Zvezda je igrala u evropi - ULEB kupu ove godine, ali je bilo ocigledno da je upravi/treneru bila vaznija GY liga. Sto se GY lige tice, pa zasto onda ne bi ponovili ratiste, doci ce nekoliko stotina hiljada ljudi mi cemo da se rokama, kurcimo, pobedjujemo, gubimo, dok neki drugi imaju profit od svega toga, a mi ispadamo budale.. Fazon je u tome sto ljudi ne pune tribine zbog basketa vec nacionalne mrznje.. U poslednje vreme su mi se smucili svi ovi forumi jer gde god da pogledas ONI! Brate koji ce nam kurac vise?

Jedno pitanje, da li vam stvarno toliko ocajno nedostaju hrvati? Primera radi ukoliko Zvezda igra sa Kom-om doci ce mozda maximum hiljadu ljudi (koji stvarno vole Zvezdu) ili kad bi igrali sa ustasama doci ce pun kurac, za mene ti ljudi nisu dosli da bodre svoj Klub vec.. ???? Koga ti "navijaci" dolaze da gledaju? Kada bi isti ljudi dosli, kao sto sam pre pomenuo protiv Koma i stvorili istu atmosferu (sto nije nemoguce), bio bi nam u svakom pogledu mnogo interesantnije!!! O tome se radi!!!
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

.. da odgovorim na ovu gore konstataciju

da napunila se sala kad se igralo sa hrvatima, al to je samo protiv cibone i donekle splita, a sta je sa ostalim takmicama, gdje se igra protiv Sirkog, Krke, i ostalih jadnih timova.  Ja mislim da bi prosjek gledaoca bio DALEKOOOO veci da se igrala nasa liga, Osim derbija tu su utakmice protiv Vose, Buducnosti, Hemofarma, i FMP-a  koje imaju daleko vecu posjetu od utakmica protiv gore navedenih timova.  Sto znaci samo zato sto protiv Cibone nam je hala puna,  neki misli da je profitabilnija liga...... NIJE   :nene

Quote from: "DELIJA_KNN".. da odgovorim na ovu gore konstataciju

da napunila se sala kad se igralo sa hrvatima, al to je samo protiv cibone i donekle splita, a sta je sa ostalim takmicama, gdje se igra protiv Sirkog, Krke, i ostalih jadnih timova.  Ja mislim da bi prosjek gledaoca bio DALEKOOOO veci da se igrala nasa liga, Osim derbija tu su utakmice protiv Vose, Buducnosti, Hemofarma, i FMP-a  koje imaju daleko vecu posjetu od utakmica protiv gore navedenih timova.  Sto znaci samo zato sto protiv Cibone nam je hala puna,  neki misli da je profitabilnija liga...... NIJE   :nene
Slazem se sa svim, kao sto svi mogu primetiti i kvalitet u celini je iznad Slovenackog i Hrvatskog basketa.
Jeste profitabilna, ne znam da li sam to vec pomenuo ali sagadin (jedan od glavnih organizatora te lige (SIDRO company)) je i sam izjavio da oni posluju najvise zbog Zvezde sa plusom dok u prvoj godini kada je samo Buducnost igrala ta liga je bila neinteresantna publici tako da su tu godinu zavrsili sa minusom tacnije organizatori te lige. i to je to,
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

upravu si sve sto kazes....

ja sam odgovarao na komentar onoga iznad tebe (munja) ne tvoj, tako da je doslo do male zabune izgleda
sve u svemu slazem se na to sto si rekao ;pivo

Vecina je od pocetka znala sta nosi ucesce u ovoj ligi,i ne vidim zasto se  pravi frka posle svega.Ne vidim ista lose u ucestvovanju u ovom takmicenju,i mnogo Cigana je dolazilo na tekme.Gledano realno,ova liga je dobit (kakav god :D)  i ne bismo smeli da ovu ligu napustamo sad kad smo klubu najneophodniji...i mi i finansijska sredstva.  :)
I ne moze niko da kaze da cilj  ne opravdava sredstvo...... ;pljuga
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Zbog pomenutih cinjenica i nekih stavova mi ni ne pada tesko da se finale igra u ZG. Polako mi je vec dosta tog lozenja na te Hrvate, jeste da ih ne volim ali me vec zabole  za njih. Svaka tekma isto, oni napusavaju nas, mi njih itd, i ostane na tome. Sto se toga tice bilo bi dobro da se pocinju dogovarat kao ovi Poljaci, a ne ovo non-stop napusavanje preko foruma itd. Jebote, pola topica na delije.net je zakljucano zbog njih. Ko zeli nek se dogovori pa :boks  :batine i sta bude bude ;pljuga .  

A za F4, i pri toj odluci je glavnu ulogu odigrala kinta, boli njih racku za nacionalnost, vide sansu da bolje zarade sledece godine i to je to, a svi nesto pizde kao zajebale nas ustase :nene . Inace F4 bi trebalo da se odrzi od 16. do 18. aprila, znaci vikend. Na kraju krajeva vazno je da i nasa  Zvezda dobija nesto (sto u finansijskom sto u sportskom :sampion  smislu), od toga sto igra tu ligu.Ajd u zdravlje ;pivo !

ne kazem da treba bojkotovati ligu, treba da se dolazi na tekme jel ipak, Zvezda igra tako da nije vazno koja liga, vrjeme ni mjesto, Zvezdu uvjek treba bodriti.  Ali kako mozete misliti da ova liga ima neke koristi, mozda ima malu financijusku prednost ali sto se tice ostalog tu gubimo, premorenost igraca, sklonosti povrjedama poslje toliko utakmica, konstantno kurcenje hrvata i trpljenje nepravde od strane te lige, i najvise unistavanje nase lige. Ja ne mislim da je cilj da samo popravimo stanje u Zvezdi, nego u cjeloj drzavi, treba podrzati nasu ligu da se sto bolje razvija da bude popularnija i da radja vece talente, i proizvodi zanimljivije utakmice samim tim i profit provincijskim timovima, koji ako ovako nastavi liga ce da propadnu. pa cemo spasti na nivo Kipra.  Zar nije tao cilj, popraviti stanje u drzavi ???  (bar sportski ako nemozemo politicki).... ;pljuga

1. Ja sam isto protiv da se ta usrana liga i njen final four igra u na

Od 16 do 18 aprila!!!
A zar nije derbi 17 aprila
ll the ways you wish you could be, that's me. I look like you wanna look, I xxxx like you wanna xxxx, I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.

Quote from: "JEZGRA"12. Koliko znam vi ste Delije jedini ultrasi koji su se palili na tu ligu.

Kad bi BBB navijali za Cibonu, a Torca za Split, e onda bi mogao to da kazes, ovako mozes samo da nagadjas da li bi navijali za svoj klub ili ne...

A Tornado? Oni nisu ultrasi? Oni su samo huligani?  :D
A tiki tiki kikiriki - Green Dragons? Dobro oni nisu,...nista...

Inace: Univerzijada u ZG; EP u atletici ST su poslednji veliki sportski dogadjaji u bivsoj yu.
Znas 1/2 finale KES-a mi nismo dobili od UEFA, vec su nam to podarili Stojanovic, Radinovic, Marovic...
A pare koje su "isle u Bgd" nisu isl Beogradjanima, vec chobanima na vlasti, koji su eto malera, izabrali bas Bgd da se kote i koji su Begrad sjebali isto kao i Shvabe i "saveznici" tokom ratova... za razliku od "nepokorenog grada" koji je najvise rusen kad bi im protivnicki navijaci usli u grad.

Quote from: "UltrasLondon"
Quote from: "JEZGRA"12. Koliko znam vi ste Delije jedini ultrasi koji su se palili na tu ligu.

Kad bi BBB navijali za Cibonu, a Torca za Split, e onda bi mogao to da kazes, ovako mozes samo da nagadjas da li bi navijali za svoj klub ili ne...

A Tornado? Oni nisu ultrasi? Oni su samo huligani?  :D
A tiki tiki kikiriki - Green Dragons? Dobro oni nisu,...nista...

Inace: Univerzijada u ZG; EP u atletici ST su poslednji veliki sportski dogadjaji u bivsoj yu.
Znas 1/2 finale KES-a mi nismo dobili od UEFA, vec su nam to podarili Stojanovic, Radinovic, Marovic...
A pare koje su "isle u Bgd" nisu isl Beogradjanima, vec chobanima na vlasti, koji su eto malera, izabrali bas Bgd da se kote i koji su Begrad sjebali isto kao i Shvabe i "saveznici" tokom ratova... za razliku od "nepokorenog grada" koji je najvise rusen kad bi im protivnicki navijaci usli u grad.

1. to sam i mislio da ste vi jedini ultrasi u toj ligi koji prate ko

3. Procitaj sta si ti napisao na tu temu. Ja sam te razumeo da kazes da je u bivsoj yu Bgd imao prednosti nad Zg i drugim gradovima bas zbog toga sto smo ziveli u S.F.R.

Kako si napisao mislim da sam te vrlo dobro razumeo.

Tacno sam mogao i da predpostavim.

Mislim da ne treba da napustimo ligu sledece godine ali tu je jedan problem. Ko garantuje da ce Zvezda i sledece godine biti u prvih 4. Koji ce nam ku.ac F4 onda. Necemo sigurno da ugostimo Cibonu, Olimpiju npr Budunost i Krku u sred Beograda. Ko ce onda da dodje na taj F4.

Gluposti, Red je bio da F4 bude u Beogradu tako je i trebalo da bude!

Ali sami smo krvi na celu sa KSSCG!!

ajde ajde kaj se nervirate...ovak i onak ce vam bozo dati najvise karata za polufinale i finale u zg :)

Quote from: "navijac"ajde ajde kaj se nervirate...ovak i onak ce vam bozo dati najvise karata za polufinale i finale u zg :)

Nesto citam, taj Bozo Milicevic je neki Srbin tamo? :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

heheheh

ko ga jebe mozda on preuzme zvezdu.)

Nesto vec danima gledam Topic,i sve me mrzi da polemisem,ali sada vec moram.Ova liga,kakva je da je,igra se.F4 je u Zagrebu,nas klub igra taj isti F4 i sve sto nam je ciniti je da se organizujemo i tamo odemo.Nikakva kukanja,opravdanja,jer ako se tamo ne pojavimo,nema vode koja ce nas oprati.

Nas niko nije ni pitao da li da se uopste igra ta Liga,mala je vajda sada da kenjamo o "za" ili "protiv",treba otici,pokazati se na delu(ne cutati kao Groblje),pa kud puklo da puklo.Pa i sto Bauer kaze(da se slozim sa njim jedanput),ako su vec svi protiv Lige,popaliti baklje,napraviti pizdariju ili ne znam ni ja sta,ali je najbitnije otici u Zagreb.

tako je navodno su vam osigurali crveni sektor da se osjecate ko kod kuce

Jackass mogu ti reci da si dobrano u pravu, dodao bih samo da su Delije u gostovanjima bile nenadjebive (iako ST nije bio odradjen kako treba), sto se tice redovnosti u gostovanjima, sto se tice brojnosti u ZG. Mrzeli su nas i pre rata, mrze nas sada i mrzece nas i dalje. Tako da, ako se ipak islo ranije, u velikom broju, ne vidim zasto ne bi bilo tako i sada. Vize su ukinute, bilo bi dobro da se organizujemo, a nikako ne dozvoliti Upravi da nista uradi, nego da pomogne ako treba. Ne treba mi da cekamo da li ce Hrvati prvi doci u Bgd jer oni i to pre rata nisu nikad radili (aludiram na basket, a na fudbal je dolazila smesna cifra), nece ni sada zato sto su PICKE! Znam da u Ljubljani na F4 nije bilo dosta starijih koji su redovni (imaju po 5-10 zagreba), ali ako se bude islo ici ce veoma zajebana ekipa !

To gostovanje u Zagrebu bi svakako bilo zanimljivo i nije neizvodljivo, jedna otezavajuca
okolnost vise je, da se 17. aprila igra veciti derbi, mada ipak je finale 18. tako da videcemo, ima vremena ;pljuga . Kao sto si rekao Kizo, mrzeli su nas i ranije, mrze nas sada i mrzece ce nas i u buduce ali  uz jedno dobru organizaciju to gostovanje bi bilo izvodljivo . Mozda se neki plase da bi bilo i mrtvih, mada barem ja mislim da to opet nije toliko strasno kao sto izgleda, nadam se da ne gresim. Ali opet, zna se sta stoji u tom pravilniku ili statutu GY lige, sto se tice navijaca i sumnjam da ce odgovorni dozvoliti bilo kakav organizovani dolazak. A takav odlazak sto je odradio JF,  mislim da ne bi imao smisla, jer ce se "domacini" sigurno spremati na ljubazan docek :finger , jedino ako nas JEZGRA ne doceka sendvicima :D