislim da je resenje moguce jedino u privatizaciji. Ko bude kupio klub znace da je to njegovo i onda ce mu biti stalo da ulaze u klub i ostvari neke rezultate. Ovako Dzaja i ekipa su na celu kluba za koji se (kao i za sve ostale sportske klubove) ne zna ciji su i naravno da se nikom ne isplati da dugorocno razmislja. Sta ako oni uloze velike pare (koje realno mogu da se vrate tek posle niza godina) a u medjuvremenu se donese zakon o sportu i klub ode na licitaciju (koliko god to grubo i "strasno" zvucalo do toga ce morati da dodje) oni ostaju bez svojih ulozenih para. Ovako sada je klub niciji i spreman samo za "muzu". Nikome se ne isplati da ulaze i samo gledaju kratkorocno da podrpaju sto se drpnuti moze. Ne isplati se , recimo, Vidica sacuvati i platiti jos dve godine i posle uzeti jos vece pare nego sto pre uvaljuj i uzimaj kintu i stavljaj u dzep a za klub i one koji ga vole koga briga.
Znaci po meni je rsenje u zakonu o sportu (kad se donese) i posle toga privatizacija. I onda onaj ko bude kupio Zvezdu ulaze pare i Zvezda se vraca svom imenu. Verujte mi

Zakon o sportu se ne donosi jer onda vlasti ne bi mogle da reketiraju klubove (prvenstveno Zvezdu i Partizan). Ovako sve je u magli i sve moze a kad bi se znalo sta je cije onda nekih stvari vise ne bi moglo da bude. Zakon (osim nas iskrenih zaljubljenika u klubove) nikom ne treba i ne odgovara. Ovako celnici mogu da rade sta hoce jer su klubovi i njihovi ali u drugu ruku i nisu.
Ne mislim ni da bi Muslin bio neko extra resenje za klub (umesto Dzaje) bez donosenja i primene zakona o privatizaciji u sportu. Mislim da bi bilo samo sjahao kurta i uzjahao Murta ne zato sto mislim da je Muslin los nego ponovo zbog nerazjasnjenih odnosa i mogucnosti za malverzacije.

Zamolio bih moderatore da otvore do kraja sezone topic sa nazivom "Ko je kriv za debakl?" Mislim da ce biti od koristi da se ne bi otvaralo sto novih.
A Timi sam cini mi se odgovorio da mislim da je u datom trenutku bolji malte ne, bilo ko samo ne Dzaja i co.
Zakon se nece donjeti, barem ne tako brzo, pa prema tome ako nema promjena bice crna Zvezda a ne crvena.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

a dok se to ne desi Kizo......

cerupace se i krasce se klub po cenu kaljanja i imena. Kako su svi pametni... Drugim recima dok se ne donese zakon o sportu a ne zna se kada ce se i to desiti krascemo i svasta cemo da radimo. I Dzaja zeli zvezdi dobro ali posto se ne zna sta je cije morace da nastavi da krade.. Odlican alibi...

A sto se tice prve ekipe.....

Sta mislis Kizo da li ce da se cuje i jedan zvizduk posle ove blamaze na sledecoj prvenstvenoj tekmi na Marakani?

Nece naravno kao sto se nije cuo ni posle PSV-a. A zasto?
Zasto sto niko nece imati muda da zvizdi jer u slucaju da to uradi kupice ga posle metlicom po severu.

Ah kako me sve podseca na Slobinu vlast....

Mnogo se isti.....

Do sledece petarde......

Kizo u pravu si to ti je sada lovu mutnom ali sada su dosle jalove godine kada nema ni prinosa a nema ni mleka. Znaci niti ima "muze" od toga se zaradjuje a sad kada je presusilo a nema nista za buducnost gutavo je.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Znam sta znaci voliti Sever, voliti i bodriti Zvezdu sa njega. Stukao sam svoju mladost putujuci od Sarajeva do BG-a i nije me nikada zanimalo nista drugo do biti na Severu i bodriti Zvezdu.
Medjutim, sada sa svoji 37 godina vidim da je glupo biti toliko slijep pa i dalje ici tamo dok neki ljudi upropastavaju Zvezdu koju svi volimo.
Ako se sa prvim ekipama ne moze naci zajednicki jezik oko smjene Dzajke i co. i ako se procjeni da sa Severa ne vrijedi negodovati, evo mog prijedloga: Neka se svi oni koji su zaista nezadovoljni ovakvim stanjem pokupe na istok ili zapad (jug ne preporucujem jer nam je omrazeni dio tribine) pa neka se vice i navija protiv gore navedenih. Mozda prve ekipe uvide da su ostale same pa ih onda to pokrene na razmisljanje. U jednoj kracoj prepisci sa Timom na delije.net on je rekao da je moguce da oni (mislim na prve ekipe) ne vide situaciju bas najbolje. Mislim da je to rekao potpuno iskreno jer se takve stvari dogadjaju. Mozda im ovo otvori oci.
Ali zaista bi bilo izlisno pisati vise bilo sta na ovu temu ako se nece preduzeti neki odgovarajuci koraci. Negdje nesto mora poceti. Da li ce to biti grupica od dvoje, pet, deset ili pedeset navijaca, nije bitno. Vazno je da se negdje krene.
I zaista cu zamoliti one koji su na ovom ili drugim forumima zbog bilo cega drugoga a ne zbog istinske zelje da pricaju o boljim danima za Zvezdu (barem je u topic-u
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

u potpunosti se slazem sa dachom ali se samo bojim da ne postanemo kao grobari.. odnosno da se nedesi da pola ljudi ostane sa "NJIMA" a pola da se odvoji i bude na istoku....
ali u svakom slucaju... ovoj situaciji treba reshenje i dela.. od reci je slaba vajda...

Quotezaista cu zamoliti one koji su na ovom ili drugim forumima zbog bilo cega drugoga a ne zbog istinske zelje da pricaju o boljim danima za Zvezdu (barem je u topic-u
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Da me neko ne bi shvatio pogresno, ne govorim o osnivanju bilo kakve nove grupe koja bi dovela do cijepanja Severa vec govorim o negodovanju i skandiranju protiv Dzajke i co.
Ako kojim slucajem to ne uspije tj. vecina ljudi ostane sa onima koji i dalje u ovakoj situaciji podrzavaju Dzajku i co. onda jednostavno treba stati sa tim i pustiti da Zvezda tone i tone dok i ONI ne potonu.
Ponovno. Cijenim sve one koji su toliko toga uradili za Sever, navijali, pravili koreo, nabavljali materijal itd. Itd. Ali nasa Zvezda tone. U tome je poenta.
Ako neko od vodja u opste cita ovo, zelim da zna da je sa navijackog plana za Zvezdu uradjeno skoro sve. Da su ONI ucinili najvise ali to Zvezdu nece dici na noge.
Sve u zivotu trpi promjene pa mora i Zvezda.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quotehej ultra,

ne, pa zasto bi ovo bilo tuzno? Pa ovo je smesno. A je'l znas sta je smesno? Smesno je to sto navijaci ne isteraju onu stoku napolje iz Zvezde koja ima obraz kao djon. Smesno je i to sto nasa prva ekipa ne planira nista po tom pitanju da uradi. Smesno je i to sto ima nekih ljudi na forumu koji ce i posle ovog debakla da brane Dzaju. Smesno je i to sto igramo ove godine sa igracima koji nisu sazreli ni za deciji vrtic.
E ultra.....
GLUPOST JE NE UNISTIVA!!!!

Dok ima ljudi kojima ova situacija odgovara jer i dalje pune svoje dzepove preko Zvezde, gledacemo mi Dzaju jos dugi niz godina. Zato zelim da se ne samo danas ponovi petarda nego i svaki novi put kada izadjemo u Evropu ali ne zato sto likujem nego zato sto me bas zanima gde su nekim ljudima granice dokle mogu da gledaju sunovrat naseg kluba.....
I ne zaboravi:
I od goreg moze gore!!!!
reci cu ja tebi sta je glupost,
*GLUPOST* je to sto kada je dzaja najurio muslina,po meni jedinog postenog covjeka u cijeloj toj upravi,svi su govorili da je dzaja u pravu i da je muslin napravio gresku sto je objavio medijama da igraci treba da ostanu a ne da se prodaju...kao rafo trebalo je o tome da se prica prvo sa dzajom a onda sve ostalo...i jos je fino rekao umjesto da se igraci prodaju bolje da se dugovi plate od para iz LS ali...
muslin biva najuren i svi to podrzavaju...
i onda,ljupko dolazi,ljupko ovo ljupko ono ne znam da li je ljupko kriv toliko za sve ovo ali po meni, da je muslin tu mi bi sada bili u LS...
acunajte na nas

Ovo nije vise Zvezda, ovo je FK Dragana.  Ovo je klub kome je jedina svrha postojanja da bude izvor zarade Direktoru i parazitima kojima se okruzio.  Sve sto je vredelo uz Zvezdi, sve sto je davalo nadu da moze da se napravi nesto od ovog naseg nekada najboljeg kluba, oterao je i odbacio.  Okruzio se ljudima neprofesionalnim, neznalicama, ulizicama, cankolizima, gramzivicma koji se uz njegove skute grebu o poslednje grame respekta koji su ostali od nekadasnje Crvene zvezde.  

I prestanite sa tim sta misli prva ekipa i sta misle vodje.  Dovoljno ste matori, zreli i samosvesni da mozete i bez njih da donosite odluke o tome kakav klub zelite da Zvezda bude.   Niste rulja pa da slepo sledite neka besmnislena pravila i neku nametnutu lojalnost nekome i necemu sto je odavno prestalo da bude ono sto je bilo a sto se krije iza stare slave i starih uspeha.  U se i u svoje kljuse, i ako mislite da treba bojkotovati, skandirati protiv, okrenuti ledja - ucinite to.  Klub ionako vise ne postoji radi vas, vase zabave i vaseg zadovoljstva i srece, vec iskljucivo radi potreba onih parazita na celu sa direktorom.   Ovom klubu na celu sa ovim ljudima ne dugujete nista jer su vam malo toga osim frustracija i bruke dali.
impatizer

Gledajuci zreb i ostale parove za kup uefa jasno je da smo mi dobili najtezeg moguceg protivnika. Dinamo dobio Elfsborg sa 2-0, Grobari 3-1, a mi 0-4... mogli smo dobiti neke jadnike kao standard, bohum, slovenacku goricu, ali nikad nismo te srece. Da je muslin ostao pevala bi se druga pesma, ali to nije moguce jer je opet Dzaja tu. I tako godinama, slusamo price i pricice o velikoj zvezdi i postajemo topovska hrana za evropske klubove, dok domace jedva dobijamo...

Ne znam da li je moguce da prodjemo ove na Marakani. U prvih 90 minuta dati 4-5 gola a ne primiti nijedan. Nemoguce, imamo smesnu odbranu, uvek primamo golove, nikad ne igramo na 0-0. Ja nisam optimista sto se tice revansa...