Rogi,potpuno si nejasan prvo kazesh jedno pa onda drugo,nebitno.
RedTroops,potpuno se slazem sa tobom.  ;pivo
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Quote from: "Ultra klan"Debilcino da ti objasnim najosnovnije stvari, vi ste nama nebitni kao i oni grobarcici.. To je jedan od razloga da nepratimo repku, nikada ne bi mog'o da bodrim grobare, Za mene je Zvezda - Srbija, tako razmisljaju i vecina iz nase grupe, pobeda Zvezde je jedina stvar koja znaci nesto, sve ostalo su sitnice. Da smo hteli mogli smo da vas rasformiramo ili barem one gastose vase "organizovane", imali smo planove, znali smo sve gde se okupljate, sta i kako ali kao sto sam rekao toliko ste nebitni da i niko nije bio nesto zainteresovan..
QuotePodrzite hrvatsku mladu reprezentaciju na EP 2004 u Njemackoj
Termin: 27.05.2004
Utakmica: Hrvatska - Srbija i Crna Gora

Mjesto: Oberhausen

Cjena: Put iz Stuttgarta (Cafe Topas) i ulaznica za samo 45
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Quote from: "pimp"
Quote from: "Ultra klan"Debilcino da ti objasnim najosnovnije stvari, vi ste nama nebitni kao i oni grobarcici.. To je jedan od razloga da nepratimo repku, nikada ne bi mog'o da bodrim grobare, Za mene je Zvezda - Srbija, tako razmisljaju i vecina iz nase grupe, pobeda Zvezde je jedina stvar koja znaci nesto, sve ostalo su sitnice. Da smo hteli mogli smo da vas rasformiramo ili barem one gastose vase "organizovane", imali smo planove, znali smo sve gde se okupljate, sta i kako ali kao sto sam rekao toliko ste nebitni da i niko nije bio nesto zainteresovan..
QuotePodrzite hrvatsku mladu reprezentaciju na EP 2004 u Njemackoj
Termin: 27.05.2004
Utakmica: Hrvatska - Srbija i Crna Gora

Mjesto: Oberhausen

Cjena: Put iz Stuttgarta (Cafe Topas) i ulaznica za samo 45
edan je Slavoljub Muslin

Jeste,jeste...dabome!!!
:lol:
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Quote from: "pimp"Jeste,jeste...dabome!!!
:lol:
Tako si patetican,pa vi ste olos,nigde vas nema,izgubili ste tu tekmu pred hiljadu 10 hiljada navijaca,vise mi je pun kurac tih sto nesto hoce da seru,pa vi ste mali,vas nema ni u jednom sport,kako si bedan,JEL NEMAS STA DRUGO DA RADIS NEGO DA PROVODIS VREME NA SAJTU BIVSEG SVETSKOG PRVAKA???

Zora rudi,dan se beli,
Jebacemo Zagreb celi,
i Cibonu,i Dinamo
JEBEMO PA RASTURAMO
edan je Slavoljub Muslin

Kaj da ti velim,
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Pa moram da priznam.. vi ste nam idoli..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "Ultra klan"Pa moram da priznam.. vi ste nam idoli..
:zbunjen ...ako je tako onda svaka cast momci!! :D
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Quote from: "pimp"Kaj da ti velim,
edan je Slavoljub Muslin

Quote from: "RedTroops"[Samo cu te podsetiti na dve tri parole:::koje bi igraci koji dodju u zvezdu trebali da se pridrzavaju,a te parole su izasle protiv kairata
VISE NISTE U SVOM SELU,SADA IGRATE NA MARAKANI
mi BI U EVROPU (SAN SIRO OLIMPIKO)),A VI U BIRTIJU(LUKAS,AKAPULKO)))
NIJE ARMANI,NIJE VERSACI TO DRES JE ZVEZDE VI MANEKENI
E vidi sad,meni je pun ku*ac tih igraca koji dolaze iz nekih selendri,i koji provedu godinu ,dve na mari,i beze preko grane.Mene vise nervira ,da svake druge subote prelazim po 300km da bih navijao za zvezdu  protiv zete,ili koma((koji dolaze vozom na tekme)))ili banatskog dvora---ja hocu da napravimo dobru ekipu,i da idem u ino zemlje da bih gledao zvezdu,a sa ovakvim igrackim kadrom,kakvim imamo i sa dovodjenjem nekih (kao zvezda)) iz zete,dvora,obrenovca necemo jos dugo igrati u toj evropi.E sada svako ima svoje misljenje,ali ja mislim da taj Mitar nije za zvezdu,ne mitar nego nijedan igrac iz nase lige po meni nema mesta u zvezdi--jer dres zvezde,to je svetinja,a ne versaci,ili armani majca



Sine,prvo si naveo tri a ne dve parole,a drugo,nije Versaci,nije Armani...je pesma koja je napravljena jos pre te tekme,a odnosi se na Branka Boskovica koji je snimao onu reklamu sa Ivicem.

Drugo,iz kog si ti to VELEGRADA,kada putujes 300 km do Beograda.

Trece,sine,svi nasi igraci prvog tima su ili iz sela ili iz manjih gradova,skoro da nijedan cak nije ni rodjen u Beogradu,po mojim informacijama jedino Mrdja i Krivokapic(za njega nisam siguran).
Pa ni Rajko Mitic,Dragoslav Seki Sekularac,Pizon,Piksi,Dzaja,ni oni nisu iz Beograda,pa sta???
JEDAN JE NIKOLA ZIGIC(iz Krivaje)

uredu !povlacim sve sto sam rekao u vezi ove teme :)  :) Sto se tice Krivokapica,on je iz sela LOvcenac(opstina Mali Idjos))kod Backe topole))).

sto se tice ovog topica bolje da se zakljuca,!!!!!!!!
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION