Evo ja sam vec odavno na sadnjoj Utakmici Marseille protiv PSG video Srpsku Zastavu na strani Navijaca is Pariza. Sad sam nasao sliku.

Pitanje:

Jel ima nasih Navijaca u Parizu kao u Boulogne Boysima ili se ta Zastava samo kacila sato sto igraju tamo Ljuboja i Boskovic???



I ovde isto!! Bas u sredini gora na Balkonu je sakacena Srpska Zastava???

Ja bih rekao zbog ove dvojice sto si napomenuo. To je neka tradicija kod navijaca u zapadnim zemljama, sire zastave sdrzava iz kojih dolaze njihovi igraci.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ima nasih i na auteuil i na boulogne. Tu zastavu je rasirio LUDAJA sa tribine.co.yu

Jedan od glavnih organizatora Tigris Mystic...Zoran iz Zrenjanina i jos par srba!

A mozda i Sima nekad umesa prste... :D

Bilo ih je okaceno i kad su gostovali na San Siru.

Meni Sima rece da je samo par puta otisao na tekme PSG... i to onako, bezveze...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma hvala bogu,zna covek ko mu je prva ljubav,i koga treba pratiti.To sam ja cisto onako napisao posto znam da je tamo.
Evo veceras mi bas na basketu kazu neki ortaci,da je jos jedan stariji clan Indijanaca Petrovgrad u Parizu ( ne znam,kao,oko 5-6 meseci ) i da prati PSG sa nekom tamo njihovom ekipom.

Juce je na utakmici PSG - Montpellier vidjena zastava "Pariz" sa Cica Drazom. Naime to je jedan od Cigana koji ide sa UK na gostovanja.

Inace Ljuboja je dao dva komada, a  i Bole se upisao u strelce pa treba ocekivati da ce se ovaj trend nastaviti  :)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Tu srpsku zastavu kaci JERE !!!!  On je francuz ali je vrlo poznat Delijama, dolazio je na derbi, i neke kosarkaske utakmice i uvek je sa prvom ekipom BBRS. Oni koji se znaju sa vidjenijima na saveru  znaju i njega.  Inace lik je lud 100% !!!



Poz,

nije okacio jeremija tu zastavu zato sto decko navija za osker a ne za pariz, inace on cesto kaci srpsku zastavu na tekme oksera od kad nije vise clan grupe RUDE BOYZ AUXERRE

Pa da, nisam mislio na ove slike koje su postavljene na ovom topicu (zaboravio sam to da napisem). Pre nedelju, dve, je zakacio srpsku zastavu na jednu tekmu, poslao mi bio sliku !!!

Juce je na utakmici PSG - Montpellier vidjena zastava "Pariz" sa Cica Drazom. .......
To sam i ja video na snimku tekme na eurosportu ;pljuga .

:motor
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

Kiza Lion i Mr_White@

    Juce je na utakmici PSG - Montpellier vidjena zastava "Pariz" sa Cica Drazom. .......
    To sam i ja video na snimku tekme na eurosportu
[list=]


U jebote evo ja sam isto video. Bas sam hteo sad da pitan dal ste vi videli. Bas kad je dao Gol Boskovic se videlo dobro Tranparent PARIZ sa Cica Drazom i cetiri CCCC.

DO JAJA bas sam se radovao kad sam video :ruke [/list][/list]