Pa, nije lose, cenim da ce srpska reprezentacija imati neke sanse protiv Spanije i Belgije... Izvinjavam se svim clanovima pojedinih stranaka koje su protiv ove repke, ali ima i nas koji pratimo... :)

Dakle, gostovanje u Sarajevu...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jel to sad neki novi stav da se od sad prati repka ili sam ja to podpao pod uticaj kafea  :lol: ,salim se,nego interesuje me bas jer to nikako ne mogu da zamislim da ako konacno dobijemo himnu pravu,grb,zastavu i ime kako ce funkcionisati to navijanje kada se pojavi zajedno na stadionu svakakva bagra(UF,JF,Firma,Despoti...) i plus mi (koji nismo bagra  ;pljuga )?Ja nisam pratio to zrebanje jer me ne interesuje,normalno jer to jos uvek nije drzava po nasim zahtevima,al onako sa stanovista poklonika fudbalske igre  :D mislim da nije losa toliko grupa,ipak Spanci nisu ono sto su nekad bili iliti Crvena furija.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Da bas me zanima, vas stav, znam da ne pratite reprezentaciju, ali ono koliko vidim ima neko ko i prati ili grijesim, dakle vas stav, jer ipak sam siguran 100% da vam nece biti svejedno recimo protiv bh dal izgubit il pobijedit iako ne pratite repku. Tekma ce se 100% igrati u Sarajevu- najveci stadion(bice pun100%)-a takodje jedan od najsigurnijih sto se tice gostujucih navijaca,mada mislim da ce biti dogovor da se nema organizovanog dolaska navijaca,jer realno bice zestoko...A neko rece mozda ce se igrati u bl, to je isto ko kad bi se revans igrao u sandzaku,pa te ja pitam ko bi tad navijao za vas..a sto se zenice tice, bilo bi jebenije, jer je stadiona bez atletske, a navijaci nisu sigurni ni secunde...zato sumnjam da ce se igrati bilo gdje osim u Sarajevu..A dotad ko ziv ko mrtav :)

Stav je da su to ipak Srbi. ovo za sandzak i B. Luku necu komentarisati, malo me lecnulo ali da ne budem "kavgadzija"...

Ako su dozvoljene specijalne veze sa Srpskom, postavlja se pitanje zasto ljudi iz naseg fudbalskog saveza jos nisu uprilicili prijateljsku tekmu sa njihovom repkom u Banja Luci. Kako postoji fudbalski savez Srpske, oni bi za svaku svecanu priliku trebali da sastave repku, a nasi da ih podrze.
Takodje, zamerka ljudima iz naseg saveza je, osim sto deluju beskrajno gramzivi,  i ta sto nasi reprezentativci ne nose opremu u bojama barjaka i Srbije i Crne Gore. Dakle crveni dres, plave gace i bele stucne. Ako budu cekali da politicari promene zastavu, docekace na Sveti Nikad.
Himna je posebna stvar i ne moze se intonirati dok se ne ozvanici. Za vecinu stanovnistva nase Zemlje svaka bi melodija predstavljala olaksanje nakon poljske, nasem mentalitetu ne bas bliske mazurke poput *Hej Sloveni*. Ta himna bi, usled sadasnjih drustvenih prilika, trebala sadrzati pocetnu strofu iz tradicije Crne Gore, a zavrsnu, poput  kresenda, dok je uzbudjenje na vrhuncu, iz tradicije Srbije. Sto se Crnogorskog dela tice, najprimerenije su *Oj svijetla majska goro* ili, jos bolje, himnu Kralja Nikole *Onamo namo*{govori o Kosovu}. Drugi deo je stvar dogovora, ali u obzir dolaze *Boze Pravde*, *Mars na Drinu* ili *Tamo daleko*.
Sto se grba tice, tu treba biti strucnjak za heraldiku, ali i sadasnji izgleda sasvim u redu, samo kada bi ga momci nosili na srcima umesto grba fudbalskog saveza, *sinalco* ,*igrajmo fudbal* i slicnih sprdacina.
 Kako kragnasi nemaju sluha za ono sto ljudi osecaju, slusace se *Hej sloveni*.
 hrvati su ljudi, al kasnije

Ja sam za B.Luku i Novi Pazar!!!!!! Ali nevjerujem da bi se Vama isplatilo!!!!! "specijalne veze" ha ha ha ha , dal josh neko ima da vjeruje u to?!?!

Pre ili kasnije, RS i Srbija ce biti jedna drzava i to je neminovnost, kao sto su neke druge stvari, nazalost, neminovnost...

Ostavimo to, mozemo i ovde, mene zanima da li ce navijaci u NP navijati za repku SCG ili za BiH, to je zanimljivo pitanje... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da, da, moja greska. Nije *goro* , nego *zoro*.
Remixi jesi losa stvar i sa harmonijske i sa simbolicke strane, ali tako je to kod nas.
I konacno - *Marseljeza*, najlepsa himna na svetu - upravo je koracnica.
 hrvati su ljudi, al kasnije

uglavom status quo oko svaceg himna zastava itd itd,
sto u prevodu isto znaci status quo :) . navijacke grupe nece podrzavat repku a sta ti radis u svom privatnom vremenu tvoja odluka. za nas sto zivimo u nemackoj rajna opet je belgija interesantna, naravno mi sto bi isli uz srpske i cetnicke zastave  :)
VANTi STELLa ROSSa!!!

Quote from: "KOHAH"?????? ?? ????? ?? ??? ??? ??????, ?? ??? ??? ???? ???? ???? ?? ????????.
???? ????? ? ??? ?? ???????????, ????? ?? ??????? ??? ?????? ?????????? ? ????????? ????????? ??????? ? ?????????? ?? ???????? ???? ???????? ?? ?? ??? ??? ? ????? ??? ?????? ??????? :megafon
????????? ????, ???? ?? ?? ??? ????? ?????????? ?? ????? ???? ? ??????, ??? ???? ??????? ????? ?????? ??????? ???? ??????.????? ??? ?? ???????.????? ?? ???? ?????? ???????, ?????? ??????, ???? ??? ?? ?? ????.??? ?? ???????? ?????? ????? ??? ?? ??????????? ?? ?????? ??????????.????? ? ?? ????? ?????? ?? ?????? ????? ? ????? ?? ????????.
Ko Ti je rekao da nevolim Srbiju i Srbe!! VLAST i Zv.POLITIKU nevolim a ne narod i drzavu! Turcin nisam nego Bosnjak ,a zastavu kacim na stadion svaki put,samo ne Tursku!!
Tema nije zastava i himna!!
Forever Ultras: NIKADA SE NECE UJEDINAT SRBIJA I tkzv.REP.SRP.Tek toliko da se ne sekirash oko toga!! A Sandzaklijama nepada napamet ujedinjenje sa BOSNOM!!! Da znate ovdje nam je SUPER, josh samo malo da nas vishe postujete kao ravnopravan NAROD ,a ne kao neke cigane!!!! (pardon, mislio sam ROME)....
Sto se tice navijanja u susretu Bosna-SCG i za koga?! Sta da Vam kazem, nek pobjedi bolji meni svejedno, nijedni nidrugi mi nisu dali neki razlog da navijam za njih!! Jedino ako nam probude inat ovi sa "BRDA" oko SA navijatcemo za Bosnu!! Ipak smo MI BALKANCI PROKLETI!!!!!!!

Quote from: "Forever Ultras"Pre ili kasnije, RS i Srbija ce biti jedna drzava i to je neminovnost, kao sto su neke druge stvari, nazalost, neminovnost...

Ostavimo to, mozemo i ovde, mene zanima da li ce navijaci u NP navijati za repku SCG ili za BiH, to je zanimljivo pitanje... :)

poz,
budimir

budimire, da ne bude zabune,svasta se moze desiti, ali to je isto ko kad bi ja sad govorio ne znam sandzak il kosovo ce prikacit bh il postati nezavisni(nebitno sta ja licno mislio, mogu ti na pvt objasnit),ili da sad neko govori mi cemo kad tad vratit rs itd itd, to prelazi u politiku zato necemo o tome ;)...
E sto e tice sandokana, stvarno me nekad iznenadjujes,pazi dobro tvoje recenice: ''ja sam bosnjak, al necu navijati za bh, odnosno svejedno mi je ko ce dobit''-NE KONTAM nikako...Pa kakve veze ima sto zivis u drugoj drzavi, ima i srba koji zive u bh(bilo fed. il rs) pa nisu oni bosanci nego srbi i opet ce navijati za srbiju, sto je normalno...stvarno volio bi da mi to bolje objasnis...

Pitaj te SHOSHONE po Sarajevu!!Kontash?!!!?

