Ukratko - sutra ujutro krece 4 autobusa. Bice zanimljivo gostovanje, Kako je bilo prosle godine, saznacete ako procitate moj stari izvestaj ovde - http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=126.

jel ides ti sutra?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ????? ???????, ??????? ?? ?? ????? ???? ?? ?? ????? ????? ??? ?????? ??????, ? ? ????? ?? ?????? ??? ???? ?? ????????, ?.?. ?? ?????? ?????? ?? ??? ????? ??? ????????. ????? ???? ?? ???. ????? ?? ?? ??? ?? ????????? ?? ????, ??? ? ????? ?????, ???? ??????? ?? "????" ????? ????  :(

svaka cast, vise nego dobro ste dosli u bl...
inace, vulturesi iliti lesinari su poslije utakmice protiv zvezde prosle godine poceli da bojkotuju kosarku, tako da navijanja za borac i nece biti...jedina grupa koja dolazi da navija na utakmicama su neki likovi od kojih vecina dolazi sa zvezdinim salovima i kapama na utakmice, pa ce vjerovatno i oni navijat za zvezdu...sve u svemu, jedino ce mozda grobari opet doci da prave sranja, al oni su svakako u debeloj manjini u banjaluci, mozda dodje i poveca grupa delija srpsko sarajevo...
..ne moze brze, jurimo 30...

:bes

?0?????!!! ? ?????? ??? ????? ???? ?? ? ?????????? ?? ???!!!

koliko znam prosle godine su vam maznuli jedan transparent...neki su spominjali kao vracanje istog, pa vidjecemo...

Kizo, javi mi porukuom ujutru ako ti trebam za selidbu.  namigivanje
Shto se tice gostovanja, danas kad sam se cuo s' Drazom, nisam mu rekao ni da li ide neko iz ekipe ni da ne ide... Pa, jel ide neko odavde?  :zbunjen

Nemoj da vas je sramota ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nisam ni znao da ce se nesto organizovati za BL. Da mi je javljeno pomerio bi sve obaveze za nedelju. Ovako, bez mene. Cak ni preko TV-a necu moci da gledam. A verujem da ce biti do jaja, prosle godine je pala Delije Teslic, videcemo sta ce biti sutra.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


???????? ?? ? ???????? ??????? ???????,???? ?? ???? ??????.?? ?????? ?? ???? ?? ?????????? ? ?????,??? ???????? ????? ???.
ED*STAR

Ta zastava je ukradena, bila je okacena gore iznad kopa kod onih stepenica, ali su je lokalni glodari ukrali i zapalili van hale. Bilo je nakon toga sibanja sa murijom pa i zaletanja preko terena ali stoka je zapalila u vidu lastinog repa, kao i obicno...

Videcemo sta ce biti sutra...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??????? ??????!
????? ????????,? ??? ??? ?? ?????????? ????? ?? ??  ?????? ??????????.?????? ????? ????????,????? ??????? ??????? ?? ????? ??? ???????? ???????? ??????? ?? ??????.
???? ??????????? ?? ??????? ?????,17 ??????? ?? ????? ????? ???????????,??? ?? ?????  ??????? ??????.
???????? ?? ???? ?????.???? ?? ??? 150-200 ??????  ???????? ?? ?????????,????????,????????,????,????????,????? ???.?????? ??????? ?? ???????? ???????.??????? ?????????? ?????? ??? ?? ???? ???????? ? ???????.
?????? ???????? ?????,????????? ???? ?? ????.???? ?? ??? ????????(??? 16 ??????) ???????? ??? ?????? ??????? ????????.?? ?????? ???????? ?????????? ?? ??????? ?? ??????,????  ?? ???:''???? ???? ?? ?? ??????,?? ?? ??????,?? ?? ??????!''
???? ?? ???? ???? ?????? ???? ???? ????? ???????????,??????? ?? ??? ?????? ??????,??? ????? ?????? ??? ?? ????.???? ???? ???????? ? ??????? ? ??? ???? ?? ?????  ????? ?? ''???????'',?????? ?? ?? ???? ???? ???? ??????? ????????.
???? ???? ??????!!!!
??????? ?? ????????
ED*STAR

Sukob Delija i policije u Banjaluci

Grupa navijaca ko

Sto se tice nereda i navijanja cekamo Kizu da se vrati, osim ako nije i on medju ovih 11 uhapsenih  :(

Sto se same igre tice, mislim da stvarno ne smemo da dozvolimo da gubimo sa 20 poena pa da posle jurimo ako zelimo da budemo neka ozbiljna ekipa. Jeretin jeste dao 20-tak poena, ali mnogo slabo organizuje napad i samo nesto kenja ostalim igracima. Od jestratijevica sam ocekivao da se malo iscelicio tamo po inostranstvu, a on i dalje ne moze da zagradi ove nizerazredne centre. Svaka cast Radivojevicu pre svih, a i ovom Bjelici, oni su nasa buducnost uz Luku Bogdanovica  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Nisam isao, nisam mogao da ispalim burazera. Cvele nije isao, a isao bi on samnom da sam otisao. Toni, u 10 ujutro smo poceli da radimo pa nisam hteo da te budim, za par dana pravimo cirku pa otpadamo na gajbi (dovescemo neke ribe).  :D  ;pivo

E sad ono sto mi je dojavljeno:

Njih 140 je ostalo napolju. Odmah posle su vraceni za Beograd. E sad koliko sam uspeo da vidim preko TV, navijanje preko megafona je vodio S*** iz Brigate, dok sam medju navijacima video i dvojicu mladjih Nislija (jedan od njih nas Gaga sa foruma), u svakom slucaju necu se praviti pametan jer nisam bio, sacekacemo da neko napise sta je zapravo bilo.

Ma ono je kura* od igre,nas ce neko malo jaci da opere samo tako,em sto nam se sad svodi igra da nam klinci(jesu ipak tu mojih godina) ali u odnosu na ostale, prave i grade igru.Imali smo srece,kao i protiv Cibone i kao protiv Buducnosti.Ja sam ocekivao od Rakocevica kada je dosao da bude kao sto je ona pic*etina Vujanic bio kod misheva,a on nije ni blizu,Jeretin sigurno pusi neku drogu  :rofl ,za njega nema drugog objasnjenja,jes' da je dao tih 20-ak poena ali on nam je upropastio jedno milion napada,a centri su skroz izgubljeni,Jestratijevic je gori nego kad je bio prvobitno u Zvezdi.Sto se tice igre mnogo,mnogo lose...ali je zato navijanje bilo stvarno super,svaka cast svima koji su bili i koji su bili u mogcnosti da odu,pesma koliko sam cuo preko tv-a nije stajala ni u jednom trenutku i bilo je bas dosta glasno  :megafon .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

??????????!!!
?????? ?? 20 ??????? ?? ????? ???? ??????? ????? ???? ?????? ?? ????? ????? ?? ???????? ?????? ???? ?? ???????? ???? ?????, ??? ?? ???? ????? ??????....
?? ??? ????? ????????? ??? ???? ??????, ??? ??? ???? ?? ?????????????....
?? ???? ???? ???? ????? ???? ???? ???? ??? ????????, ????????? ?? ??????? ??? ????? ???????? ? ?? ????? ?? ???? ???????, ?? ??? ?? ????? ??? ?? ?????? ??????...

?????? ?? ?????? 17 ??????? ???????? ????????? ???? ?????, ????, ????, ????...? ???? ????? ? ???? ?????? ???? ??????? ? ???? ????? ? ????, ?? ??? ????? ??? ????? ?? ???????????? ???? ??????? 3....??? ????? ????? ?? ??????? ??? ????? ???? ???????? ?????, ??? ??? ??? ? ........

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Bas tako! Pa imamo dobro mesto na tabeli (PRVO :) ), ali sta to vredi, ako se desi ko i prosle godine sa Zadrom. Moramo da igramo konstantno dobro, sto se u ovom trenutku ni ne nazire... :zbunjen
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Alo Lalajala, pa i treba da je davi do poslednjeg sekunda, da domacin posle nema vremena za napad. Odlicno je asistirao, sta mislis kakav su zadatak imali njihovi odbrambeni igraci? Svi su mislili da ce Igor da zavrsi i svi su mislili ono sto i vi mislite, a to je da Igor nikom nece dati loptu. I sta? Igor i Zmago ih zajebu u cao!

Inace odlicna igra u drugom poluvremenu, ne znam zasto se tako ne igra na celoj tekmi. Frapantan podatsk - 13 faula u zadnjih 10 minuta - strasno!

NAvijanje fenomenalno, jebes ti BL policiju koja vise stiti muslimane i ostale a po Srbima udara. Ma govna pandurska. I kad neko neupucen procita izvestaj B92 - odlicno navijanje navijaca oba tima?! Koji navijaci Borca? One dve ribe sa talibanskim dresovima koje vicu Borac, Borac? E stvarno takvim treba jebati mater (novinarima).
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Sve mi mirise, nakon igre i desavanja ispred, da ce opet doci do "razmimoilazenja" izmedju navijaca i kluba...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Bedak. Sve se desiti moze :(

Avanti!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА