Da li ste za zajedničku Ligu u fudbalu?

Da
13 (35.1%)
Ne
16 (43.2%)
Nisam siguran. Može ta Liga da donese i dobre i loše stvari...
8 (21.6%)

Total Members Voted: 33

Voting closed: February 25, 2004, 07:10:36 PM

Kako danas pi
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quotebosanski navijaci
:finger  Ako sam iz Bosne nisam bosanski navijac.

Ne znam stavio sam gore pod mozda posto ta liga bi bila dobra za tim i to dosta bila bi mara krcata uvek ali treba tgledati to malo sa ove strane.
Shvatite da narod nema para i da bi tekme izmedju "velike cetvorke" bile preposecene a ostalo kita.
Pa koga interezuje madjarski ferencvaros to je najsugavija liga posle turaka,gde se sve mesecima unapred zna.
Sto se tice Slovenaca to bi samo puinilo njihove stadine.
Da ne govorim kod nas ovde to bi bilo krcato (setite se Sartida).
Znaci samo bi mara bila puna na Hajduku,Dinamu i glodarima.
Ostali bi bilo obvako Zeljo,Sarajevo 15.000-20.000(mnogo bolje od sadasnjeg ali ...)
Ostali isto tako i losije.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

http://www.nogomet.com/bbb/forum/viewtopic.php?t=7561

Meni je nadasve zanimljiv ovaj Bauerov post, koji stvarno prikazuje realno stanje Hr navijacke scene. Tako da je to povezano sa ovim topicom. Inace, citao sam u nekim nasim novinama u vezi igranja u Balkanskoj ligi da je Dzaja zainteresovan, takodje i Zeka, pa me nista ne cudi. Slucaj "Pivnica" se nije dogodio slucajno. Bice jos takvih namestaljki.

nikakve zajednicke lige gde nemozemo da gostujemo iz poznatih istorijskih razloga. ko ima postovanje prema svim srpskim zrtvama u dobsa ndh, jasenovac i svim pokoljima tu nemozem s njima (ustase, turci siptari) da igramo dobrovoljne lopte i kraj price!!!
VANTi STELLa ROSSa!!!

veoma losa ideja... to je sve

vidi se kako tece jadranska liga...sa fudbalom bi bilo jos gore. za svaku tekmu sa Hajdukom i Dinamom tu su tekme sa mariborom i varteksom... tipa Siroki Brijeg, i Lasko (kosarka). Nasa liga i ovako jadna propala bi jos gore.

ALI, u suprotnost nasim zeljama i misljenjima, ta liga ce da se ostvari, u roku od 2-3 godine, iz kojekakvih razloga poznatim samo funkcionerima. :finger

Sla
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА


Koliko ja znam skadinavske zemlje su zelele da naprave zajednicku ligu, ali im je stiglo jedno odlucno "ne" iz UEFA. Dakle, ako to nisu dozvolili organizovanim, bogatim, mrznjom neopterecenim zemljama kako mislite da dozvole Balkancima koji su susta suprotnost?
..baklje gore, pesma cigana...

Da se nadovezem na predhodni post.

UEFA ne dozvoljava organizovanje bilo kakvih regionalnih takmicenja i nije mi jasno zasto se po hiljaditi put raspravlja na ovu temu, a jos mi je manje jasno zasto ja po hiljaditi put pisem ovo.

Odlicna ideja da hrvati i slovenci zarade pare... pa sem nas redovnih, timove koji ne spadaju u nekadasnju veliku cetvorku niko nebi gledao...  a i ne vidim neki extra kvalitet njihovog fudbala pa da sad zajedno mozemo da izvucemo neku kvalitativnu korist iz cele price...
To je vidjenje iz cisto sportskog ugla, manje vise moze i da se prihvati, ali kad gledam na ideju sa svih drugih aspekata, naravno da sam protiv... moj stav je da sa njima nikad nista zajednicko ne treba imati... prethodnici su rekli zasto, necu da se ponavljam...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "KizaLion"Meni je nadasve zanimljiv ovaj Bauerov post, koji stvarno prikazuje realno stanje Hr navijacke scene.


Ovaj Dinamov predsednik za tu ligu,zapeo pa zapeo...ne popusta.Ne j.e.b.e. covek UEFU,pa to ti je.


Jedna recenica mi upade u oci dok citah ove postove...


QuotePa koga interezuje madjarski ferencvaros


Ne znam koliko si upucen,ali oni imaju jedne od jacih hooligan-a u Evropi,tako da...

Dobro to ali mislim kao klub su u vecem qrcu od nas i to dosta.


A sto set tice lige evo sledece sezone za to je LIGA KUP UEFA dusu dala jer ce tu igrati ex-yu ekipe u jednoj grupi.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "JEZGRA"
Quote from: "KizaLion"Meni je nadasve zanimljiv ovaj Bauerov post, koji stvarno prikazuje realno stanje Hr navijacke scene.

o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

To da ce se Uefa buniti je vec juce na neki nacin demntovano... Balter (Fifa) je pozeleo da Seltik i Rendzers zaigraju u engleskoj premier ligi sa svim britanskim ostrvima jer kao komplikovano je sto ima toliko zemalja iz Britanije u svetskim takmicenjima... samo se bojim da i nama ne kazu ej dosadni ste ajd sad ponovo u zajednicku ligu jer vas ima previse i samo najbolji ce u Evropu, imacete i zajednicku reprezentaciju i slicno tome....  :(
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Aj da pokusam da i ja nesto kazem....

Iskreno, bolje je u fudbalu da imamo takvu ligu, nego u kosarci. U fudbalu smo i mi i oni u kurcu, pa bi mozda i izvukli neku korist, ali zato u basketu, njihove lige su smesne. Vi(cigani) im punite dvorane. Kad mozete basket s njima da igrate, zasto ne bi i fudbal? Mislim, neki od vas su se bunili i protiv GaY lige, ali nesto ne vidim da je bojkotujete. Ako ste imali interes za basket, sta VAS konkretno sprecava za fudbal?
Sto se tice finansija, neuporedivo su vece u
amo se vi nadajte,,,,,

Bas tako kao sto si rekao.Tuzno,ali istinito.
Potpisujem!

Samo me zanima zasto vi mislite da je vasa kosarkaska liga toliko jaca od nas? :zbunjen
Eto Partizan izgorija od Cibone, u Final Four idu dva nasa i dva vasa... mislin je kvalitetnija i posjecenija, ali nisu to sad neke nebo-zemlja razlike...
U nogometu je isto takva situacija, Hajduk i Partizan, Dinamo i Zvezda su tu negdi po kvaliteti, ostalo sve lose i bogu za plakat. A recimo "tamo neki" Osijek je prije 3 godine bija u osmini finala UEFA i nesritno ispa, ove godine je Kamen zamalo izbacija Schalke, Varteks je bija u cetvrt finalu Kupa Kupova... mislin da su to ipak malo veci rezultati nego sta su ih postigli vasi manji klubovi.
Regionalna liga bi donila gledatelje, televiziju, sponzore, veci broj jakih utakmica i teskih gostovanja... ali i odredjena razocaranja jer 1)nemogu svi bit prvi tako da ce ko god ne bude bit razocaran i govorit o kradji, a onaj koji bude prvi ce opet pizdit kako je liga preslaba, kako nema konkurencije itd... 2) nema nista od gostovanja, a nakon prvih nereda ce se pohapsit vise ljudi nego sta ih je Staljin pohapsija...
dakle izbor je ili gledat nase klubove kako jacaju iz godine u godinu i idu sve dalje u Europi ALI bez onih najvjernijih ili gledat klubove kako iz godine u godinu sve vise slabe i sve vise postaju prcija nekih marginalnih likova ALI sa pravin kopom i pravim navijacima.
Naravno svima je jasno da ce do toga doc i da mi svi necemo imat nikakvog utjecaja na pocetak te lige... do prve utakmice.

Quote from: "Grobar_Tash"Sad, imate na jednoj strani interes(novacni, kvalitet, gledanost) te lige i s druge strane, nacionalni interes....Pa ko voli nek izvoli.....

Ali, nas niko nista ne pita......Para svuda vrti, a ako se pitaju politicari i govna iz nasih uprava, poceli bi sutra da igraju tu ligu....

Word! :)
Sve je receno...

Lepo ja ka
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "Lamya"[
Word! :)
Sve je receno...

Lepo ja ka
amo se vi nadajte,,,,,