Sa ovim Topicom hocu da pohvalim modertore za odlicne Audio i Video zapise...
Ceo dan mi se vrti Audio Zapis "Nisu nas slomile ove teske godine"....
Vec kao sto sam napisao na delije.net... Podseca me na Norvesku,kad se pesma
vrtela 20-25 minuta... ludnica na Severnom Polu,skakanje do besvesti!!!!!!!!
Vise mi se svidjaju ovakvi zapisi sto nisu tako komercijalni,kao sto su:
Nananan Napred Zvezdo le Napred Zvezdo alealeeeleeee,Oooo mama mama mama,
Napred Zvezdo samo napred.... i ovi su do jaja,ali ovi ne tako komercijalni su extra!!!!!

Voleo bi da bude jos Audio zapisa npr. o Mauzeru... Cale ti je u djubretarima...
Crvenkapa(United Force)...  cela(dobro Znaj)... Iz kopa pesma ori se... Nekad je bio hram...
U srcu mome zivis samo ti... Napred Zvezdo tebe volim ja.. Volim samo stadion...

Samo sto je problem kod ovih pesama,da se uglavnom pevaju na manjim tekmama,
neke na odredjenim tekmama,a neke se bas slabo pevaju i jako ih je tesko uhvatiti...

U svakom slucaju,svaka cast moderatorima,sto daju sve od sebe,sto prikazuju
ljudima Delije ,u svom najboljem sjaju... i naravno za svoj rad i trud!!!!!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Quote from: "UltraGudra"Sa ovim Topicom hocu da pohvalim modertore za odlicne Audio i Video zapise...
Ceo dan mi se vrti Audio Zapis "Nisu nas slomile ove teske godine"....
Vec kao sto sam napisao na delije.net... Podseca me na Norvesku,kad se pesma
vrtela 20-25 minuta... ludnica na Severnom Polu,skakanje do besvesti!!!!!!!!

De si care :)


Audio Zapis "Nisu nas slomile ove teske godine"....   :D ,
bas se pitam gde si bio kad si to snimao... :rofl ,
a i megafon ti je bio blizu  :megafon ,
a i bubanj ,
ali i dobar glas pojedinaca oko tebe  :rofl
imam pivo zar ne ?  ;pivo
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

????????? ???? ?????? ????...  :lol:  ????? ??? ?? ?? ???? ? ??????, ? ???? ????, ?? ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ????? ??? ? ??????  :lol:

Ja burzuj... nema ker zasta da me ujede,toliko nas je Norveska opljacakala,da kad smo
se vracali iz Trondheima za Oslo,da je Misa MG sa foruma,uzeo moju kapu i zickao
(da ne kazem prosio)pare po vozu za pivo... u Beograd sam dosao na zajam :)
Danci su bili isto skupi,ali za Norvesku su obdaniste!!!!!!
Ma pivo nije problem... nego je problem sa Bosketom piti tekilu :(  ... u fazonu mi
smo Srbi mi narucujem po 3 odjednom... i onda sve 3 na EX
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Ne znam gde  je levo!!!
Tek sam sad video  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Pa Kizo sto nisi upalio Svetla na digitalcu :batine  :)  dugujes mi pivo za tekmu sa OFK-om, a ja ostajem duzan Toniju i Budi ...

Vrati se Budo/Toni :D

Dobro je radzo! ja se taman uplasio da si zaboravio pivo...  :o

Doduse, u ovim hladnijim danima moze slobodno i rakija neka domaca, ne ljutim se ja... :ruke

Pozdrav!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Heh, za Rozenburg njih dvojica idu dole na stazu da slikaju. :) Dakle, nema mokrenja po tribini i slicne ekskluzive... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Boske legendo !!!  :ruke
Kad cemo ponovo na  :flasa  :flasa
Ti tuces Tekilu,a ja Pelinkovac  ;pivo  namigivanje

Budi mi pozdravljen care

Jeli ima li gde slika groblja sa derbija,nisam nigde video da malo pogledam.

Ej kiza 'ajde modlim te na tekmi sa rozenborgom slikaj DELIJE MODRICA , razmisljao sam da pravim sajt delije modrica ili jos bolje delije republika srpska,jos samo ako nadjem koga za pomoc iz TREBINJA,BANJA LUKE,MRKONJICA,BRCKOG i drugih mesta i naravno tu je kiza car da pomogne.
ALi pogledaj ovaj link u mom potpisu da se jos jebem sa ovim prostim sajtom.
Sve krenem nesta da radim pa mi mrsko...
:rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

UltraGudra, cuj nisi BURZUJ a ko prica DEVOJCICAMA kako radi na AERODROMU i ono kao zasluzen je za nabavku i odlazak robe i tako to....i radi u glavnom na kompu...koliko ja znam tim ljudima je velika plata a namigivanje  namigivanje  namigivanje

da i ja moram da pohvalim admine i moderatore...sajt je sve bolji....i sto vise video zapisa to bolje...



pozdrav za Gudru i Mishu iz K

Budo, mislim da je nemoguce uslikati na jednoj Zvezdinoj tekmi "pisanje uz juzni vetar"! :) :) :)

Jerbo mi takve debile na tribini nemamo! A ako bude neke ekskluzive u bilo kom drugom smislu, bitice uslikane, ne brini! Verujem ja u Kizu! :) :) :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Jer Gudra je maneken,jer Gudra je maneken...

  Janko,izvalio si ga za ovaj aerodrom za medalju :rofl

Pa sta treba da pricam devojcicama.... jos sam ja i dobar  kakav je Roma,on ni sam
vise ne zna sta laze... ali jebiga ribe to vole....

Pozdrav za celu ekipu sa ovoga Topica.... Manioooo Majkooooooo!!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

@Pretorijanac: Hvala na pozdravu  :finger

@UltraGudra Drugi put oticu po pljeskavice  :D  :lol:  :rofl

SAmo pricaj ali nemoj previse da se ne istopi... :rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

pozdrav mg-u... i ja nisam pravi boske nego lazni... ali  ;pivo uvek  :D
ultra gudra svaler bez prmca... skinuo je bosketu ribu koju on zeli citav zivot za pet minuta , ali neljuti se boske jedno  ;pivo dva tri , tekila i oprosteno :rofl  :rofl  :rofl  
krivo mi je sto ne dolazite da pobedu proslavimo dostojanstveno kao i posle derbija(3:0 :jebanje ) !  :megafon ale ale , ale ale nema ultreee bez gudreee... :ruke
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Valjda ce doci jednog dana tih njegovih 5 minuta,ja ga uopste ne sprecavam u tome..  namigivanje

Batice,poceo si da se manekenises kao ja... imas nove slike na Delije.netu(Tekuca sezona) iz Norveske... ti i svaler iz Rome ,sa Cika Drazom  ;pljuga

Najezila mi se koza kad se podsetim na 3:0...  ja bi se pojeo sto necu moci da budem sa vama,jer nekako osecam da prolazimo i da ce biti ludnica na severu....

Ostavite  sutra bar i za nas grlo na tribini!!!!!!!!!!!!!!!!

Pesmica je do jaja...
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Gudra je maneken, Gurda nosi stvari totalno drugacije od drugih, Gudra nosi stvari totalno drugacijee...dam dam dam :)  :rofl








___________________
..ne nema tog zakona koji moze da me od tebe otera....