BANNE JE GLUPA PINKOVSKA SELJACINA KOJU TREBA IZBACITI SA FORUMA POD HITNO!!! KIZO BANUJ OVU BUDALU
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

? ???????? ????? ??? ????? ?????????? ???????? ????, ?????????? ? ???????  :)

Piva koja pijem su; Saporo (Japansko, ako ne najbolje pivo na svetu - ono svakako spada u prvih 5, a u ovom slucaju je i cena odraz kvaliteta - ovde kosta skoro 3$ i to u prodavnici), Grolsh (fantasticno pivo) , Ginis (prvi put kad sam ga probao popio sam gutljaj i ostavio ga, nakon 4 godine sam ponovo probao i 'navukao' se), a ostala manje-vise ...

Od zestine pijem samo domacu, viski, burbon i, ponekad, tekilu. Konjak, vinjak, votku, lozu itd. ne mogu ni da pomirisem (mada sam i ova pica nekad davno pio).

Becks, Stella Artois, i Warfsteiner :flasa  .   Proslo je par godina odkad sam zadnji put neko nase popio pa ne mogu da ocjenim. :zbunjen

Mmmmm Amstel  :flasa ,jos uvek nisam probao ovo MB,al posto su ga svi u mojoj uzoj okolini tolko dobro izreklamirali moracu da probam...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

???????!  :D

?0?????!!!

Novi Vajfert je zaista pravo osvezenje na trzistu  :flasa

A posle ona dva penala u Kuli intenzivno pijem MB  :D

Od ostalih gotivni su mi Lasko, Heineken, Grolsch, Amstel, Karlovacko...

Ma, ima tu materijala i za dzemper vune  :D  :lol:
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

?? ?????????? ???? ???????? ??????? ???? ???? ???? ? ???? ????, ???? ??.
?????, ???? ????? ?? ??????? ????? ???????? ????????? ?????? ( ???????, ???? ???? ), ? ?? ??????? ???? ??? ???????? ??????? ?? ??????, ? ????? ?? ???? ???? ?? ?? ????? ???????, ? ?????? ???????? ?? ?????, ???? ????? ???? ?? ?? ???? ?? ???????. ?????, ??? ??????? ????? ?????? ??????, ???? ???????? ????? ???????, ? ??????? ?? ? ?????????? ????? ????... ???????... ?? ? ????...
??? ?? ????? ?? ??? ?????? "?????", ? ??????? ???? ???? ??? ?????? ?? ???... :) :) :)

????? ???? ??????
?? ??????? ??????
???? ?????? ??????
? ????? ?? ?? ??????


???????!
????? - ?????? ?????!!!

( ????? ?? ??? ?? ??????? ??? ????? )
;pivo  ;pivo  ;pivo
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Niko ne spomenu "Nektar"  :flasa
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ma samo niksicko , po mogucnosti tamno :flasa
hi muore da ultras...vive per sempre!

???????????? ?? ?? ?? ??? ????? ??????? ?? ???? ??????? , ?? ??...
???? ?? ?? ?? ?????? ??? ??? ?????? ??? ?????? "????????? ?? ????"... :(  :D
????? ????? ??? ??????? ???? ???????? :)  ? ???????, ???????? ?? ??????????, ????
?? zoffmann (takodje crno) zakon... :flasa

;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Niko ne posminje 'jelenka', meni je to bilo jedno od najboljih nasih piva - pored niksickog, ali bas neposredno pre nego sto sam otisao u usa,  jedno vece dok smo cirkali, provalio da se ukus - 'preko noci' - promenio!?

A s obzirom da ga niko od vas nije pomenuo, izgleda da sam bio u pravu?

Poz.

Meni od holandski piva samo grolsh je dobro. Ova druga su njesra popijes par i vec ti muka bar meni zato pivo ovde vise i ne pijem. Pils Lajt stvarno najbolje :flasa

Ziveli ziveli za jednu priliku i pucanj  ;pivo  ;pivo  ;pivo
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......