Quote from: "UltraGudra"Pa sta treba da pricam devojcicama.... jos sam ja i dobar  kakav je Roma,on ni sam
vise ne zna sta laze... ali jebiga ribe to vole....

Pozdrav za celu ekipu sa ovoga Topica.... Manioooo Majkooooooo!!!!

KO LAZE BRE ??? JA ??? NIKAD  ;pljuga  ;pljuga  ;pljuga

Sledeca svaleracija je zakazana za 02.12. Varese!!! Samo sto neverujem da Talijanke padaju na fazon, ono "ja sam bolan iz Sarajeva a ti ????"

Gudra, sto ne ispricas kako si u vozu za Oslo lizao onoj plavusi sise, kad nas je Praktikant slikao !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

[quote
Samo sto neverujem da Talijanke padaju na fazon, ono "ja sam bolan iz Sarajeva a ti ????[/quote]

:rofl  :rofl  :rofl

Brate mili moj,pa ti bi cak mogu smuvati neku ribu iz Istocne Sambije  sa tvojim forama,kao "Businessman sam...prodajem banane po Zapadnoj Sambiji"  :sampion  namigivanje

ON: Izvini da te pitam.
ONA: Da.
ON: Dali bi spavala za 50
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Hahaha jeli to Gudra rekao? Pretorijanac, Gudra nosi "fensi" naocare, zalizane lone i prugasti Lacoste duks  :D Verovatno radi za Lacoste, nema on para da kupi kako kaze  :lol:

Ma to me ribe finansiraju ;pljuga .... Kizo pa nisam ja bas takav manijak,tako nesto mi vise lici na tvog druga moderatora Misu :rofl  :rofl  :rofl
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Quote from: "KizaLion"Verovatno radi za Lacoste, nema on para da kupi kako kaze  :lol:

Ne, on je jedna od bitnijih faca na aerodromu !!! :rofl
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Jaka riba koju je gudra smuvao ta nije pri sebi garant! :finger

Bole Klosaru ja znam da sam ti idol,znaci nisi ni ti bio pri sebi kad sam te :jebanje  :finger
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

E budalo pobegao si kad smo isli u TEATRO a sad si kao jak bacje STRASNO!
Ko se sa tobom druzi mora da izdrzi! :nene

Momci ovo je vec postala privatizacija, sada se topic nalazi u srpskoj kafani :)