http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/S03111905.shtml

E moji Srbi ... e moje 'delije'!

No, nije nas sve Gospod mudroscu/pronicljivoscu podario, neki su cak liseni i elementrane logike, a verovatno ne bi ni imalo smisla kad bi svi bili isti, naprotiv.

p.s. ma to ja sam sa sobom, znate ono ...

Volim vas braco, svim srcem vas volim!

Zaboravih ... mene Je podario 'samo' elementranom logikom - ali i to je dovoljno za 'prezivljavanje'.

Zvezda ... votever ...

Evo, prekopirao sam text sa "Glasa Javnosti"...
Strasno... :bes  :bes  :bes  :bes  :bes
Nemam komentar u ovom trenutku...
Samo besnim i nista drugo!

Sagadin psuje majkuSrpsku ko
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Da brate,evo i ja sam upravo procitao taj tekst.Ne znam...ovo je
tragedija.To djubre treba definitivno oterati i mislim da bi nas kop
vec od sledece tekme trebao da pocne sa zestokim prozivkama
na njegov racun.

Evo sta su izjavili Borko Radovic,Frimen i Aleksic;
Borko: Ja sam bio ka

Ja mrzim Slovence zato sto su zmije, zato sto su govna. Sa Hrvatima bar mogu nekako, ali sa Slovencima ne. Danas mi je bilo drago sto je Srbin Prso zajebao Janeze.

Miladin Prso!

Mislim da nemate razloga da se uzrujavate.I ako je to tacno pa sta.On njima srpsku oni, ipak ih je vise, njemu slovenacku.Ne znam u sustini cija je majka u tom slucaju vise nagrabusila. To je naravno ako hocete logicno, a ako ne onda Zmago cao.
Ocenite sami.

A cemu se vi to ustvari iscudjavate?
- Jeste li Slovenac prosle godine psovao beogradske navijace u Sloveniji?
- Jeste!
- Jeste li neko konsultovao navijace kada je trebao taj Slovenac da dodje u klub?
- Nije!
- Jesu li navijaci i pored nezavidnog statusa kluba u GL uvek bili uz svoj klub?
- Jesu.
- Jeste li klub bio uz svoje navijace kada je njima bilo gusto?
- ?
- Jel Slovenac dobio odresene ruke da odvodi i dovodi u klub koga hoce?
- Jeste!
- Jel neko sprecio Slovenca da iz kluba otera Bolica, Stefanovica, Frimena itd. itd. itd. i razjebe citav proslogodisnji tim?
- Nije.

Na poslednjim dvema tekmama u Pioniru navijanja nije bilo ali je bilo pojedinaca koji su izuzetno grubo prozivali Zmaga i njegove igrace...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

i sta sad?
sve je to lepo ali sam propustio poentu?
ne valja zmago?uprava?navijaci?

Ne znam sto igraci ne izadju s tim u javnost? Valjda ih to motivise? Mozda bi da ih je 40 na 1 nesto uradili, ipak je on slovenac...

Ja sam  stvarno za to govno slovenacko imao mnogo tolerancije, ali ovako...  :boks

Brate, pa on nije normalan. Ocigledno je da dolazi iz zemlje u kojoj su navijaci go qrac, te pojma nema sta mu se sve moze desiti...
Ja se nadam da ce se nesto i desiti...

Pa u klubu je kada sve sumiramo napravio ono sto ne bi ni moja baba, laik za kosarku...
Oterao je igrace koji su 'ladno mogli da nose tim do titule! Pre svega izdvajam: Milutin Aleksic, Zlatko Bolic, Goran Cakic, Vladimir Tica, Skuni Pen, Obina Ekezie, Majkl Kembel, Red
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ja mu Saleta Stefanovica nikada necu oprostiti... Decko je najveci zvezdas koga znam a uz to je i sjajan igrac kakav nam je i trebao... Sada trazi nekog novog stranca a tvrdim da nece biti bolji od Freemena... (Slobodana) :) Btw. nekako mi je glupo sto sve to pricaju igraci koji su otisli, najbolje bi bilo da progovori neko od aktuelnih igraca...

Ali, ako je _stvarno_ psovao srpsku majku... Bolje da je vec u Ljubljani...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Dobro je da im nije psovao oca srpskog,znate kakvi su slovenci  :megafon HOMOSEKSUALCI ooooo,pa brate ne znam kako to ovi igraci trpe,otero bi ga u tri lepe da mi tako nesto kaze na treningu,eto jos jednog povoda da ga teramo,em su rezultati raltivno losi sa tendencijom da budu sramotni i jos da se on tako izivljava sa tim psovkama,i jos to majku cigansku,pa to nam ni grobari ne rade jebote....buljava pedercina.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


????? ????, ?? ??? ?? ??????!
??? ????? ???? ?????, ??? ?? ??? ? ?? ??????? ????? ?????? ?????? ???????? ?????...? ?????? ??? ???????!!! ?? ?? ????????!!!

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Mnogo mi je orkestrirana ova kampanja protiv Zmaga... Btw. ukoliko je to stvarno radio...  :bes  ali prvo da vidimo da li je to tacno? Neka igraci koji su sada u Zvezdi to kazu. Tada cu verovati...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ??? ???...???? ???? ????? ???? ?? ?????? ???? ? ?????? ?? ?????...?????? ????? ? ??????? ?? ?????? ?? ?? ???? ???? ?? ?????? ? ???????? ??????? ?????? ????? ????? ??? ??? ?? ?????? ?????...?????? ?? ??? ?????? ???? ?? ??? ???????? ?? ????...

? ?????? ?? ?? ?????? ????? ???...??????...???? ???? ??????, ?? ?? ?? ??? ??????? ??????? ????? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ?????? ????????? ? ???? ???????? ????????...????? ??? ?? ???? ????? ????? ? ????????...????? ?? ???? ???????? ???? ??? ?????? ?? ?????....

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Quote from: "KOHAH"i sta sad?
sve je to lepo ali sam propustio poentu?
ne valja zmago?uprava?navijaci?

konane, ja smatram da je odgovoran i kriv onaj ko je zmaga doveo i postavio tu gde jeste...

ono sto je interesantno jeste to da bi, po nekoj logici, profesionalci trebali biti imuni na traceve, medjutim na stranicama http://www.kk-crvenazvezda.net se nalazi obavestenje i obrazlozenje o ovim tracevima, jebote, razumes! toliko o strucnjacima koji se ne bave tracevima.. namigivanje
ja bih radije da na tom sajtu procitam obrazlozenja o odlascima kosarkasa iz kluba, prvenstveno onih koji su u zvezdi ponikli...hocu objasnjenje zasto ih se zvezda odrekla...i hocu da zmago nacrta horoskopske natalne karte onih i onakvih igraca koji bi njemu odgovarali da ih trenira i da se ti crtezi objave u javnost, eto cisto da se javnost upozna sa istinom.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ??? ?? ???????? ?? ????? ??...?????!
??????? ? ?? ?????? ??? ???? ??????? ? ?? ??? ??? ???? ?? ?? ?? ???????!!! ????? ? ???? ???? ??? ??????? ????? ????????? ???, ???? ?? ?? ???? ??? ???? ???? ????? ??? ??????? ???????....

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

blejala sam sad po netu i nasla sveze tekstove. glas javnosti se potrudio da napravi jos dva intervjua - dve ispovesti + bonus obavestenje kk, koje ce se sutra verovatno naci u svim stampanim glasilima - bas su se iscimali ! :D
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/srpski/arhiva-index.html
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/srpski/arhiva-index.html
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/srpski/arhiva-index.html

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ma da, evo i Nesterovic je, i zasad nepoznatih motiva (ili mozda poznatih vecitim srpskim skepticaarima koji sumnjanju u sve sem u sebe), ukljucio se u 'hajku' na mucenog slovenca :o