Prvo o World Cup-u...
Mislim da su realne sanse reprezentacije SCG da se kao drugoplasirana bori u barazu za put u Germaniju... Cisto sumnjam da mi mozemo da "uzmemo skalp" "Crvenoj furiji". E, sad, problem moze da nam predstavlja i Belgija, a ostali protivnici su ispod nivoa... Mada, imamo lose iskustvo sa Azerbejdzanom, ali mislim da ne moze da nam se ponovi...

Malo o protivnicima "plavih" u grupi 7...

Sa spancima je nasa repka igrala ukupno 19 puta. Od toga su Spanci 9 puta bili bolji, 5 puta smo mi slavili, a 5 puta smo remizirali, uz gol razliku 23:18 za Spaniju.
Protiv Belgijanaca smo igrali 11 meceva. Pet puta smo ih pobedili, cetiri puta izgubili, a dva puta remizirali. Dodushe, sve je to bilo "pre Hrista", s' obzirom da smo se sa selekciom Belgije poslednji put sastali u prijateljskom mechu sada vec dalekog 27. maja 1989. godine i porazeni smo sa 0:1.
Bosna moze da bude jako neugodna poshto su u usponu, ali mislim da je realno da ih dobijemo, Litvanci bi trebali da budu "lak plen", a San Marino bi trebalo da moze da pobedi i reprezentacija "Delije-Caffe". :)
Ako uzmete u obzir da San Marino broji samo 28000 stanovnika, i to da igrachi ove reprezentacije nisu profesionalci, nego amateri i fudbal im nije jedino zanimanje, mislim da ce njihova reprezentacija u Grupi 7 sluziti za "nabijanje" gol-razlike...
Dve utakmice su upisane 'zlatnim slovima' u kalendar fudbalskog saveza San Marina, i to mech protiv Turske kada su remizirali (0:0) i remi protiv najbolje selekcije Letonije (1:1)
Mi se sa San Marinom nikada nismo sastajali u fudbalu do sada, a San Marino se nalazi na 158. rang-liste FIFA.
Dakle, u svojoj istoriji San Marino nikada nije slavio u fudbalu u zvanicnim mechevima, a tesko da ce i posle ovih kvalifikacija najbolja selekcija ove male drzave osetiti slast pobede.


Neko organizovanije navijanje za reprezentaciju SCG mislim da nije blizu. Pa cak i kad bi se ispunili svi preduslovi za tako nesto ( Srpska trobojka, Srpski Kraljevski Grb, Himna "Boze Pravde", "Vostani Serbije", "Mars na Drinu"... ), mislim da se ne bi odmah krenulo sa nesto organizovanijim navijanjem repke.
Ja, licno pratim reprezentaciju od skora, ali mislim da necu ici na kvalifikacione tekme, nego cu pratiti putem TV, novina...
Zasto?
Smatram da je stadion mesto na koji se ide da se navija, bodri svoj tim, gorila... E, sad, posto idalje ne navijam za reprezentaciju, nego samo pratim, zbog toga ne idem na tekme. Eventualno mozda odem na tekmu sa Spanijom jer moze da se vidi dobar fudbal.

Zatim, Kospicar, svakako da nije isto dal' igramo u Banja Luci ili Sarajevu, ali to poredjenje svakako nije isto sa onim da igramo u NP.
Jer NP nije Sarajevo, iako ima dosta bosnjaka... NP je SRPSKI grad, a ne muslimanski!!!
To da ce pre ili kasnije RS biti srpska drzava...
Republika Srpska jeste srpska drzava, ali se iskreno nadam da ce u najskorije vreme uci u sastav Srbije, jer je to nasa teritorija.

Pazarac ( Sandokan ), da li ono sto si napisao znaci da ustvari volis Srbe i Srbiju???
Drugo, zasto se ne bi ujedinila Srbija i Srpska???
To si se sine ti zajebo! Nikad se nece ujediniti Kosovo i Albanija, niti Sandzak i Bosnia!!!


Pozdrav!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Vjeruj da mi to ujedinjenje i netreba!!
Zaje.o si se TI, nikad se nece spojit Srbija i tkzv.rs!
A vidish kako imash dvostruke arshine:RS je srpska jer tu zive Srbi a u  Sandzaku  nema veze sto zive Muslimani i to je nase.Sandzak jeste Srbija a isto je tako i sa rs=to je BOSNA, pa Vi kako hocete i tako ce ostat  mozemo se kladit dok smo MI zivi(bog nas poziveo).
Inace volim i Srbe i Srbiju, a jel to zabranjeno! Nista nemam protiv normalnih a svi koji se osjecaju kao chetnici,za njih imam mnogo gore misljenje i od TITA!!
Umalo zaboravih:PAZAR NIJE SRPSKI GRAD VEC SRBIJANSKI, nego to VI nikako neshto nemozete shvatiti to Vam jednostavno neide u glavu!!! Nepostoji Srpska vlada, Srpska policija, Srpske vlasti, ti termini jednostavno gramaticki nisu ispravni,ali vashi mediji nemare za to!!!! Sve se kaze SRBIJANSKI ILI REPUBLIKE SRBIJE!!!!
Toliko......

