Final for guma lige ce se odigrati u Zagrebu, tako je saopsteno na zvanicnom sajtu.
www.adriaticbasket.com
Navodno se pominje da je bolje da se F4 odigra u Bg iduce godine, kad je i evropsko prvenstvo u basketu, pa ce biti nova dvorana itd...  i samim tim veca popularizacija GY lige.

Treba napustiti ovo takmicenje...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Potpuno se slazem, i siguran sam ukoliko ne bi igrali u GY ove godine vise/bolje bi odradili u ULEB kupu. A ovako..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

A sto ne postavite stvari ovako...

Celavi odradi zvanicno 500 karata, znaci pandurska pratnja do hale, unutra kordon na 50 metara prazne stolice, kao kod zabara... Sutradan ista prica s tim da se proslavi trofej na kraju! Ako su vec dobili organizaciju ko im 'ebe mater neka organizuju kako valja!  :finger


Ili je mozda bolje da Miksa ispecemo na raznju kad bude Zadar dolazio u Pionir i sigurno necemo igrati vise gumenjaru???  :rofl

da dodm. iz sidra su najavili da ce bg dobiti final four 2005!?. kao promocija pred evropsko prevnstvo i nova hala na nbg.
a sto se tice zg. ako se ide, da idemo nas 500+, pa onda kome sta bude

To im je valjda nagrada sto biju protivnicke igrace, navijace i sl. Treba odmah istupiti iz takmicenja jer ce na F4 da se plasiraju dva itma iz BG-a, Cibona jos nije ni sigurna i da dobiju organizaciju, nema veze sa vezom. Ja to govno vise ne zelim da gledam, a bas me zanima kako ce klub da se postavi.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


I ko sme da se kladi da ce uprava i sledece sezone da su opredeli za GY ligu u interesu "razvoja" srpske kosarke.Ovo je kap koja je prelila casu.

sto se tice ucesnika final foura, oni se odavno "znaju": Zvezda, Refleks, Olimpija i Cibona

Moje skromno misljenje je da liga ide svojim (odavno) ustaljenim tokom, tokom koji je neminovan s obzirom na aktere lige, pa ne vidim razloge zbog kojih to - Vise - ne bi trebalo ucestvovati u istoj, jer, zbilja se nista novo, drasticno, nije promenilo od nastanka lige, sto sam, naravno, oduvek tvrdio! No, neki od nas ce izgubiti i ovo malo snage, volje, zivaca i vere koje im je preostalo - upravo zbog toga sto neki njihovi sunarodnici idalje veruju u neke utopije, sarene laze, pa se onda, po prirodi stvari, Razocaravaju, i tako iznova i iznova, bez kraja, kao da je suocavanje sa realnoscu tako tragicno, a ne oslobadjajuce i prosvetljujuce. Ovo se, naravno, ne odnosi na nikoga licno, vec jednostavno svakim danom i sami, danas jedan - sutra drugi, uvidjate koliko je zaista takva liga prirodna, moguca, na kraju krajeva, normalna.

Ziveli braco

Ako ne daju FF u BG-u onda im treba dati nogu momentalno i pre kraja smrdljive lige !

Da li vi stvarno mislite da bismo dobili 500 karata za FF?
A sto se tice ucesca u GY ligi,mislim da bismo i dalje trebali da igramo u njoj.Ova nasa liga je besmislena.
Mislim da bi i organizacija tako neke lige u fudbalu bila odlican potez.

Vidi ko je to ponovo sa nama...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Sta drugo da kazem osim... Ziko, bicu dobar, keve mi, placacu parking i pauke svakog dana, samo zajebite vise ova sranja sa GY. Na kraju krajeva, imamo mi nase gume, Tigar i Trayal  :lol:  :rofl
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

????????? ?? ?92:

E sad mislim da i laici shvataju da gospoda iz te

jedna stvar se dobija ucescem u jadranskoj ligi - plasman u uleb kup. ksscg nema dogovor sa uleb-om, dok su ovi iz j.l. napravili dil. takodje jedan od potpredsednika uleba (ne znam tacno koji) je iz jadranske lige.
inace, ni meni se ne dopada odluka o zg domacinstvu. cime su to zasluzili, batinjanjem vozaca,
btw. u press centru cibone postiji samo 1 (jedan) kompjuter

Malo smo se klali, sad cemo malo da se igramo sa letvama. Dosta sugoslavije.

Quote from: "cyganin"jedna stvar se dobija ucescem u jadranskoj ligi - plasman u uleb kup. ksscg nema dogovor sa uleb-om, dok su ovi iz j.l. napravili dil. takodje jedan od potpredsednika uleba (ne znam tacno koji) je iz jadranske lige.

