Ovo je smesno :rofl

BBB kao bojkotiraju GYL a ima ih kako sam ja cuo oko 7000 Navijaca u Hali. Jel tacno??

...i na sve to se u poluvremenu pusta himna BBB, navijacki repertoar su Dinamove pesme... :) Bojkt, nema sta!

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

ja cu ti potvrditi da bbb bojkotuju tu ligu a to kaj se pusta himna ne znaci da bbb dolaze na tu utakmicu izmedju ostalog uvjek ce biti ljudi koji ce otici na utakmicu zato jer je zvezda...
mislim da ne duljim i vi bojkotujete repku pa kad osvoje kosarkasi prvenstvo vide se salovi zvezde na roslavi to vam je isto ko i kak bbb prate cibonu...u ostalom pitajte one vase koji su bili u dvorani a znamo koji su to :)

Da, bojkotuju i skandiraju Heja, heja Cibosi...

Bruka :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


godra pa obicno udrazenovom domau kad igra cibona ljudi vicu heja heja cibosi :)
no neda mi se objasnjavati dali su bbb bili ili ne ali na zalost milicevic je pobjedio dobio je punu dvoranu debila i svoju jugo ligu pa uzivajte u njoj

Navijac, smiri se, :) pravo da ti kazem, meni je danas zao sto je igramo, ali kao sto ja licno kao pojedinac, nezavisno od stava navijaca Zvezde, idem na tekme nase repke od kada je promenila ime, ne znaci da navijaci Zvezde kao navijaci Zvezde to prate... Ali, za tvoj info, na tekmama repke se ne pusta kaseta navijaca Crvene Zvezde i sl... Kapiras?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

SVE U SVEMU DOBRO SMO IH NAMUCLI !!!  A ONI  UPALJACI  U  TEREN  NA  KRAJU JE  STANDARDNO   ZA  SMRADOVE  ( loze se malo kao) :batine  :finger
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

ma kuzim ja tebe FU to sam naveo samo kao primjer godri mi pratimo cibonu ko vi repku..a sto se tice pjesme dinamo ja volim nije na kazeti BBB nego je to kazeta od grupe pips cipc i video klips a ta pjesme je kao nasa himna....o nema veze dans sam cuo da najvjerojatnije nece biti nista ni od jugo lige u rukometu :)
e da a kak je zavrsila tekma koliko vidim  cibona je pobjedila

Ja stvarno ne znam dokle ce neke stvari njima( ustasama ) da se tolerisu i da se dogadjaju iz tekme u tekmu,od strane raznih nazovi delegata,koji kao delegiraju mec, i cuvaju cibonu kao da su pande pa su ne daj boze ugrozeni.Ovom recenicom sam prvenstveno bacio akcenat na ponasanje jednog dela publike da ne kazem BBB (posto njih nije bilo! :)  ),a vezano je za ubacivanje raznih stvari u teren.
Oni izgleda na ulazu dobrovoljno ostavljaju stvari,pa ko hoce ostavi,a ko hoce drmni cigana u glavu.Nikad nisu mogli da nas pobede cistom igrom,ali dobro,to je njihov kompleks,necu da ramisljam o tome.Samo da se sve ovo dogodilo u Pioniru,pa mi bi sledecu tekmu igrali u Viljnusu,ako ne i dalje...
A ono g.... obojeno,Penn...radov'o se k'o da je rodjeni hrvacanin.Doci ce on ponovo u BG!

:megafon  Pull the trigger,kill the nigger!!!

Slusaj navijac, mozete vi sad na sva usta da prdite koliko hocete da bojkotujete, kad se ja secam da ste nam na pocetku GY Lige rekli da cete pratiti Cibonu. Mozda i bojkotuje vas nekolicina, ali ne mozes ti da se distanciras od jedno 2000 ljudi koji nose BBB zastave, salove Dinama, cak sam video i neki bar sal. Ja u principu ne znam kako zvuce te vase pesme koje pevate, ali generalno oni koji su navijali prikazali su se kao fudbalska publika - verujem da su pevali vecinom pesme koje pevate i kad igra Dinamo. I pored svega toga atmosfera nije ni blizu bila neke zapaljive, kao sto je to npr. slucaj kod nas. Verujem da nista narocito ne bi bilo ni da se pojavilo jos vas 100 koji bojkotujete.

Nije mi jasno zasto vas je sada bilo u tolikom broju u odnosu npr. od prosle sezone kad je bilo duplo manje ljudi. Bojkot - malo teze :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Navijac,

Kao prvo cula se pesma BBB i to se ne moze osporiti. Navijali su Dinamo, Cibosi ... i jos ko zna sta. I ne znam koji su oni skinhedsi ono mora da su neki klinci narkomani iz kraja.  :zbunjen

To sto vam ne ide prva ekipa (i to mozda), a 5000 pristalica Dinama idu to ne znaci da bojkotujete tekme. Kod nas, kada se bojkotuje onda bojkotuju svi, a ne samo vodje. To sto si vidjao Zvezdine salove i dresove na tekmama reprezentacije vidjao si ih u inostranstvu gde na utakmice idu samo ljudi koji zive u inostranstvu i koji nisu mnogo upuceni u nase stavove. A  kada reprezentacija igra kod kuce mozes videti Zvezdin dres ili sal samo kod dece sa roditeljema nikako kod pravih navijaca.

Toliko o tome!

U Lijezu na EP 2000 protiv Norveske tribina gde su bili navijaci YU je pevala - pune tribine ludih navijaca i baklje svetle ceo SEVER gori...
Da li to znaci da navijaci CZ prate YU rep?

Na istoj tekmi bilo je i navijaca Zvezde. A koliko ja znam pola ih je ostalo u gradu. Ali niko nije navijao. Biti na nekom sportskom dogadjaju i navijati nije isto. EP je sigurno veliki sportski (i navijacki) dogadjaj, takodje i utakmica Cibona-Zvezda i potpuna je razumljivo da bude neka navijacka ekipa, za svaki slucaj i tek tako onako.

Trebalo nam je 1000 postova da objasnimo ljudima kako ne gledamo yu reprezentaciju i pobijemo njihove glupave argumente, a sad mi iste price imamo kao i oni samo za BBB.

Ma to su seratori.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Da zakljucimo...

Da li bbb bojkotuju cobonu - da
Da li su bbb bili na utakmici - da

Da li delije bojkotuju reprezentaciju - da
Da li se ciganska obelezja mogu videti na proslavama - da

Tema je navijanje...

Po meni - bulja! Cela hala peva samo dve pesme... bolja atmosfera je u lisinskom, pozera na tribini pun qrac...


Sto se igre tice moglo je i bolje, mada najvaznije je da dobijemo sutra... Uostalom cibona lako moze da popusi FF, izgubi u podgorici/zelezniku, zvezda dobije u ljubljani, djeticima da pobedu i lagana cetvorka zvezda, refleks, olimpija u buducnost... Naravno pre toga se najebemo majke tovarima dva puta i dobijemo u zg u gostima  :rofl

hehehe boli glava koliko ste vi krivo informirani  :ruke :

Prvo i osnovno ko

Boysi si bili na Ciboni, navijalo se ono

Alo bre...

O cemu ti pricas. Vi nasu niste cepali i palili. Vi nas niste gadjali....

Vi ste svi fini...
:batine zapadnjaci!  :bes

Na poslednjoj utakmici u Beogradu nije bilo incidenata. Mozda je palo maks 5 - 10 novcica na teren i to nakon utakmice. Ni jedan novicic - upaljac nije pao tokom tekme iako je isto bilo jako gusto pri kraju,

Zatim sudije su bile sjajne prosto su ocaravajuce sudili. Stvarno ne znam sta je faul ako nije onaj na kraju tekme u skoku cini mi se ... e sada ne mogu da se setim nad kojim igracem je bio faul... mislim Dragojlovic ali nisam siguran sigruno bi bio skok u napadu posle naseg suta. I koji faul nad Penom od strane Nesovica na dve sekunde... ono je smesno...  :bes

QuoteNa poslednjoj utakmici u Beogradu nije bilo incidenata. Mozda je palo maks 5 - 10 novcica na teren i to nakon utakmice. Ni jedan novicic - upaljac nije pao tokom tekme iako je isto bilo jako gusto pri kraju,
\
Mi smo Srbi glup narod uvek dozvoljavalo da nas gaze.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

A ti si decko jedan od glupavijih likova ,ili pak takve postove ostavljas na svim forumima!

Ni kracih postova (dve ,tri reci) ni glupljih zakljucaka!

Ljuti se i vredjaj koliko god hoces!
Mozemo da stavimo sve postove i sa delije.net
i sa kafea i sa tribine,
ma uzas!
:bes

Quote from: "Ultras Hajduk"Boysi si bili na Ciboni, navijalo se ono