Quote from: "Hooligan"
Zatim, Kospicar, svakako da nije isto dal' igramo u Banja Luci ili Sarajevu, ali to poredjenje svakako nije isto sa onim da igramo u NP.
Jer NP nije Sarajevo, iako ima dosta bosnjaka... NP je SRPSKI grad, a ne muslimanski!!!
To da ce pre ili kasnije RS biti srpska drzava...
Republika Srpska jeste srpska drzava, ali se iskreno nadam da ce u najskorije vreme uci u sastav Srbije, jer je to nasa teritorija.
To si se sine ti zajebo! Nikad se nece ujediniti Kosovo i Albanija, niti Sandzak i Bosnia!!!


Pozdrav!
Velja :)

Upravo tako np nije bosanski mit muslimanski grad nego srpski ili srbijanski, isto kao sto banjaluka nije srpska nego bosanska, isto kao sto je rs srpska koliko i hrvatska i bosnjacka(ako si tako upucen,procitaj malo ustav rs gdje pise da je to entitet srpski koliko i muslimanski ili hrvatski),al posto ti vidis samo ono sto oces da vidis a ne cinjenice, ostavljam te da zivis u svom ubjedjenju...
Sto se tice samih reprezentacija,spanci favoriti ko im otkine bod ili sva 3?!, mozda ce biti i odlucujuci bodovi, isto tako protiv litvanije ko uzme svih 6 ima velike sanse.San Marino je brojim jer su amateri...E belgija,scg i bh,naravno tu je bh najslabija, ali smo u usponu, sto se ne moze reci za belgiju i scg. moje misljenje je da imate totalno losu reprezentaciju,ne zna se ko pije a ko placa, pratio sam vas uglavnom kroz prosle kvalifikacije, pa ako ste zaboravili, pogledajte malo i rezultate i igru(jedino protiv italije igrali dobro)...belgija mi je nepoznata ali imaju rejting i iskustvo, ali ako ih je jedna ''onakva'' hrvatska(mislim da je slabija i od bh i scg) mogla pobijediti, ne vidim razloga zasto ne bi mogli i mi...
poz..

Reci ti meni jeli i Trebinje bosanski grad?

Evo ja cu ti reci: HERCEGOVACKI!!!!!

I onaj bilmez jos uvek nije odleteo sa foruma? Je l' to zahvaljujuci Budinom lobiranju?!

Pozdrav :)

Cekaj, cekaj... Kospicar... Da li ti to pokusavas da kazes da je Banja Luka muslimanski grad???
E, pa tu si se ujebao! Videli smo mi da li je muslimanski grad kada su dosli predstavnici islamske vere da ozvanice pocetak gradnje dzamije... Jel se secas kakvih je bilo incidenata? Toliko o tome koji narod zivi u Rep. Srpskoj!

Btw. Otisli smo mnogo daleko od teme. OK. Slazem se ja da je u 'Srpskoj Kafani' dozvoljena i politika, ali to ne znaci da svaki topik u kome diskutuju ovaj pazarac i kospicar treba da se pretvori u politicku raspravu.
Da se mi dalje ne bi svadjali, mislim da je najbolje da zakljucam topik.

Ako neko ima neku primedbu ( ili mozda pohvalu :) :) :) ) neka mi se javi na private message.

Pozdrav!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА