Bice sjajno ako dode! ( A kako stvari stoje - doci ce! )
Igrac takvog kalibra nam stvarno treba!!!  :ruke

Pozdrav!
Senjak - centar sveta!  :sampion
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

BIlo bi super da dodje Pantelic,opet nekako imao bih vise poverenja u njega nego u Bogavca,Mrdju i ostale zajedno.Sto se tice Miladinovica,ako vec nece sada da dodje,doci ce na kraju sezone,jer iskreno se nadam da mi necemo prodavati Vidica pre kraja sezone.Tako da nam do tad i ne treba.A ove iz Oblica stvarno ne znam sta da kazem,ako nema nekih mladjih i boljih od njih u celoj ligi nek ide sve u kur**.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Izvini Godra, iz njegove izjave mi se tako ucinilo kao da je tamo rodjen. Znao sam da je ponikao u Zvezdi ali nisam znao odakle je. Kako prica o Trebinju pomislio sam da je tamo i rodjen.... zaista ne znam sta da misli,,,

Meni se svidja kao igrac ali... izgleda da on ima neki problem u glavi koji mora da rascisti sa sobom!

Pantelic i zvanicno u Zvezdi.

Izvor?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pise na sajtu Politike.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


PRELAZNI ROK ZA FUDBALERE



Marko Pantelic u Zvezdi
Potpisivanje ugovora tacno u podne u muzeju "crveno-belih"



Tim menad
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Izuzetno sam zadovoljan zbog dolaska Pante, a i Miladinovic ce biti odlicno pojacanje. E, sad, sto se tice ona dva majmuna iz Obilica... Ne bih dalje komentarisao  :finger
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Slozio bih se sa Supreme. Dejan Ilic  je po meni bio najveca rupa i jedan od razloga sto Zvezda nije imala jos vise uspeha u predhodne 3-4. godine. On je jako spor, slab i fizicki i tehnicki i nadam se da se on nece naigrati iako sada na sredini terena imamo dva polovanjaka Krivokapica i Ilica. Zvezdas je u dusi i tu mu skidam kapu, ali...

Strasno mi je zao Kovacevica. On mozda i nije najbolji igrac sredine terena, ali je ubedljivo najborbeniji i najveca radilica. Koliko znam odlazi na pripreme, ali isto tako sam cuo da se profesionalno bavljenje fudbalom najverovatnije za njega zavrsava. Mislim da je to velika steta u svakom pogledu.


U svakom slucaju prelazni rok nije bio los i nadam se da cemo uspeti da osvojimo 2x :sampion, odnosno duplu krunu

??? "??????" ?? ???? ????? ?????? ?? ? ?????? ??????... ????? ???????? (??????), ????? ??????????? (????????) ? ????? ?????? ????? ???????? (?????? - ??????) ?? ??????? ???? ??????? ??????? ????????...(o???????? ?? ?????????)


?? ?????? ????? ??????? ?? ?????? ??????? ?? ????? ?????????? ????, ??????? ???????, ???????? ?? ?????????:
- ?????? ?? ???? ????? ? ?? ???? ??????? ??????. ??????? ?? ?? ??? ????? ????? ???????? ??? ?????? ? ?????, ????? ??? ?? ????? ???? ???? ??????? ?????????? ? ?? ??????? "?????". ? ?????? ???????, ???????? ????? ???? ??????? ???? ?????????? ?????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

????? ????????????? ?? ????????, ???? ?? ?????? ??? ?? ????????, ???????? ?????????????? ???, ???? ?????????, ???????????? ???????? ?? ?????? ?????? ?????? ??????, ?????? ??????????? ? ???????? ????????.
???????? ?????? ???? ???????? ????????? ??? ??? ?????? ???? ??????, ? ?????? ?? ?? ?? ?????????? ??????-????? ??????? ??? ?? ??? ?? ??????????? ? ??????, ????????? ?? 18. ???????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!