U Novom Sadu zavrseno 2:0 za nas!!!  :sampion
Oba gola postigao je ko drugi do Nikola Zigic! A interesantno je da je oba pogodka nas "centar" ( kosarkaski receno ) postigao nogom, a ne glavom...  namigivanje

Sartid, koga docekujemo u poslednjem kolu je odigrao nereseno 0:0 protiv Zete iz Golubovaca.

Sampioni!!!!! :sampion

Evo i dve slike iz Srpske Atine...


Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Evo, barem deo ekipe se vratio a drugi deo je otisao na basket... :)
Simpaticno gostovanje, slininari smesni kao bioskop, cutali veci deo tekme... Upaljena je gomila baklji, snimili smo super materijal koji ce biti okacen nocas, a izvestaj cu napisati kada odgledam basket i kada se malo sredim... :)
Na kraju tekme bilo je malo incidenata i gadjanja sa slaninama i naguravanja sa pandurima.. Nista strasno, po gradu nigde slaninara pre i posle tekme...

Vovjodo, mi te trazili po celom istoku a ti sa slaninama (i zastavom) pobegao na Sever... :) Da i ti ne prelazis u Tuzni Front? :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??? ?? ??????????. ????? ?? ? ???????? ???? ?? ????????. ??? ? ????? ?? ??????. ?????????? ??????? ? ???????????? ?????.




????? ?? ???????? ????? ????? ?? ??????? ? 3 ?????.

Jos kad bi na saj moglo da se udje poslednjih dana, pogotovo danas ...

Meni je najjaci dogadjaj bio kada smo se nas dvojica zaputili u onu pekaru, nakon tekme,  u kojoj su sedela ona tri firmasa, kada su skontali da smo zvezdasi iz (BG I PA) :) ladno su pogledali u pod i cutali dok nismo izasli...  :o Neverovatno...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Neznam da li je niko od vas putovao vozom. Ali je ono bilo
necuveno 30km od Beograda mi smo morali da presedamo u
drugi voz.Deo orne ekipe otisao je na basket i iz voza
sisao na nbg-u a drugi deo u kome sam ja bio povukao je rucnu kocnicu
i iasao kod sajma.U NS-u i nisu bili tokliki incidenti koliko pisu po
novinama.A lose navijanje bih opravdao dugackom tribinom koju je tesko kontrolisati i
sastavom tribine znaci bilo je mnogo indijanaca iz unutrasnjosti vecina
iz okoline NS-a
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Kizo, pazi da te user ne usere...  :rofl

I koje si ti to pivo pio pre tekme?  :D

I kao trece, sledeci put ti castis pljesku...  :D  :D  :D

Sve u svemu, cool gostovanje. Par pokusaja obracuna, ali na kraju nista ozbiljno, ne znam kako je bilo po vagonima, ajde neka neko opise desavanja u vozu. Inace, dok se bubanj probijao ka ulazu na slaninarski istok, neki ljudi nisu hteli da se maknu, tako da je bubanj palica morala da posluzi i u druge svrhe  :batine  Bakljada odlicna, sto i ne cudi, s obzirom da ih nije bilo tesko prebaciti preko ograde jer su se redari fokusirali samo na ulaz, a zandar(m)i su bili spolja. Vidno istaknuta vadikavska zastava kod slaninara, veciti kompleks zbog toga sto su od raspada SFRJ pukli kao grupa (Budi Novosadjanin i navijaj za Vojvodinu), ali nekako najsladje mi je bilo ono "Javi se zapad"  :D  Navijanje je moglo i bolje, ali sam ipak zadovoljan.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

za Forever Ultras:
kao prvo uopste nisam bio sa slaninarima na severu nego na istoku ali krenimo redom.
Oko 11 nas osmoro na dogovorenom mestu se skupljamo i razmisljamo gde da idemo posto je ceo bulevar od stanice do stadiona bio prepun zandara odlucili smo da idemo po gradu jer na bulevaru nismo mogli nista da uradimo.Krecemo u grad i nalecemo na grupu od 5-6 likova od kojih je jedan nosio partizanov sal nije nam bilo jasno kosu prilazimo im sa recima za koga navijate (naravno mi smo svi imali zvedina obelezja) oni nam odgovaraju za zvezdu samo su "skinuli nekome partizanov sal" kad sam pokusao da uzmem tom liku partizanov sal on naravno to nije dozvolio nastala je tuca koja je jako brzo prekinuta zbog dozaska zandara.posto se priblizavalo vreme tekme krenuli smo ka stadionu i ulazimo na istok prema severu i stajemo iza zastave aleksinac na pocetku izbija neko smesno gadjanje stolicama koje smo mi pokusali da iskoristimo skidanjem neke zastave ali nismo uspeli jer je bilo previse gana oko nas.Posto smo shvatili da nemozemo nista da uradimo napustamo stadion i odlazimo u obliznju kafanu gde smo sacekali kraj tekme.Posle tekme se upucujemo na autobusku stanicu gde je izbila i jedina malo ozbiljnija tuca sa ciganima iz subotice i sombora.To je ukratko sve sto se desilo toga dana mada u sustini nista ni nije bilo posebno
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Joj bilo je odlicno najbolje je tri boda.
Steta nisam bio(bio mi je burazer ali ja nisam mogao).
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Ja radim celu noc, sve do 08,00 ujutru, dolazim kuci u 08,30 sa posla. presvlacim se i odmah palim za grad, iz grada imam bas za Novi Sad u 10,30 u NS sti

@Toma:

I tako ti na sJebi imas Zvezdin sal i pridjes liku sa partizanovim i pitas ga za koga navija... I onda ti on kaze za Zvezdu i onda ti njemu probas da skines sal....
I opet... I opet tata kupio kera s' plavom kapicom, krive noge ima i mrda palicom av av...

I onda ti udjes na istok i krenes da nam skidas zastavu... I onda odes sa stadiona i iznabadas likove iz Subotice i Sombora... bla... bla... bla... bla... bla...

Kizo, molim da se nasem Tomi promeni podnik u "supermen"!  :rofl


Pa sve i da je istina ovo sto si napisao, opet pokazuje neke stvari. Mislim, ako je istina Tomce, da ste tukli neke idiote iz Subotice i Sombora, to nije nasa ekipa, nego verovatno neki indijanci koji su zapucali na tekmu...
Gde je hrabrost???
Zatim, opet ste hteli da nam ukradete zastavu, ali niste mogli jer je bilo previse cigana oko vas...
Argh... Pa, jel treba da vam pokacimo zastave na ogradu ispred juga, pa da dodjete sami da ih pokupite, a mi recimo treba da budemo na pristojnoj razdaljini, kako bi vi imali muda uopste da probate da ih skinete...?
Sinovac, ne uzima se zastava nekoj ekipi tako sto je ukrades kad je ta ekipa mnogo daleko od nje i ne moze da brani zastavu... To je jajarizam!
Zastava se uzima kad je ta ekipa ( kojoj skidas zastavu, jelte ) tu, kad moze da je brani, pa i ako ti daju zastavu uz da te mole da ih ne bijes, onda je elegantno uzmes, ali ako se biju i brane zastavu, onda pokusas da je otmes "na ruke"!
A ne, "nismo smeli da uzmemo zastavu jer su gani bili oko nas"...
Mars sramoto jedna!  :boks


Da bude bolje... Radikalno bolje!
Aca Vucic za predsednika!  namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

nemojte tomu napadati.toma je nas vadikal :rofl a iponosi se time sto je glodar :rofl pustite ga da nam i dalje  salje izvestaje sa njihovih perverzno dobrih akcija :D


TOMA ZA PVECEDNIKA :lol:
 fudbalu je najvaznija jedna stvar, a to su sledece dve... red, rad i disciplina!

Sto meni niko ne rece da je bilo smrt - pogleda u pekari? Nego, Soko koji grmi nije spomenuo incidentnu situaciju sa zenom zmajem. A admin je inace prestao da pije pivo, ako niste znali. Ne pije od 07 do 11:30. I gadan je kad se napije. Steta sto Tomo je bio maskiran inace... A Vovjoda nosi Zvezdine salove... Pa da mi platis ne bih stavio neko partizansko prljavo sranje na sebe. I bio na tribini sa slinavima. Koji je to kompleks. Steta sto Tomo nije probao da na istoku stavi zastavu SRS. Mora da ju je negde stekao, a Tomice? Tomice, kako ono ide: "Ponos grada ti si nasega, volim te jedina, volim te najdraza, jer svako ko te voli, sada je sa nama tu, do kraja Zvezdi verni i Beograadu!" Priznaj da ti se svidelo.

