Jao sto volim ovako ove padobrance kao sto je ovaj Ludak,sto dodju jebote mesec dana posel derbija da nesto kenjaju i prozivaju,al nije to najcrnje nego ajd da su pobedili(da ne preterujem) pa da i dodje da se prosere nego ovako,nema cime da se pohvali i onda izvuce debilnost da su se bolje culi,ma u stvari i ja sam dijabola sto to i komentarisem,treba samo ignorisati  ;pljuga .
Hooligan,dobro je sto su vodje tako brzo reagovale,i sto je bila samo manja tuca i sto je koliko sam ja primetio bila skroz na dnu,pa mozda i nije moglo nista da bude kobno po koreo,i nije mi jasno ti likovi sto dodju iz unutrasnjosti,mislim ti dezinformisani,sta ustvari pokusavaju da urade,da vode navijanje,jel prozivaju nekoga,ili hoce da kace svoju zastavu tamo gde ne treba,sta je u pitanju,nije mi jos jasno,al k'o sto ti kazes,dosta ljudi  onako mahinalno pocnu da se pomeraju u stranu kad krene tuca tako da bi se sve rasturilo,kao onoj stoki preko puta,ustvari njima je vec bila skroz sjebana koreo,nego su je oni opet nekom tucom skroz dokrajcili.Valjda ce shvatiti ljudi jendom.Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ma hoce li neko da pohvali moje  fajlove!? :lol:  :lol:  :rofl  :finger

Salim se!!!!!

Evo vma vic sa delije.net

-Zasto  protiv Cara Konstantina  nije igrao prvi tim???

-????

-Ma razboleli se,vecina igraca ima ebolu!!!

-???

-ma jebali neke majmune u subotu! :lol:

Ajde stavi koliki su ti fajlovi, sve sto je preko 2 MB ne skidam iz principa :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


"Necu da ti kazem,celavi"! :lol:

Salim se,pa to lako mozes da vidis i sam,bez downloada!!!
Al,ako je tako,onda nista! :D
veliki su za tebe! ;pljuga  :flasa

Konacno da se dokopam kompjutera da napisem i ja neku rec.

Prvo da se izvinem Kizi i Simi zbog nepojavljivanja na dogovorenom mestu,drugari :rofl ,toliko sam zestoko slavio ono silovanje u Derbiju,da sam vec oko 23.00 poceo sa rigoletom koji uz konstantne glavobolje nije prestao do jutra.Sa Simom sam se cuo i njemu objasnio celu stvar.Nadam se da mi je opravdano.

Sad rec-dve o samom Derbiju.Na put je krenula ekipa nas 5-oro(Ultra Roma,MG,Pretorijanac,jos jedan momak i moja malenkost) uz Ultra Gudru koji nas je vec cekao u BG.Put  kao put,smor  kada ides autom(ne mozes da gorilas),prvi put kroz Hrvatsku posle 13 godina.

Na dan derbija predivno vreme,sve je govorilo da ce se desiti SEX koji se desio.Sa ekipom se nisam nasao ni pre,a ni posle tekme(zbog gorenavedenog pijanstva).Dok su oni(ZLA ekipa) ispijali piva kod F.,ja sam skocio na Senjak pre tekme.Kad tamo-zandari u ogromnom broju,cimaju nesto,kenjaju.Odlucuje se da se lagano krene prema Marakani.

Koreografiju,navijanje i ostalo necu da komentarisem,sve ste vec rekli.Spomenuo bih samo da sam groblje cuo iskljucivo izmedju 15-30 minuta utakmice.Ni pre,ni posle.Pitam se samo dokle ce u zemlji Srbiji biti dvostrukih arsina?Da smo mi krenuli da lomimo na JNA,odvalili bi nas zandari od zivota.Ovako,Stoka divlja,a ceo kordon ih gleda samo.
Treba im na prolece RAZORITI ceo stadion.

Bilo je super zezanja,alkohola i ostalih opijata,medjutim,ekipa "gastarbeitera" :rofl  je morala da krene nazad.Svi zadovoljni k'o kucici,pravac u Bosnu na cevape.Vrhunac je ipak bio na nekoj pumpi u Sloveniji,gde je MG grebao neku greb-greb lutriju.Taman sam hteo da ga isprozivam kako se vidi da nije ziveo u Srbiji,i da ne treba da veruje u sranja tipa Bingo-a i ostalog smeca,kad ne lezi vraze :rofl Lik je ladno i dobio,sto je najbolje od svega,i odmah je palo pivo za ekipu.

Sve u svemu,zacin C :rofl ...Super putovanje,jos bolja tekma a bogami i rezultat.Sad jos da operemo Vikinge,i onda svi da stekujete kintu za prolece i putovanja.

I jos nesto-ko zeli da se kladi moze-ako Zvezda udje u 1/4 finale kupa UEFA,ja TVRDIM da cemo ga i uzeti ove godine.Samo da ekipa ostane na okupu,i bice svega na prolece.

Pozdrav

Pa dobro Jackass, desi bre ti chovecheeeee?!?!?!?!
Drago mi je da ste imali lep provod u BG-u, bash kao i mi, jelte... :)
Inache, kako bre lose kada idesh kolima? Kako nema gorilanja?
Pitaj CaPoCrImI-ja kakovo je gorilanje bilo kod mene u kolima kad smo ishli na turnir koji su organizovali Brigate!!!

Capo, reci brate... Jel smo gorilali ili nismo brate `talijane?

A to shto je MG dobio na greb-lutriji... Pa vidish da je nas ( cigane ) bash htelo, a? Ja se nadam da ce Bog da uslisi ovo shto si reko za kup UEFA. Barem do cetvrtfinala da doguramo... To bi bilo do jaja!!!
Pozdrav brate!

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

:rofl  :rofl
??????? ??? ??? ??? ?????? ?? ????? ?? ??? ?????? ?? ?? ?????? ???? ??????? ??????? ? ?????? :D

?0?????!!!