Neda Teheran da se Srbi ujedine? :rofl


U repku nemam mnogo poverenja, oni su arhetip manekena(pazi cak se i rimuje). Da li neko zna koji ce sastav biti?

ajd ssakurca od
VANTi STELLa ROSSa!!!

Ajde iskulirajte, mozemo li normalno da pricamo sa covekom koji je rekao da voli Srbe i Srbiju!? Necu da izigravam advokata, ali ko hoce da se napusava ima i druge forume, kao stvorene za to...

A i ti Sandokane, zapeo si oko ujedinjenja i gramatike... :) Pusti to, pricamo o tekmama i utakmici/turniru izmedju SCG i BiH... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

@White_Eagle:
Ma ne smomo da pocenimo ni Litvance ni San marmino, nikog. U svaku tekmu mora da se udje sa stoprpcentnom zeljom za pobedom, to je normalno...
Ali, od Litvanaca mislim da imamo objektivno bolji sastav, tako da bi trebali da ih pobedimo!
O sastavu... Imamo nekoliko dobrih mladjih igracha koji ce svakako naci mesto u nacionalnoj selekciji...
Tu su ti nas vezista Dragan Mladenovic, Sasa ilic iz Pakistana, kapiten mlade rep. Marjan Markovic bi mogao da dobije poziv za A selekciju... Onda, imamo iskusnog Jevrica nagolu, a mislim da bi i Disljenkovic mogao jako dobro da ga odmeni... Kezman u napadu... Ima mnogo kombinacija, videcemo...

SSlindokane, RS nije srpska drzava samo zato sto tu zive Srbi, to je srpska drzava i zato sto smo je sporazumom dobili posle rata...
A to nije isto kao sa Sandzakom. Pa i u Nemackoj zive Srbi, ali ja nisam rekao da je to srpska drzava!
Sandzak, Kosovo, i ostale kriticne regije su srpske, jer su u sastavu Srbije i to ce tako ostati... Nemoj sada da krenemo da zalazimo u istoriju...
Ako cemo tako, onda je i Makedonija srpska drzava, razumes?

To sto ti Cetnike mrzis vise od tita...
To je tvoj problem! Pa i ja vas ( "bosnjake" ) i siptare mrzim vise od hrvata! A pri tom' se deklarisem kao SRPSKI CETNIK, ako me bash pitash! To sto volis Srbe i Srbiju... I treba da volish! Zivish u nasoj zemlji i to i treba da volish i postujes!
Na ovo da Pazar nije Srpski vec Srbijanski grad, znam sta si hteo da kazes. Letos sam bio u Pazaru i Sjenici i jasno mi je kako vi dole razmisljate, ali jedno znaj Sandzak je SRPSKA teritorija i to ce tako ostati svidelo se to tebi ili ne!

Budo, mozemo normalno da pricamo sa covekom koji je rekao da voli Srbe i Srbiju, ali to ne znaci da i ja treba do volim sve muslimane!  namigivanje

Pozdrav!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Prije shto se vratish u Istoriju procitaj poneshto!!!!!A ti idi  na Kosovo pa vidi gdje ti je tu Srbija!!!!!
No tema: Mislim da cemo sa borit za trecu poziciju jer su prve dvije ekipe sigurno Spanija i Belgija!!

Quote from: "Forever Ultras"Ajde iskulirajte, mozemo li normalno da pricamo sa covekom koji je rekao da voli Srbe i Srbiju!? Necu da izigravam advokata, ali ko hoce da se napusava ima i druge forume, kao stvorene za to...

A i ti Sandokane, zapeo si oko ujedinjenja i gramatike... :) Pusti to, pricamo o tekmama i utakmici/turniru izmedju SCG i BiH... :)

poz,
budimir

u pravu si ne treba se napusavat, samo kad neko dodje na srpski forum predaje istoriju i nick pocinje sa SS onda
VANTi STELLa ROSSa!!!