Odprilike cetiri nedelje pre utakmice sa Rozenborgom, a nakon finala memorijalnog turnira Aleksandar Aca Radovic do

Svaka cast za ideju, u potpunosti vas podrzavam, i ja bih se pridruzio da ste malo blize...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Odlicna ideja.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Svi znamo sta se desilo aci, mislim da bi bilo glupo praviti grupu sa takvim nazivom, ako tako pocinjete mozete spomenuti i brigadira koga su ubili, a grobari mogu da stave ime grupe harise. Mislim daj bre uozbiljite se, ako hocete da se cimate sa organizacijom grupe bolje se prikljucite nekoj gupi i originalnim akcijama pomozite.
Acinu smrt ne treba velicati.

Mislim da je Gaga u pravu.Acu sigurno ne treba zaboraviti,ali praviti ekipu,zasteve,duxeve,malo je morbidno...U svakom slucaju pozdrav za momke dobre volje.
DEMO ZAJEDNO

RADOVIC ACA  je bio i ostao samo jedan, i svi mi prijatelji koji stojimo iza njegovog imena
cemo i dalje stojati iza tog imena bez obzira na sve.
Uostalom razgovarali smo sa

Ako te interesuje moje misljenje, nemojte da pravite grupu, ali napravite trans "Aca Radovic" i nosite ga sa sobom. To rade mnoge zabarske grupe koje na taj nacin cuvaju uspomenu na neke svoje drugare koji su tragicno preminuli. Naravno, trans ne bi trebalo da bude neko ludilo, veliko, dovoljno je uraditi kao zastavu npr. 2 x 2. I nikada, ali bas nikada ne dozvoliti da ta zastava padne u tudje ruke, jer bi posledice bile visestruke. Zato, ako ste mladja ekipa, imajte na umu, posebno ovo poslednje sto sam vam napisao.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ma radite si sta hocete zaboleme kita, da ste redovniji na utakmicama shvatili bi sami sta vam se prica.

Quote from: "Gaga"Ma radite si sta hocete zaboleme kita, da ste redovniji na utakmicama shvatili bi sami sta vam se prica.

A ti si redovniji nego mi?

Napravite majice,zastavu,organizujte neke turnire,imace vise znacaja nego osnivanje neke grupe,koja ce trajati pola sezone,mozda cak i 1 sezonu.Grupu je tesko ordzati.
DEMO ZAJEDNO

Da jesam


da su redovniji nemora da su na svakoj utakmici pa bi opet ukapirali sta se prica ...

Gago, zipa sad, ja sam ili nas dvoje ili troje da krenemo sami na neku "malu" tekmu sa navijackim obele