zna li neko gde u bg imaju navijacke prodavnice u kojima mogu da se nabave navijacki rekviziti (burberry salovi, casual, duksevi majce bedzevi i ostale zajebancije)  je li istina da ima neka takva prodavnica u Piramidi i kako se zove taj shop??? :flasa

taj shop ti se zove hooligan, imas dosta interesantnih stvarcica, samo sto je za nase uslove dosta skupo!!!
Uostalom, pogledaj sajt: www.mods69.com i www.hooligan.de   !!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

????? ???????? ? ???? ????? ???? ???? ?????? ???????? ??? ????? ?????? ??? ??? ???? ?? ???? ????? ???? ??? ?????? ??????? ????? ??????!?!

???????!!!

Najbolje je kupovati preko www.ebay.com te stvari, to sam ja radio. Nego u Bg imas lacoste prodavnicu u centru, kao i paul & shark kod hotela Slavija.

?? ?? ?????, ??? ?????? ????????? ??????? ?? ????? ???? ???!

??? ?? ???? ????? ? ?????, ???? ?? ?? ?? ?? ?? ????? ??????? ?????....?? ?????? ???? ?? ????? ????...

??????? ??  ??? 12 000,00 ???
???????? ?? ???? ?? ?? 14 000,00 ???
?????? ?? ????? ?? 7 000,00 ?? ?? ???? (??????? ? ???? ???? ??????)

? ???? ??? ????? ?????? ??????...??? ? ???? ?? "?????" :D

???????!!!

Paul&Shark prodavnica je u Svetog Save 8, to su 100% original stvari nema fusheva.
A sto se tice Lacoste to su cene koje su i preko (nazalost za nase uslove tesko dostupne)...

?? ????? ???? ????? ????? ????? ???? ?? ?? ??????! :rofl  :rofl
??? ?? ????????? ?? ?????? ?? ????? ????? ?? ???? ? ?? ????? ?????????... :megafon


????? ?? ???????? ?????? ????? ????????? ???? ?? ???? ????? ????? ?? ?? ??????????? ???? ??? ???? ????? ?? ??????? ? ?????? ?????? ?? ?????? :D

???????!!!

Bogami stvari su u Lacoste u Knezu za nijansu jeftinije nego preko
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Na www.gepflegt-arrogant.com (sajt im sad nesto ne radi) je bilo da se naruce dobrih stvari, tamo je sve original. Nase lacoste prodavnice su jeftinije za nijansu kao sto kaze Mauzer. U dubrovniku sam video jednu polo majicu u lacoste prodavnici, cena sitnica 110 eura  :bes
Inace preporucujem www.ebay.com za nabavku stvari, treba imati oci ali i iskustvo. Lacoste kacketi su uglavnom fals, ali nadje se i ponekad oridjidji i to za nekih 30-40-50 dolara. Aquascutum kacketi se nadju za 25-30 funti. Burberry ima koliko hoces a mozes i da biras.

Kakve su cene kod nas u "Paul & Shark" ??

Konkretno,jakne me interesuju,ako neko zna...

Bolje da ne znash, samo toliko...

Quote from: "KBB"Bolje da ne znash, samo toliko...

Au :D

prodajem nove bar salove KKCZ jedan je sa crveno belim uskim prugama a drugi je crveno belo bordo boje