Imam gomilu materijala koji treba da se okaci ali WM ne radi modem, pa ce to sacekati do sutra...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

????? 19.3. ??? ?????? ?????? ????? ? 12?.

????, ? ????? ????? ? ??? ????? ?? ?????? ?? ?? ???? ????? ?? ???? ???? ??????, ???? ?? ??? ??????? ?? ?????? ?? ??????, ?? ??? ???? ?? ???????, ????? ? ???????? ???? ?????? ??????? ???? ????? ??? ???? ?? ??? ???? ???? ???? ?????? ?? ?? ?????....
??? ??? ?? ???? ????? ??????? ?? ????? ?????? ??????? ? ?????????? ?? ??, ??, ??...?? ?? ??? ?? ???? ?? ?????? ?????? ??????? ???? ?? ???? ???? ?????...
?????? ?? ???? ??????? ?????????? ??? ????! ? ????? ????? ?? ???? ?? ?? ??? ???? ??? ???? ????? ?? ???? ????? ?? ???????? ?????????? ?????? ? ??...???? ?? ??? ??? ????, ??? ??? ?????? ?????....
? ??? ?? ???? ???????? ??? ?????? ?? ??????...?????? ?? ??? ??? ?? ????? ?????? ?????...

?? ?? ????????? ?? ?? ?? ??? ? ????? ?? ???? ?????? ?? ???? ???? ?? ????? ???? ?? ???? ?????? ??????? ??????!!!

???? ??? ???????....?? ??????!!!

Sa ove udaljenosti mogu da vam pruzim samo moralnu podrsku.

??????? ?? ?? ?? ??-? ? ??????? ?????????? ?????????? ?? ??????????? ?????? ?????? ? ???????????? ?? ?? ??????? ??????? ???? ? ???????? :bes ??????? ????????? ?? ?????? :bes ?? ??? ?????????? ??????? ???????????? :bes ????? ?? ??????.??????????????? ??????? ?????? ?? ??????? ?? ?????????, ? ?? ???????? ???? ?? ??? ?? ??? ? ???? ???? :bes
                 ??? ?? ???????? ???? ??????? ?? ?? ???? ?????? ????? ????? ?????? ?????? ?? ?? ??? ??????? ???????(????? ????? ?????)? ?? ??????? ??????? ?????? ????? ?? ?????? ?????? ???? ????, ???? ? ?????? ???? ???? ????????? ???? ??? ???????? :nene  :bes ,???? ??? ?? ?????? ????,?????? ? ?????? ???? ??????! ? ?? ???? ?? ???, ??? ??????? ??????? ?????? ???????!


                 ...???? ???? ???? ????? ????????
                 ?? ?? ????? ????!

Malo sam zadocnila na miting ispred Hrama, dosla sam u vreme kada je Kostunica napustao plato i za njim su se culi povici "Vojo daj nam oruzje", "Vojo ajmo svi na Kosovo", ekipi DC-a ce biti drago kad vam budem rekla da je majica koju smo pravili a koju je nosio Orto Delija danas "Kosovo je srce Srbije", "Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti nego po tome koliku svetinju branim" otisla za Gracanicu.   :)
(majica je zapala za oko jednoj zeni koja je odozdo pre nedelju dana dosla za bg, raspitivala se da je kupi i na kraju je dobila na poklon, ponosno nam je rekla da je nosi u Gracanicu i da je odusevljena da se neko setio da napravi tako nesto)...strasno sam se rastuzila... :(

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Ovo traje vec decenijama, svedoci smo zavrsnog cina. Tim ljudima treba vojna pomoc, ne mozemo ocekivati da oni koji su nas bombama udaljili sa Kosova sada stite preostale Srbe. Kad su nas bombardovali njihov plan je bio da se ovo desi. Ovo za dzamije, ma bole ih tuki za dzamije, kad im treba izgovor za nesto sami ce ga napraviti(setite se Racka). Da one nisu zapaljene vrteli bi slike pobesnelih vucjaka, da nije bilo vucjaka bile bi uplakane buletine. Pa na BBC-u sam jutros sluaso u medjuetnickim sukobima, ej koji sukobi? Sa sukob trebaju dve strane, ovo je linc, pogrom.

Da se proteraju siptari sa Kosova, malo neverovatno u sadasnjoj situaciji. Ako bi se kojim slucajem izborili da nam se nase vrati, u paketu bi dobili bujajucu populaciju arnauta koji bi za cca. 25 godina opet poceli da prave probleme.

? ?? ??? ?? ???? ????? ??? ???? ?????.....????? ?? ??? ????? ???? ????....

Naso sam kod onih smokljana na B 92 forumu pisu neki kao da su bili dole, i neki tip se cuo sa sestrom koja je u nekom selu dole. Kaze izbezumljena od straha, pod sedativima. Pomozi im Boze!

EDITOVANO:
E Capo promenio sam post jer nisam hteo da se glozimo u ovakvim trenucima.

?? ??????? ?????? ????? ??? ?????, ????? ?? ??????? ??????? ?? ?? ???? ??, ?? ??? ???????? ??? ??????? ??? ?????????? ?? ?? ???? ????? ?????? ????, ?? ??? ???????.....? ?????? ????? ? ???? ????? ????? ???? ????? ??? ?? ????????? 20-??? ?????? ?? ??? ????...
???? ???????? ??? ??????? ???????????? ???? ????? ?? ?? ??? ??? ??????? ???????...??? ??????? ?????? ????????...? ??? ?? ?? ?????? ??? ?? ???????? ??? ????? ?????....? ?????? ?? ? ???? ?? ???? ???? ?????? ??? ???? ?? ?????? ?? ??? ??????? ???? ?? ?? ??? ?? ?????? :bes  :bes

Tito pi*ketina je to sve odradio,kao i ono u Hrvatskoj,Bosni itd.Dao im je sve tamo da imaju,i da rade sta hoce.Sloba i jeste ih cistio,i oni nisu imali nikakvu formiranu vojsku,i bili su skroz razbijeni dok se Nato nije umesao,e onda nastavak svi dalje znate.Ni meni niko od ovih nasih smotanih ili fenserskih politicara ne uliva neku veru da moze nesto da resi.Slihtali smo se ovih par godina svima zivima i opet ne ide.Treba neko sa malo vecim mu*ima da uzme stvar u ruke,al stvarno ne znam ko moze to da bude.
Stvarno sam mnogo iznerviran  :(  :bes .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

"?????? ?? ?? ??????? ??????? ?? ????? ??????????? ?? ????? ? ?????? ?????? ?????? ???. ??, ???? ?? ?????? ???? ? ????, ?? ?????, ???????? ?? ????? ?? ??????? ??????? ???? ??? ????????. ????? ??? ????????? ? ?????????? ?? ?? ?????? ? ???? ? ? ????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ?????????.
???? ???? ????? ?? ? ????, ?? ? ???? ? ? ????? ????."

Protojerej Miroslav Popadic sa preostalom grupom Srba iz Pristine je evakuisan iz podruma parohijskog doma u Pristini pored zapaljene crkve Sv. Nikole iz 19. veka. Specijalna jedinica UNMIK policije izbavila je o. Miroslava i preostale Srbe koji su prebaceni u Gracanicu.
Trenutno u Pristini nema vise Srba.

----------------------------------------------------------------------------------------------
ERP KIM Info-sluzba
19.mart 2004, 00.17 casova

Prema novopristiglim informacijama u Eparhiju rasko-prizrensku potvrdjeno je paljenje jos dve pored dvadesetak vec
unistenih pravoslavnih crkava. Zapaljene su crkve u:

1. Donjoj Slapasnici kod Kamenice
2. U Brnjaku, kod Bele Crkve, pre ulaska u Orahovac

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

COVIC: VOJSKA SE MORA VRATITI NA KOSOVO DA

ja mislim da je umesto okupljanja i setnji po gradu potrebno blokirati sve puteve u Srbiji...
------------------------------------------------------------------
00:29 | Izvor: B92, Beta
Novi Sad -- Kolona demonstranata blokirala je u cetvrtak uvece oko 23.30 autoput Novi Sad-Beograd, na ulazu u Novi Sad, kod Temerinske petlje. Oko 1.500 demonstranata sedi i stoji na putu, koji je preprecen i sa nekoliko vozila. Prisutno je i nekoliko desetina policajaca, koji ne interveni

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!



Srbin svoje neda! (sa bbc -a iz Mitrovice). Svaka mu cast!

?????? ?? ?? ?? ????? ???? ?? ??? ?? ???? ??? ????????? ?????? ???????? ?????? ??????? ?? ?? ???????? ? ?? ????? ?? ??????. ???, ????? ? ??????, ??????? ?? ??? ????????. ??? ?? ?? ?????? ?? ??? ???? ??? ??????? ?? ??????? ??? ??? ????? ???? ???????? ?? ?? ????????, ???? ??????? ??. ???, ?? ??? ???????? ?? ???? ??? ??? ?? ???? ?? ?????? ?????, ???? ???? ??????? ????? ???? ????? ????, ?? ?? ???! ?? ?? ??? ?????????? ??? ?? ???? ????? ?????, ??? ????? ??!
?, ?? ??? ????? ????? ????? ?? ??? ??? ???????? ?? ? ?????? ????????, ??????? (???) ???????? ???? ???? ????. ?? ??? ?????, ?????, ??????? (...) ???? ????? ????, ??? ?????? ?? ????????? ????? ?? ????? ? ???????? ???! ?? ????? ???? ???? ?? 40 ?????? ?????????? ?? ??????, ??? ???? ???? ????????, ???? ???????!

?????, ??? ??? ???? ???????? ???????, ?? ?? ???? (??????) ?????? ???????! ?????????? ?????? ????? ???? ?? "???????" ??????. ???? ?? ????? ?? ?????? ???? "????? ???????", "????? ????????", ? ??. ????? ??? ?? ????????? ????????? ? ???? ???????! ??? ?? ????? ???? ????? ?????! ?????, ?????????? ?????? ?????? ?? ?????????! ???? ?? ??? ?? ????? ? ???? ?????????! ?? ?? ???????? ????? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ??????, ? ????????? ????????? ???? ??? ?? ????????! ???? ?? ???????? ?????? ? ?????, ? ???????? ?????? ???? ???? ?? ??? ?????? ???????? ???????????? ?? ?? ?? ????? ????? ?? ?? ?? ????????, ??????? ??????? ?? ?????? "????? ?? ??????", ?? ??? ??????? ??? ?? ????? ?????? ??? ?????! ?? ?? ????? ??????????? ?????????, ?? ?? ?? ?????? ?? ?????????? "????? ?? ??????"!
?????, ?????????? ?????? ????????? ?????????? ?? ???????? ????! ???????? ??? ??????? ???? ???????? ????? ?? ????? ?? ???????, ??????? ??????????, ???????? ????????... ?? ?? ?????????! ?? ?? ?????? ???? ????? ? ??? ???? ?? ???? ?? ??? ??????????? ????? ?????? ? ???????! ?, ?? ??? ??? ?????? ??????, ?? ???? ?????? ??????? ??????, ????????. ???? ???? ? ????? "?? ?????? ?????? ???? ?? ???????", ?? ?? ???? ?????????? ?????????... ??, ?????, ??? ??????? ? ????? ??? ???????! ???? ?? ? ????? ??????? ?????? ?? ?????? ?? ??????? ??? ?? ?? ????, ????? ?? ????? ????????? ?? ???? ????????? ???? ?????, ? ????? ????, ??? ???? ?? ???????? ????? ????????? ????? ??????????!

??? ???? ??? ???? '???????, "?? ?? ??? ?? ????? ??? ??????..."
??????, ?????? ?? ?? ??? ?? ??????? ????????? ????????? ??? ?????, ?? ?? ???? ???? ???? ? ?? ????? ?? ????, ??? ? ??????, ??????? ?? ?????? ?? ? ??????????? ??? ??????? ????????? ?????????? ???? ??????? ????????????.
???? ?? ?????????? ????? ???? ? ???? ?????????? ? ????? ????? (????) ?.???????? ? ???-? (?????????? ???????????????? ????????) ???? ?? ?? ???? ?? ?? ??? ? ?? ????? (????? ????? ???? ???? ??????? ????????????) ???????? ????? ??? ?????. ?????? ?? ??? ?? ????? ?????? ?????? ???????, ????????? ???????????? ?????... ? ?? ???? ???? ???? ???????????? ? ?? ??????? ??????? ?? ??? ?????? ??? ?????????! ??? ?? ?? ??? ? ???????????? ?? ????????????? ? ??? ????? ??????.
?, ???? ????? ???? ????? ????! ?? ????? ????, ??? ???? ????? ????? ?? ?? ??????? ?????? ?? ?????????, ??? ??? ??? ?? ??????, ???? ?? ????? ? ????????? ?????? ?? ???? ? ????????? ?? ?? ??????! ????, ??? ?? ???????? ????? ?????????? ???? ??????? ?????????? ????? ? ??? ??????? ???? ??? ???? ??????? ?? ????????? ? ?' ? ????? ????????!
????? ?? ???? ?? ???? ???????? ??? ?? ?????? ????, ??? ?????? ?????? ??????? ????? ?? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??? ?????? ? ???? ???? ???? ?? ?????? ????????. ???? ?? ??????? ???? ????? ????? ???? ?????, ????? ??? ????? ?? ?????????? ????????? ????????? ? ??????????. ?, ?? ??? ????? ????? ?????, ?? ?? ??? ?? ?????? ? ???? ????????, ??????? ?? ???? ?????? ? ?????? ?? ???! ??, ????????? ?? ?? ?????????? 1244, ??? ?? ?? ?????? ?????????? ???? ?? ?? ?????????. ?????? ??, ?? ????? ??? ????????? ????? ?? ???????? ??????? ??????? ????? ?????????? ? ????? ????????????! ?, ??? ?? ?? ?????? ??? ??????? ?? ?????? ???? ????? ??????????, ??????? ? ???? ???????? ???? ????? ????? ?????? ??????, ?????????? ? ????????? ??!
?????, ????? ?? ??????? ???? "????????????" ????????, ?? ????? ?????? ?????? ? ?????? ??????, ???? ????? ?? ??????? ???? ???? ????? (?? ??????? ?? ?????), ??????? ?? ????? ??????? ??? ???????? ?, ?? ??????, ??????? ???????... ?????? ?? ???? ??????? ?? ??????? ??? ????????? ????? ????? ???????, ???? ?? ?????? (?? ???????) ????? ?? ???????? ????-??????? ???????... ??? ?? ???? ??????... ?? ???? ????? ????? ?????? ???????, ?????? ?????????, ?????? (...) ? ???????? ?? ?? ????? ???????... ??? ???? ?? ???????? ?? ??????, ??? ???? ?? ????????, ???? ?? ????????? ??? ???, ???? ?? ???? ???? ?????? ???? ??????????... ??? ??? ???? ?? ????? ??????? ???? ??? ?? ?????? ?? ????? ??????? ??? ??????? ?? ???????...
?? ??? ????? ??? ???:
?????-????? ??? ???? ??????? ???? ?? ?? ???? ?? ????? ??????, ?????? ??? ???? ?? ?? ?????? ???????? ????????: "??? ??? ?? ???? ???? ?? ?????????? ???????, ?? ?? ?? ??? ?? ???? ?????? ?????? ?????????, ???? ??????????? ???? ?? ?? ??????, ??? ?? ?????? ???????? ? ???????, ??? ?????? ???? ??? ? ???? ?? ?????!"
?, ? ??? ?? ???? ???????? ???????? ???? "????????????" ??????!
????, ??? ??? ??, ??????? ?????? ??? ????? ? ???????, ??? ????? ????... ?????? ?? ??? ?? ?? ?????? ???? ??? ??????????, ?????, ?????????, ?????... ??? ?? ?????? ????????? ????? ???? ????????? ? ????????? ????? ?? ?? ?? ????? ??? ?????. ?, ??? ??? ?? ?? ???????????, ??????????, ????????? (...) ???? ?????? ????????...
:bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes

...
??? ?? ????? ??? ?? ?????, ??? ?? ??????? ?????
???? ?????? ?? ??????, ????????? ???????
?????? ????????, ??????? ?????
??? ???????, ???? ???? ? ???????? ??? ?????
?? ?? ????????? ? ??????? ?? ???? ????? ????
????? ????? ??? ???? ?? ????? ????? ??' ?????
????? ?????? ???? ?? ????, ?? ????? ??????? ????
????? ??????? ??? ????????, ???? ??????? ????
...

??????? ??? ????!
!??????? ????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "capocrimi"? ?? ??? ?? ???? ????? ??? ???? ?????.....????? ?? ??? ????? ???? ????....
Sloba nas je u ovo  uvalio,.. Rat na kosovu je poceo mnogo ranije nego sto su to mediji prikazivali,.. Bio sam na kosovu tada.. I bilo je zestokih okrsaja sa siptarima, dok su nashi panduri dobili zabranu IZ VRHA (!) o upotrebi vatrenog oruzija.. Ovo su sve informacije iz prve ruke.. Na to su predstavnici SPS-a iz Kosova otisli kod tog slobe, koji je bio detaljno upoznat sa svim okrsajima, cak je iznabrajao sela gde su se siptari digli.. Ali sve sto im je rekao bilo je Znamo mi dobro sta se sve desava, samo prepustite sve to nama i ne brinite. I ovo je informacija iz prve ruke posto je jedan od tih (bivsih SPS-ovca bio jedan moj rodjak).. I prepustili su.. To je bilo cini mi se oko leta 98. RTS kao i ni jedna televizijska stanica nije objavljivala nista od toga jer su rekli da se bore na taj nacin protiv siptarskog terorizma tipa kao Englezi protiv IRE jer kada nisu imali publiciteta nista nisu postigli bombaskim napadima.. Ali siptari nisu IRA, niti se radi o necem tome slicnom.. Tada su sipci gresku napravili jer su posle okupiranja par sela oko peci u blizini Belog polja napali kasarnu.. I vojska je tu morala da reaguje.. Naravno kasnije nato je na svaki nacin zeleo da udje na kosovo, dajuci Srbima dve mogucnosti da potpisu i odobre ulazak Nata na kosovo ili da nas bombarduju dok ne potpisemo.. Sta se desilo svi znamo, sto je najtuznije Sloba je ocigledno neke ubedio da je to bila pobeda srpskog naroda (secate li se), o kakvoj pobedi se radi kao srbinu sa Kosova nije mi ni dan danas jasno!!   Da rascitimo neku stvar, trazenje idealizma u nekim vodjama je za nas nepotrebno.. Pravoslavna crkva je bila jedina koja je ostala na kosovu uz srpski narod.
vezda je zivot, sve droge su sitnica!