Prvi medunarodni Memorijalni turnir "Miodrag Stojanovic - Gidra", bice odr

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Hoce li doci Kresic? Verovali ili ne imao sam priliku da ga upoznam, naime u CG je spavao kod jednog mog druga, nije se kurcio mnogo i ta sranja, ali recimo ode on u prodavnicu u kupi kilo i po zivog mesa da ortaku meso ovaj pojede samo sto grama a on pojede oko kilo  :D Inace bio je dobar tip kad sam ga znao, sada koliko sam cuo malo je poludeo.  Kresa je pre 2 god osvojio taj turnir, a ovaj Milos Stankovic kojeg sam gotivio je upucan kod mene u kraju (Tabor). Videcemo ko ce se sve tuci, ako budu zvucna imena navraticu.

Sta bi tim indijancima uradio moj kolega Brus ... eh :(  dok gazim voljena - u krvi do kolena ...

Brate, pa za ovo takmicenje svake godine novi moraju da dodju  :( . Malo, malo pa neki nastrada.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ne znam ko ce ucestvovati na turniru a ne znam ni gde da se raspitam, mogao bi neko ko je sa ngbd-a da mi kupi 5 ulaznica... :D pa usput i da se raspita za detalje... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Tja! Jebote, sta ste se svi izbedacili kao da se organizuje "Memorijalno streljanje zvezdinih navijaca"?!
Dajte malo vedrijega sportskog duha! :)

Avanti!
Veljoni :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

U oktagon novobeogradske hale uci ce Stanislav Bakcevan (Bugarska), Ivan Bacic (Hrvatska), Miodrag Petkovic, Milan Djurasinovic, Vladimir Vuckovic, Sasa Lazic, Boris Stevanovic, Dejan Maras i Misa Nikolic.
Spektakl pocinje u 19. casova.
Suorganizator takmicenja je klub Crvena zvezda Ginis.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Eto kao sto smo pricali, obistinila se i moja i anina zelja da prisustvujemo na ultimat fajtu. nisam ni mislio da idem, danas mi je bio drugi dan slave, medjutim keva od jednog od mojih najboljih ortaka mi je sredila karte. tako da sam uzeo karte od gidrinog sina milosa, i zauzeli smo fino mesto u parteru, sreo sam i neke ljude sa severa, neke iz kraja, i jos samo, par pandura sto nas stalno drkaju, i onog brku  :o  video me je, gledao me nekako sumnjicavo  :D Dakle za prvi memorijalni turnir nije bilo lose, moglo je biti bolje, organizacija je malo zaskripala. Nije se igralo na "plejof" nego kao neke grupe, bezveze. Nije radilo grejanje u hali, sve u jaknama smo sedeli. Cena karata 300 tribine i 600 parter ?! mnogo je... medjutim napunilo se kako-tako, doslo bi vise ljudi da nije drugi dan slave. borci su se pokazali dobri, zadovoljan sam onim sto sam video. najsmesniji mi je onaj tasmanijski djavo, sto ne zna da sastavi ni dve recenice na soskanalizaciji :D Najvise smo poludeli kad se pojavio Ivan Bacic, hrvat. Cela hala je bila protiv njega, borio se protiv jednog Podgoricana i ne znam kako je izgubio. Pobrao je nevidjene batine, a kazu da je iz skole Mirka Crocop Filipovica. Mrzi me dalje da pisem, ali istakao bih da je Gidra bio dobar covek, dobrog srca, nije mafioso, ali je ubijen po mom misljenju zato sto je hteo da vrati stari nacin borbe na beogradskim ulicama, pesnicama i tucom. sada je to sve zamenila prangija i noz, nazalost.

Kizo, hvala ti sto si me vodio na turnir. :)
Po mom misljenju je doslo dosta ljudi, obzirom na cene ulaznica i obzirom  na to da je turnir odrzan u vreme najvece srpske slave.
Nadam se da ce ovaj turnir postati tradicionalan i da ce ubuduce biti vise pravih boraca. Pricala sam sa ortacima koji su bili dole ispod nas Ivan je Vuckovica zavalio nogom, pa se zato on onesvestio, ali mi to nismo iz naseg ugla videli, pa nam zato nije bilo jasno sta mu bi odjednom...svaka mu cast kako je obarao onu mrcinu...:D zasluzio je sve one aplauze, cak mu je i 'rvat cestitao. Ostali borci su mi bili svi manje-vise smesni...ali i zabavni! ;pljuga  
Sto se tice grejanja, mojne da foliras da ti je bilo hladno, nego ti je krivo sto je jedna od onih ribica u kupacim kostimima obukla hulahopke... :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!