Pre nekoliko dana stigle su poreske prijave za sve fudbalere Crvene zvezde. Prijave se odnose na njihova godisnja primanja (plate) i obracunate su po jedinstvenoj poreskoj stopi od 20 odsto. Prijave, inace, glase na iznose od 200 000 do 400 000 dinara. Dakle, raspon godisnjih plata ide od 1 000 000 do 2 000 000 dinara (normalno je da najnize cifre primaju "Ubljani", a najvise standardni prvotimci i najbolji u timu - Zigic, Mladenovic...). Kada se sve to preracuna u evrice, najniza godisnja plata fudbalera CZ iznosi 14 285 evra (mesecno 1190 evra), a najvisa 28 570 evra (mesecno 2380 evra).

Malo li je na ovu skupocu?!  :bes  Ja nekima (kao sto su Perovic, Ilic, Vitakic...) ne bih dao ni 100 evra mesecno jer se kao pi.ke vuku po terenu i ne zasluzuju ni jedan je..ni dinar od Zvezde...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

A jel ti stvarno mislis da je njima tolika plata :zbunjen

ova tema nije za hool forum

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

mislim da je ta jedinstvena poreska stopa na plate 14% a ne 20%.
i mislim da se 20% porez obracunava na promet kao jedinstvena poreska stopa.
p.s. bez ljutnje molim vas, slobodno me ispravite ako nisam u pravu :)

Pogresio si.Nisu tolike plate u zvezdi.Mnogo su manje.A porezi su zaista toliki.
Daj da pomognemo igracima i da im damo koju kintu za porez...
DEMO ZAJEDNO

Mozda njihove plate i nisu tolike, ja sam to zakljucio deduktivnim putem  :D , ali informacija o iznosu na koji glase poreske prijave je proverena, budite sigurni. Ako nekome smeta, neka tema ide na kafanu, nemam nista protiv.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "briGATE 7"Pogresio si.Nisu tolike plate u zvezdi.Mnogo su manje.
:o  :o  :o
Mamic je nedavno ponudija Kranjcaru Miljun i po Eura za 5 godina (samo place, bez premija, dodataka itd) NETO
U Hajduku je Pletikosa donedavno ima 150.000 eura godisnje
sad je prosjecna placa oko 50.000 godisnje
jebate pa vi ste u goren kurcu nego san mislija... :zbunjen a mi se nesto zalimo

Sve pare idu na kosarku, fudbal vise niko i ne gleda.

?? ??? ??? ???? ???? ??? ????????(? ?? 3,4 ???? ????) ???? ?? ????????? ???? ????? ???? ?????? (???? ?????-????? ?????) :o ????? ???????? ????? ??????,?? ?? ??????(???? ?? ?? ????? ??????) :)

???? ???? ??.?? ?????? ?? ?? ?????.