Bitna pobeda.
Ocekivao sam punu salu ali ni ovo nije lose...
Odlicno navijanje za jednu ovakvu utakmicu. Pred ulazak u halu, ja moram da priznam, nikada nisam video onakve provokacije zandara dok smo stajali u redu i cekali da udjemo u halu, dva po dva, izvodjenje iz reda bez ikakvog razloga, maltretiranje zbog gledanja (!) i sl. To ponasanje im je vraceno kroz mnoge pesme u samo hali u kojima su rec grobari navijaci zamenili sa zandari, pa vi sami zakljucite kako izgleda: grobarske majke.., ide grobar ulicom i sl.. Cak su i lopovi u onom popularnom skandiranju sa porukom u zatvor, preimenovani u zandari...  :D

Na pocetku tekme siri se transparent: Nasa ljubav je jaca od vase mrznje! uz koji su podignuti najloni, valjda by KK, koji su dali neki poseban stimung i svi su ustali i navijali, valjda ce Kiza da okaci avi sa toga... :) Onda se nakon toga, sa one terase iznad semafora siri ogromna setalica na kojoj je simbol zvezdinog navijaca koji prkosi zabrani, :) odlicno uradjen... Nekoliko puta tokom tekme sirena je zastava sloboda za Delije, koja je okacena preko BB transparenta dole na ogradi..

Prozivan je igrac koji je udario Dozeta svaki put kada bi primio loptu, i to bi bilo sve... Nekoliko dobrih dovikivanja sa Zapadom, pristojno i na momente sjajno navijanje...

Ostali neka dopune, bice jos avi fajlova ako hocete... :)

Naravno prozivan je onaj tenkre sto nas stalno snima, a mozete da dobijete i njegovu sliku na sajt, ako hocete...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


Navijanje je iz samog kopa delovalo prilicno dobro...kao i uvek osciliralo je tokom tekme,ali je cela treca cetvrtina bila "posvecena"
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

??? ? ???????? ????? ?? ?????:


Sve u svemu navijanje nije bilo lose. Naravno mada uvek moze bolje!!!!
bilo je dosta oscilacija-novije pesme  se ne znaju!!!!!

parole nikad jace - pozdrav ljudima koji su ih osmislili !!!!
U ZATVOR ZANDARE SLOBODA ZA DELIJE





DOK SRCE KUCA U NAMA TI ZVEZDO NISI SAMA I KRV TECE MOJA CRVENO-BELIH BOJA

Kizo,kada cemo videti taj Avi sa tekme?

Steta sto se karte tako lose dele!
Moramo da molimo nekog da nam da karte jebote to je tako jadno da ne moze biti jadnije!!
un Club OBRENOVAC ! ! !