Posle mesec dana cekanja konacno smo izradili prve bar salove koji ce biti prodavani. Svako ko kupi sal ujedno ce time finansirati sajt (jer imamo i svojih troskova). Trenutno smo izbacili 3 sala, dok cemo za 2 nedelje uraditi jos jednu a mozda i dve serije (zavisi od para). Na slici su salovi bez veza (koji ce biti uradjen za vikend).

Cena za Srbiju je 600 dinara fiksno (9 evra), za inostranstvo 10 evra.

Skice za nove serije mozete slati na webmaster@delije-caffe.co.yu pa cu odluciti koji sal ce  se raditi. Boje u opticaju: Crvena, svetlo crvena, bela, teget plava, standardna plava, i "zemun" zuta. Crnu boju ne preporucujem (jedino ako nije upadljivo).

Koji vam se salovi svidjaju? Najbolji po meni je br. 2.


---------------------
4.03.2004
Evo i veza:

Nije zdravo kolko su dobri, po meni 2 i 3 .
Ja sam ludovao za onim pola plav pola crveno-beo ali ga nisam nasao pa sam se zadovoljio crveno-belim. Ima li sanse da se urade i takvi pola plavi pola crveno-beli?

Po meni su sva tri dobra, zanima me sta ce biti ispisano i da li ce biti izvezen trenutni grb R&W caffe-A?

poz
Ceracki gang

E, cekao sam ga dok nije uneo kutiju u zgradu...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Meni se najvise svidja ovaj plavi...
Uvek sam voleo te ekstravagantne ;pljuga  ;pljuga
RIGINAL FANS

Kizo nadam se da pamtis dogovor,  obavezno racunaj na mene! :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

I meni je plavi najlepsi Kizo znas za nas dogovor....
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

???? ?? ??? ???????? :finger

?0?????!!!

Meni je prvi najbolji!Kizo,gde mozemo da ih kupimo?
 kada dodje tuga
ja ZVEZDp bicu s' tobom
kunem se severom svojim
slavom i svetim bogom!

Salovi su mrak, ovaj prvi sto ga vise gledam sve je bolji, a  i ja bi jedan ako moze :)

Quote from: "Forever Ultras"E, cekao sam ga dok nije uneo kutiju u zgradu...  :D

poz,
budimir

Pa normalno...  :zbunjen
Mislim, vec rekoh da je u pitanju bilo posebno organizovano obezbedenje, specijalno obucavano samo za ovakve prilike...  :D  :D  :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Meni se najvise svidja ovaj u sredini. Mada nisu losi ni ostali.

Ja sam i dalje za to da se napravi jedan sal u burrbery fazonu.

Kizo necu ti reci "da znas za nas dogovor" ili "da pamtis nas dogovor" evo ja se doborvoljno oslobadjam besplatnog sala i zelim da izvrsim uplatu od 600 din.

Sada kada bolje pogledam  :o  svidja mi se i ovaj prvi - beli!! (on moze gratis)  :)

Plavi me ne podseca na Zvezdu, crveni je extra dobar, a prvi vec postoji 3-4 meseca na severu samo sa malo tamnijom crvenom...  I vezom KB F.C.R.S. ... Bez kopiranja molim...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Meni je drugi najgotivniji i spreman sam da ga uzmem odmah cim se resim ekonomske bede... Djoramo se uskoro, ja vama kintu, vi meni sal
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Meni se svidja ono cebe na kojem se nalaze salovi  :D
Po meni prvi sal je najlepsi

Meni  2 i 3 super izgledaju.

Kizo secas se naseg dogovora  :D  :D  :D  ;pljuga

Peace Serbz
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

A ja se s Kizom dogovarao jos pre mesec dana i mislio da cu sve da vas preduhitrim,kad ono Q...Sto se mene tice,onaj drugi(crveni) mi je najjaci,s toga Kizo... namigivanje

E do jaja su salovi(a mozda su ipak malo kraci)  :lol: ,mnogo mi se svidja onaj drugi,kao i vecini,jos kad bude izvezeno na njemu(sta god bude) bice super.Nego vidim svi vapimo za salovima a Kize nema da da povratne informacije gde mozemo da nabavimo i kako da preuzmemo salove.Ja cu takodje odvojiti crkavicu od 600 kinti i kupiti sal.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

supreme, molim te promeni sliku ispod nicka
gt; > > ШИД < < <

Rezervacije primljene. Sto se tice veza mislili smo da radimo logo caffea pa se odustalo (jer bi se mislilo da caffe predstavlja grupu), takodje grb delija sa dva maca, i to je otpalo. Prva varijanta je zvezdin grb, a druga doradjeni zvezdin grb sa natpisom preko njega "caffe". Bice odluceno za vikend.

Sto se tice kupovine, Beogradjani ce moci da uzmu najverovatnije kod Senjak-a (prvo da se dogovorim sa njim kao distributerom :D ), jer je jeftinije na "ruke" kupiti sal, pri tom nema ptt troskova itd. Dok svi ostali koji zive daleko (npr. van Beograda ili inostranstvo) morace da plate troskove ptt express-a.