prekopiraj ih onda u novi windows.
Isto je i kod mene a znam i zasto ali sada mi mrsko prepravljati.
http://www.freewebs.com/bojan001/caffesal.gif
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

A kako da vidim salove,nista nece da otvori. :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen

Lepo ti kaze covek iskopiraj link u novom prozoru...  :zbunjen

Modricha ima vise nego dobrih skica... svaka cast, jos samo Kiza da dobro izabere i bice veselo  :ruke

Imam jos na kompu ali nisam postavio na net.
Stavicu i to.
Ma napravice cika jos.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Nije nesta bolje da si jos napisao caffe.
Ja nayalost necu na Yadar)majko moja kako nas se malo javilo ya tekmu pa onda ne idemo=.
Valjda ce nekada i meni sal doci. :rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Tek sad sa vezom izgledaju do jaja,znaci perverzija koliko su dobri(beli manje-vise).Cekaj, samo ko se prijavio moze da zove senjaka ili se varam?

Znaci skupo je i to mnogo. :rofl
Mislim da bi bolje bilo da je postavljen grb kaffea ili grb delija bolje vbi izgledao.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Ma jok gotiva je i ovako... eventualno u sledecoj seriji ponovo staviti grb zvezde, a na drugoj strani da se izveze "delije-caffe.co.yu"

Beli odmah uzimam, a plavi ce morati da priceka 10-ak dana... Mozda nije trebalo odmah ostavljati broj, vec da se sve zavrsava preko PM... Velja ionako dzonja do 12  :rofl

a jel ima na oba kraja grb?ako nema onda ne uzimam. :lol: salim se
mnogo su dobri bre!!! :D

Na sve tri kraja ce biti grb.
:rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

vidim ja nesto cudno zovem -nedostupan.pomislim,pa nije ni  njemu lako mora i on da odmori od tolikih poziva :D



#1041;удимо људи иако смо СРБИ


Ma ja ba.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

OVO JE SVE DOBRO .SALOVI SU DOBRI I SUPER JE . JA SAM HAPPY!!! ;pivo NEKA SE SVI POCASTE PIVOM I NEKA SE DOBRO UROKAJU!!POZDRAV OD DELIJA IZ MODRICE!!! :ruke
OLIM ZEZDU KAO OCI SVOJE....

ja sam uzeo kod senjaka i sal je super(br.2).uzmite necete se pokajati.

Ma prvi(beli) je odlican,ja sam taj kupio...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sal je opravdao sva ocekivanja i delim zadovoljstvo mojih predhodnika. Inace moj izbor je 2.

poz.

Kizo,imas od mene "pn" upravo na ovu temu...
Ma crveni je zakon!!!

E owajo nisam dugo posetjivao sajt pa me je owo bash iznenadilo i zanimame dali josh
uvek ima svih shalova prvenstveno me interesuje beli pa ako ima da se dogovorimo oko preuzimanja posto sam iz bg-a nebi bilo problema ali me najvishe interesuje dali ih josh ima i dali bi moga ako sada narucim da shal dobijem u subotu protiv Koma ili Reaflexa svejedno.

Pozdrav s Vozdovca
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE