[
Sto se tice toga da udjes sa zvezdinim salom na Sever Marakane... Pa zavisi ko ga nosi. Evo, neka mi neko da Zeljin sal i nosicu ga na Severu, ali... Moze svasta da ti se desi, a moze i da ti ne bude nista... Dok ne probas neces znati. :) :) :)

Toliko o tome...

E, sad, imam par pitanja za Pazarce...
Da li ste vi svesni da ste deo Srbije i da treba da postujete to sto zivite u njoj i sto imate ista prava kao i mi, Srbi?!
Drugo, posto vi, eto, niste siptari, nego "sandzaklije", kakav stav imas o zlocinima koje je pocinila "OVK" nad Srpskim i drugim nealbanskim stanovnostvom?!


Avanti!
A shto ? Da ne smatrash nas podstanarima!A ko to od nas ne postuje drzavu?Za drugo pitanje nisam u obavezi da odgovorim, jednostavbno nezivim na Kosovu i nisam Albanac! A Ti si Srbin pa mi odgovori za ovo ubistvo od prije dva dana ,kad se cijela srpska shtampa zaletela da optuzhi Albance,kad ono ubica bio Srbin!?Cemu takvo brzo zakljucivanje!?Inace zlocin je zlocin,pa ma sa chije strane doshao!!
Velja :)[/quote]

Quote from: "Brdjo"moje mislenje...

1: Ne volim kad igraju druge nacije kod nas
2: Ne volim da srbi igraju za Federaciju i svaki koji igra je za mene izdajica
3: Necu dozvoliti da moja deca u Brckom (RS) idu sa drugim nacijama u skolu
4: Nebi mogao podneti da vidim sal neprijateljskih nacija na marakani
5: Cist sam nacionalista i to ce da budu i moja deca
6: Ne interesuje me Bosna ni malo i hocu da se RS zove zapadna Srbija
7: Svako ko mi kaze da sam Bosanac uvredjujeme nenormalno
Zasto? Zato sto je toliko srba izginulo da ne budu vise sa bosancima

Cuo sam neki dan jednu pricu u kojoj se spominje da ce doci i nama Srbima nasih 5 minuta, i kad cemo sve zelje moci da ispunimo!
Ali posto je  sve to jos rano ja sam za to da se ubijamo na utakmicama, i bas ova moja zelja ce 100% da se ispuni pa makar i ja poginuo!


Ti cesh da imash tazak zivot!!Tezak skoro kao tvoj nick!!

Al ti samo volis stvari koje su lake???
Zbog moga nicka ste vi muslimani jebeno najebali!!!!
Ko zna svatice o cemu mislim!

Tezak Zivot imaju ljudi koji su sledeci na meti, a ako to neznas onda ces da vidis!!!!

Nemogu ti pomoci stvarno nisam doktor! A i za tebe su potrebne neke jake ustanove sa reshetkama na prozorima i gumenim zidovima!!

E stvano niste fer, jebote!!!  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes

Lepo vas zamolim bez prozivki, a vi drkate kitu bez veze!

Ovde narocito mislim na tebe "SS", jer bi trebao da se smiris. Ako si vec na Srpskom forumu, madju Srbima, budi miran i nemoj da prozivas... Shto se mene tice sve sanse si prokockao... Jos jedna glupost i banovan si!

A i ja sam budala... Reko, ajde da ne prekidam raspravu, da otkljucam topik, kad odmah se neki primili ko dete na tresnji.
TOPIK ZAKLjUCAN!!!

Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА