Е да заборавио сам и поделу летака...
Пази, вођа прича да се читају кући, а не на Северу, већ да смо ту због певања... ликови испод мене, као у првом разреду, одмах глава доле и читај шта пише :zbunjen од толиког броја блејача не може, ни наше издање бити добро...
Само нек је прошло...

Лековића треба отерати што пре из Звезде. Иначе веровали ви или не керова је било више него нас на трибинама. Огроман број је био око службеног улаза и у ходницима западне трибине? Чак после меча нису да ли да се уђе на западну трибину. Да ли је то била Лековићева превентивна мера? Мислим да да. Верујем да је спреман на све да задржи столицу.

Биће још слика сутра.

Quote from: "дрвосеча"Ови у кавезу јесу се чули, не могу да лажем, али то је више било од тога што је нама био лош дан, а њима је то била прилика да направе "џиновски корак напред"  :D

Они су били расположени да певају, иако их је упола мање него иначе, иако им се група расипа задњих годину дана (махом због резултата клуба и пандурске репресије).

Quote from: "Djape_BBrdo"Мислим стварно шта је разлог овако лошој посети?Немогуће да је за Београђане тешко да довуку дупета до 13ч на текму??Колко видим и лепо време је било,и плус супарничка група...шта није у реду  :zbunjen .

Razlog sto je bila manja poseta je taj, sto su Beogradjani docekali SCG odbojkasice, mada je delimicno opravdan razlog, jer su sve odbojkasice srpkinje i samo su srpsku bronzu priznale...
VEK SA TOBOM

Ех да је тај разлог... Они који су редовни и који имају већ створену слику о томе шта представља и шта је Север не дочекују српске а камоли сцг одбојкашице за време Звездине утакмице... Свака част тим девојкама и супер што су српкиње све до једне али зна се да је Звезда испред свега... Уосталом ко је хтео да их дочека могао је то и после фудбала... Ја сам ишао ка граду после утакмице и тај дочек је још увек трајао...

Једноставно не постоји објашњење, рекао бих да је то била пролазна слабост и да ћемо показати своју снагу на првој следећој утакмици, овога пута рукометном дербију...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Кад сте већ сви изнели своје претпоставке због лоше посете, да изнесем и ја своје.
Као прво у јеку су јесење славе.
А као друго ако се узме у обзир термин одигравања утакмице + застој у саобраћају због дочека одбојкашица, људи који су морали да запале са посла, нису имали велике шансе да стигну на текму...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mozda je malo i slogan 'gledam Zvezdu, a ne njene protivnike' zakazao ovaj put ... iz razloga sto ne verujem da je slucajno najvise ljudi doslo bas na OFK-u, a najmanje na Zemun ...

Izgleda da je onaj ludak napustio Hajduk iz Kule pa ce (nadam se) sledece subote biti normalne cene karata i dobra prilika za popravni ...

Quote from: "Red Star Forever"Ех да је тај разлог... Они који су редовни и који имају већ створену слику о томе шта представља и шта је Север не дочекују српске а камоли сцг одбојкашице за време Звездине утакмице... Свака част тим девојкама и супер што су српкиње све до једне али зна се да је Звезда испред свега... Уосталом ко је хтео да их дочека могао је то и после фудбала... Ја сам ишао ка граду после утакмице и тај дочек је још увек трајао...

Једноставно не постоји објашњење, рекао бих да је то била пролазна слабост и да ћемо показати своју снагу на првој следећој утакмици, овога пута рукометном дербију...


To me podseca na sezonu 2003/04, kada je sve ukupno ko sada prosek gledalaca na marakani bio oko 1000 - 1500 ljudi, secam se da se pricalo da je cak peta engleska liga bila popularnija.  :zbunjen
VEK SA TOBOM

Убачено је још неколико фотографија.

Jel moze neko da skenira letak i da ga okaci ovde.


Izvinjavam se zbog latinice nisam na svom kompu.

Quote from: "Red Star Forever"Ех да је тај разлог... Они који су редовни и који имају већ створену слику о томе шта представља и шта је Север не дочекују српске а камоли сцг одбојкашице за време Звездине утакмице... Свака част тим девојкама и супер што су српкиње све до једне али зна се да је Звезда испред свега... Уосталом ко је хтео да их дочека могао је то и после фудбала... Ја сам ишао ка граду после утакмице и тај дочек је још увек трајао...

Једноставно не постоји објашњење, рекао бих да је то била пролазна слабост и да ћемо показати своју снагу на првој следећој утакмици, овога пута рукометном дербију...

У потпуности се слажем са овим постом!
Нећу делити сад ту неке примедбе, кад ни сам нисам био! Наиме, пошао сам у 4 возом (кашњење 85мин), цимање са муријом у Дољевцу, избацивање из сваког могућег воза, а кад сам стигао у Алексинац било је већ 10... Кад сам видео да не могу стићи на текму, окренуо сам се и отишао кући! Баксуз сам тежак...  :(  Стварно страшно!
Успут сам заглибио са високом температуром...   :o

Mora da je vas vise bilo u vozu pa je murija mislila da je to organizovana grupa DeLiJa. :zbunjen
VEK SA TOBOM