I jos jedno pitanje. Da li pratis i tekme Kabela i Novog Sada?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


za Hooligana:

QuotePa sve i da je istina ovo sto si napisao, opet pokazuje neke stvari. Mislim, ako je istina Tomce, da ste tukli neke idiote iz Subotice i Sombora, to nije nasa ekipa, nego verovatno neki indijanci koji su zapucali na tekmu...
Gde je hrabrost???
nema za cega da ti se pravdam dali je istina ili nije a recimi ti dali bi se ti zaleteo na grobare ako bi njihova brojnost prelazila 500ljudi a vas ni 10 :zbunjen
Kako to sto si ti naveo moze da bude kradja to je po meni otimanje jer smo mi ipak bili na vasoj tribini gde ste svi bili prisutni,drugacije bi bilo da ste vi okacili zastave i otisli a mi dosli i pokupili e to je kradja .

za Godra(u):
;pivo
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Aman koja otimacina ? lepo ti rece covek jajarizam ! sto je lepo biti glup...

Baklje opet i nadam se opet i opet i jebes zakon  :finger

Heh... Tomo... Stvarno si uporan da pokazes neke stvari...
Prvo, koja je hrabrost uci na nasu tribinu, ako te niko ne zna kao vidjenijeg grobara, a pri tom si na sebi imao Zvezdina obelezja? Sta sad, ako ja npr. stavim partizanov shal, kapu... i udjem na jug, odkud ces ti znati da ja nisam grobar...
OK. Teze je uzeti zastavu nekome na njegovoj tribini nego li je ukrasti kada nema nikog, ali jedino pravo otimanje zna se kako se radi. Jedino kada je uzmes licno od ljudi koji je nose, tada se zastava moze smatrati otetom. Pa cak i ako ne prebijes toga kome uzimas transparent.
Kao stu su nasi drugari iz UK oreli transparent BBB Bern. Ustase koji su nosili transparent se nisu tukli za njega jer su se usrali i samo su molili da ne dobiju batine. E, u takvom slucaju i ne treba da bijes ekipu koja nosi transparent/zastavu...
Ali, sve drugo je kradja po meni!

Ono sto Godra reche da nikada ne bi stavio partizansko sranje na sebe... Pa, dobro, sa time se bas i ne slazem... :)  Mislim, kada god se 'docepam' nekog vaseg obelezja, 'rado' ga nosim malo po severu dok ga ne spalim, osim ako, naravno, ne nadjem kupca za, recimo shal, kapu, majicu...
Evo, trenutno "na lageru" imam dva kacketa PFC, jedan klosarkaski dres, jedan shal sa buldogom, i jedan shal Juzni Front... Pa, ako nekome treba nesto... :)

Istina, od svega toga ( po meni ) na nesto lici samo shal Juznog Fronta, ovo ostalo je odvratno... Oni koji su letos sa mnom igrali fudbal znaju kakav je taj kosarkaski dres, a ove kape su skinute nekim totalnim idiotima, tako da su bezveze...
Tomo, shto se tiche onog da li bi se zaleteo na 500 grobara, a da nas nema ni 10... Pa, veruj mi jednom sam probao i... nebih opet! :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

za Hooligana:
naravno da nisam bio na istoku sa zvezdinim salom sta bi ljudi pomislili? ok ja sam isto protiv tih kradja zastava jer je po meni to glupo ali ako neko udje kod gostujucih navijaca na tribinu i uzme im zastavu to je ok ,ko sto smo mi vama pocepali mirjevo na kupu novi sad-cvezdam 97 cinimi se. STA JE OVO PIJACA ILI SAJT NEKIH NAVIJACA :o
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Kolega Hooligan, molim vas, tu bofl robu smestite u berzu, nije ovo p'jaca pa da se cenjkamo :D

Molicu vas kolega da ne skrecemo sa tJeme :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Veliki VovJodo, nije ovo pijaca, nego reko ako hoces da ti prodam sal JF, pa da se hvalis kod Koprive da si prebio frontovce...  :rofl

P.S. Kolega "Ne Dirkajte Mi Bosketa", ja znam da se zbog skreCanja sa teme moze dobiti ban, ali reko da i ja zaradim nesto, da ne bude da sam radio bezveze...  :lol:
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА