Otkazana tekma sa Olimpijom!

Krajnje glup razlog, zbog nevremena Zmajceki ostali u Istanbulu?! JAka muda, pa danas mogu da se vrate. A nas bi ladno izbacili iz takmicenja kad bi tako nesto zatrazili. I nemam pojma kad se igra ponovo, ali znam da nam nedelja nikako ne odgovara zbog ULEB kupa.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


steta,
kao novi termini pominju se 17. ili 27. mart

Nema veze taman cemo da se bolje pripremimo za ove letonce.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Upravo tako, dve odlucujuce utakmice u 2-3 dana nam nikako ne bi odgovarale. Da prvo kresnemo Letonce, pa cemo onda lako sa Olimpijom.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ma bice kao i prosle sezone sa Makabijem, kada smo dobili mec za zelenim stolom jer prakticno nista nije resavao...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


Sport

HRVATI ODLOZILI OLIMPIJU I ZVEZDU

Derbi mec Jadranske lige izmedju ljubljanske Olimpije i Crvene Zvezde je odlozen,jer su "zmajceki" zvanicno bili zavejani u Istanbulu.
Medjutim,sta se krije iza zvanicne verzije price...
Kao sto je poznato u Ljubljani u Tivoliju je vec u toku EP za rukometase i to grupa u kojoj igraju Hrvati.Zbog toga su celnici Olimpije hteli da mec presele u manju dvoranu pored Ljubljane,ali...
Kako prestonica Ljubljane nije bas megalopolis, :)  nemoguce bi bilio da ne dodje do kontakta izmedju brojnih hrvatskih navijaca i nasih Delija.Vec se zna sta se sve desavalo u
Kranju na EP u vaterpolu,pa su susretljivi domacini EP u rukometu i celnici "zmajceka" zbog dobrog vladanja hrvatskih navijaca odlucili da odloze mec.
Zavejase "zmajceke" u Istanbulu...
RIGINAL FANS

pitanje za ortodox bojse..jel neko od vas napao bracni par s djetetom ispred tivolija poslije utakmice.....
ako je imam pitanje zasto niste svratili u tivoli pub...

Navijac,iako nije moj obicaj da vredjam,duvaj ga ovom prilikom.Uvek VAMA budu napadnuta deca i zene,UVEK samo vama.Bez uvrede, ali mnogo bre brate jedete govna.

jeste napadnuti su....
napali ih ortaci od tog njihovog klinca...pa posle jos dosli i roditelji od ove dvojice...ma cudo jedno...

Prica se da su klinci redovni kod Branka u pozoristancetu....ekipa su do jaja....
CUVENI PUZICI !!!!