Evo izvestaj sa rukometa od sinoc:
Ne pratim ovaj rukomet uopste u zadnje vreme tako da sam tek u petak uvece saznao za termin meca. Zbog toga sam i bio vrlo prijatno iznenadjen brojnoscu Delija u Cairu. Bilo je oko 500 ljudi. Bio je istaknut i onaj veliki transparent Nislije, kao i onaj mali sto se stalno nosi na tekme, a tu su bili i Delije iz Aleksinca, Leskovca, Prokuplja, Pirota, pa cak i iz Paracina. Solidno navijanje, uobicajen repertoar pesama, a pocetkom 2. poluvremena i malo zanimljivosti. Upaljeno je nekoliko baklji i dimova i skinut transparent malobrojnim Meraklijama. Mec je bio prekinut 15 minuta, bilo je malo cimanja sa zandarima, ali niko nije zadrzan u muriji. Panduri su vratili taj trans meraklijama, ali on nije bio ponovo zakacen do kraja meca.
Nasi su dobili bez vecih problema sa 31:27 i ponovo su odigrali veoma borbeno i kvalitetno i svaka im cast jer mi se cini da im nista ne moze stati na put ka duploj kruni  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Poludela juzna pruga...svaka cast!  namigivanje


Juce sam poslao Kizi izvestaj i par slika, valjda ce da ih postavi imam i jedan video klip mogu ga poslati ako hocete da ga vidite