Policajci "igraju" uloge gej parova!

Novi policajci u Edmontonu,dr
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]


problem amerike je sto na to oni gledaju normalno. ova drzava edmonton je "seljackija" , iliti konzervativnija drzava pa nisu navikli bas na to. U NY kada bi setali ljudi bi ih gledali kao i sve ostale. ZIVELA DISKRIMINACIJA! :boks  :boks  :boks  
Nasim pandurima predlazem da pocnu da se oblace i ponasaju kao pederi , cisto radi eksperimenta :finger

Quote from: "Lamya"
Sreca na

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"?? ??? ?????? ?? ???? ??????????? ??? ?????? ?? ???????...??? ?? ?????? ??? ??? ????? ?? ???????? ?? ????? ??? ???????, ?? ?? ?? ???????? ?? ???????? ??????? ???????? ?????-???? ?????? ????????...?
...???? ?? ????? ?? ?? ???? ????? ?? ???????? ? ??? ????? ????... :D

Hm...pa,Lucky posmatraj stvar ovako-bolje i bal,nego parada... :boks
Anyway,taj bal se odr
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

meni je i dalje bolesno...  :nene
a.....potpis....

Tako je i u Danskoj -BOLESNO. Kod njih jebolesno mrzeti pedere :nene (tzv homofobija), a nije bolesno biti derpe???
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


Quote from: "Lamya"...znaci,nikako ne zaostajemo,samo nismo svi upuceni u de

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"??????? ??? ??????? ???????????? ? ???? ???? ?????? ? ????? ?? ???????? ?????? ????? ? ???????? ??? ? ???? ??????? ?? ?? ?? ?? ???? ???????? ( ??? ? ??????? ?? ???????? ) ??? ?? ?? ?? ????? ?????????...

Film na tu temu je jebeno dobro uradjen-samo
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]


Ma,ti si bre Tomo genije!  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
Ima
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Nedelja, 22. februar 2004.
Blic nedelje

Sledeca gej parada u Beogradu zakazana za 17. jul

Uprkos tome

?????? ????? ?????? ?? ?? ????? ??? ??? ?????.??? ??? ??? ???? ??? ?????????? ???? ?? ???? ???? ?? ??? ?????(??????? ??)?????????? ??? ??????.??? ??? ???? ?? ?? ???????, ? ?? ???? ??? ??????? ?? ?? ?????????? ? ???? ????  :boks  :batine  :boks  :batine  :boks  :batine  :boks  :batine  :ruke  :ruke  :ruke


?????? ?????????????? ?????? :ruke


??? ?? "????????????? ?????"???? ???? ?? ?? ?? ?? ???? ?????? ??? ?? ?????? ?? ????, ? ??? ?? ????? ????? ?? ???? ? ?? ??  ??????? ???? ?? ??????? :o

Quote from: "????"U ovoj organizaciji ocekuju da ce se njihov broj kretati izmedu 500 i 2000.

Broj cega?Pandura??? :zbunjen  :o
Ma,daj...  :rofl  :rofl  :rofl
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Nemate pojma kakav je osecaj kad ste okruzeni pederima - kao ja na primer :o  :bes

Na svakom - drugom - koraku vidis po dva 'momka' kako setaju. Meni je prosto neugodno kad me pogledaju  :bes   moracu da nosim duple pantalone ... :D

Dosadilo Muji da zivi u gradu,pa ode u planine da zivi izolovano.Posle nekoliko nedelja dodje mu u goste njegov prvi sused koji zivi 20km daleko i kaze:
- Znate,mi ovde imamo obicaj da pravimo zurku  jednom nedeljno,pa ako hocete da dodjete...
- Bas super,vec mi je ionako dosadilo da budem sam.
- Ali,znate,bice tu malo pijancenja...
- Super,ja sam ionako bio alkoholicar.
- Ali,znate,bice tu i malo divljeg sexa...
- Odlicno,ja se odavno nisam jebao.Samo ne znam sta da obucem.
- Ma,nema veze,ionako cemo biti samo ja i ti. :D
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

???? ???? ? ?????? ? ?????? ????.?????? ?? ????,?? ???? ??? ????? ? ????? ?? ????,??? ???? ??? ?????? ???? ????,????? ?? ? ???? :
- ?? ?? ?????????
??? ???????? :
- ?????? ?? ??????!
- ? ?????? - ?? ?? ?? ????.
- ?? ??? ????????!
???? ??? ?????? ?????:
- ? ??? ?? ???
???? ?????:
- ?? ?? ?? ???????????,?? ?? ?????? ?????,?? ?????? ?????...
???? ?? ?????? ???????? ? ?????:
- ??? ??? ???? ?? ??? ????????!!!
:flasa  :lol:

Khm... :lol:

Dolazi
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

I kod Vas braco cigani je pocelo zagrejavanje za 17.....
Neka, neka....
Gamad isterati jednom za sva vremena iz Srbije!

Pozdrav!
amo se vi nadajte,,,,,