To sto si napisao u vezi ULEB nije apsolutno tacno. Zvezda je imala poziv iz ULEB lige jer je bila finansijski dobro situirana. Dakle, bez obzira na to sto smo bili prvi u ligi opet bismo usli u uleb na osnovu tog poziva. Postoji i druga stvar, a to su ugovori. Split, prvak Hrvatske ne igra Evroligu, jer je Cibona potpisala ugovor sa Evroligom. A o Atlasu, da i ne govorimo, oni su pozvani, jer nije imao ko drugi da igra.

Ta GY liga je najveca glupost, taman kad je kosarka pocela da se razvija ponovo ( u smislu publike), na svakoj kosarkaskoj utakmici nase lige je bilo vise ljudi nego na bilo kojoj fudbalskoj u isto vrjeme, i bas tad se nasa uprava napravi pametna da igra ovu jebenu ligu, koja nema nikakvog znacaja, a samim tim oslabljujuci nasu ligo koja je pocela da se razvija kako treba.  Incidenti sa hrvatima nikad se ne kaznjavaju, zato sto i sve odluke te lige donose hrvati, samim tim nasa uloga je tu podredjena i niko nas nista ne pita, a oni se izivljavaju svaki kad god uhvate priliku.  Sto se tice odlaska delija dole, i kad bi otisli, to bi naravno bilo krvoprolice samo takvo (nadamo se u nasu korist  :batine ) , i opet bi posljedice snosila zvezda,  posto o tome ko je kriv odluku bi donijeli hrvati iz rukovodstva te glupe lige.  znaci tu ligu poslje ove godine ne bi trebalo nikad igrati, to nama ne treba, treba slovencima i hrvatima koji nemaju ligu jacu od Kipra,  nama je nasa liga sasvim dovoljna.

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "cyganin"jedna stvar se dobija ucescem u jadranskoj ligi - plasman u uleb kup. ksscg nema dogovor sa uleb-om, dok su ovi iz j.l. napravili dil. takodje jedan od potpredsednika uleba (ne znam tacno koji) je iz jadranske lige.

To sto si napisao u vezi ULEB nije apsolutno tacno. Zvezda je imala poziv iz ULEB lige jer je bila finansijski dobro situirana. Dakle, bez obzira na to sto smo bili prvi u ligi opet bismo usli u uleb na osnovu tog poziva. Postoji i druga stvar, a to su ugovori. Split, prvak Hrvatske ne igra Evroligu, jer je Cibona potpisala ugovor sa Evroligom. A o Atlasu, da i ne govorimo, oni su pozvani, jer nije imao ko drugi da igra.

hteo sam da kazem da efes lige nema prolaznost u ULEB kup na osnovu plasmana, dok iz J.L. ima (buducnost juri mesto). a to da je moguce napraviti pojedinacni ugovor kao sto je uradjeno sa zvezdom je takodje tacno
ok?

Ljudi smirite dozivljaj ;pljuga , sad odjednom svi pljujete po toj ligi, dobro neki su takve stavove imali i ranije sto je ok, a videcemo koliko ce ljudi biti na Splitu, pa onda da vas pitam. I neka mi neko kaze da li  je Pionir  bio puniji u poslednjih godinu dana, osim kad se igralo sa Hrvatima i da li je bila bolja atmosfera, mozda za derbi, ne znam? Slazem se sa vecinom da ta liga nije ne znam sta i da je vise potrebna Slovencima, Hrvatima i Bosancima nego nama ali opet mislim da je na neki nacin zanimljivija a sigurno profitabilnija, sto je po meni glavni razlog da Zvezda igra tu ligu.Pare su sad najbitnije, znamo u kakvoj je situaciji bio klub ranije a i mislim da ne bi imali pola od ovih sponzora da ne igramo tu ligu. Sto se tice ovih incidenata, skandiranja, bacanja upaljaca i slicnih sranja, molio bih za malo objektivnosti jer nismo ni mi nista bolji. Je*emo sve po spisku jedni drugima i mislim da tu nema izuzetaka :finger .

Fakat je da se u toj ligi uzima kinta i dok taku bude, mi cemo je igrati, svidjalo se to nama ili ne. Ipak je, sto kazu, sport veliki biznis. Znam da je s navijackog stajalista domaca liga atraktivnija, jer ima vise gostovanja, derbi ...

Istina je da im mi spasavamo tu ligu a oni se ponasaju kao da smo  deveta rupa na svirali, ali to je problem nase uprave koja to dozvoljava, s druge strane trener nam je jedan od osnivaca  te lige i nisam  primetio da bi Zvezda zbog toga imala neke beneficije, cak suprotno :( .
To sto se tice finala, ok ispalili su nas ali valjda imamo zagarantovano za iducu godinu. I opet  kakve svrhe ima F4 recimo u Bg ako se mi ne plasiramo ili da bude recimo Zvezda: Reflex. I opet nema protivnickih navijaca. Kao prosle prosle godine u Tivoliju, finale: hiljadu Hrvata i kusur Slovenaca, je*es takav F4.

Cekam taj dan da i ZVEZDA zaigra u Euroligi, onda me stvarno zabole za GY :) .