Ja mislim da je nama GY liga od velikog znacaja pre svega zbog mladih igraca koji tek treba da steknu iskustvo!
Drugo je to sto je ta liga jaca u odnosu na nasu!Ipak su tu Cibona,Olimpija,Zadar i drugi!Pa valjda je bolje igrati protiv njih nego protiv Masinca,Atlasa i ostalih!
Atmosfera je zanimljivija protiv ustasa i slovenaca!
 kada dodje tuga
ja ZVEZDp bicu s' tobom
kunem se severom svojim
slavom i svetim bogom!

Quote from: "JEZGRA"(nismo niti mi bolji jer dozvoljavamo indijancima s dinamovim

Quote from: "KizaLion"Ne treba mi da cekamo da li ce Hrvati prvi doci u Bgd jer oni i to pre rata nisu nikad radili (aludiram na basket, a na fudbal je dolazila smesna cifra), nece ni sada zato sto su PICKE!

Koje vi filmove furate... Smije

Quote from: "JEZGRA"A kaj se tice F4, samo dodite...

Daaaj, Tomase, koji ce ti ova Net hooliganstina i prozivke...

Inace, na toj tekmi vas je bilo koliko i UF na gostovanju kod nas, sto znaci da ste otprilike na istom nivou...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "JEZGRA"A kaj se tice F4, samo dodite...

Daaaj, Tomase, koji ce ti ova Net hooliganstina i prozivke...

Inace, na toj tekmi vas je bilo koliko i UF na gostovanju kod nas, sto znaci da ste otprilike na istom nivou...  :D

poz,
budimir

Hehe, ja sam ti vodeci internet huligan, inace sam peder i nikad cestu na crveno nisam pre

Quote from: "JEZGRA"A istina ima nas negdje kao UF, jedino su oni duhovitiji, nama nikad ne bi palo na pamet ono: VA
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

"Juce Cigani, danas forsi, sutra...?"

:D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Woodoo"
Quote from: "JEZGRA"(nismo niti mi bolji jer dozvoljavamo indijancima s dinamovim

Quote from: "navijac"
Quote from: "Woodoo"
Quote from: "JEZGRA"(nismo niti mi bolji jer dozvoljavamo indijancima s dinamovim

Quote from: "JEZGRA"
Quote from: "KizaLion"Ne treba mi da cekamo da li ce Hrvati prvi doci u Bgd jer oni i to pre rata nisu nikad radili (aludiram na basket, a na fudbal je dolazila smesna cifra), nece ni sada zato sto su PICKE!

Koje vi filmove furate... Smije

Generalni sekretar KSSCG Predrag Bojic najavio izbor selektora do 10. februara Predrag Bojic, novi generalni sekretar Ko

Ja garantujem svakom ustasi i srbinu da ce da dodje dobar broj cigana ako dobijemo karte,netrebanam viza i to je to :megafon





----------------------------------------------------------------------------------
oni dodju,oni vide,oni probaju i oni odu brate
 ko ne skace voli Gladbach oooooooo

ma taj put u zagreb bih bio isti kao i prije sto je bio (prije rata). zar mislite da nas sad vise mrze nego prije????!!!!!!!  Ista je to stvar, oce da nas kolju i sada isto koliko i prije............. al im ne ide od ruke  :finger [/quote][/list]