Zavrsilo se bez golova. Ajde neko ko je bio neka napise koju rec za nas u stalnom radnom odnosu.

Sta reci,ni zvezda ni mi ni nismo bili na svom nivou,zvezda nikako nije mogla da dodje do
svoje igre ,imala je incijativu celu tekmu ali trulo je to bilo.Ipak je to bio radnicki  sa 10 igraca .Navijanje tu i tamo ali opet slabo u odnosu na brojnost koja je bila veoma dobra.Stvarno mi je zao onih likova koji iz tekme u tekmu pokusavaju da izvuku maksimum SEVERA ali ni danas od toga nista.Moze i mora bolje i SEVER i ZVEZDA pogotovo!!!!
a imam bolest kojoj nema leka.....

Ja, na
rke s Dorcola

STA JE TU JE REMI U OBRENOVCU NIJE ZADOVOLJAVAJUCI ,ALI IDEMO DALJE DOLAZI NAM ZEMUN KOJEG TREBA NAPUNITI I VRATITI SAMOPOUZDANJE U EKIPU.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Najzad sam kupio modem...

Ukratko, okupljanje ispred mare oko 12h, krece se oko 13h stizemo u Obrenovac pola sata pre pocetka tekme. Tamo je vec bilo dosta obrenovackih i ostalih cigana. Krece 5-6 punih autobusa, atmosfera nista posebno. Navijanje vode BBRS a posle i A. Heroes dosta se dobro culo u par momenata ali ovako... je bilo dosta slabo s obzirom na brojnost. U busu je otpevana nova pesma koja je postavljena na naslovnoj, pevana je i na Zeti medjutim slabo se progurala. Valjda ce se na Zemunu opet pevati. I jedna novost, za sve gastose :D
radomir je promenio frizuru, nije vise "fensi" zabar :)

BANNE JE GLUPA PINKOVSKA SELJACINA KOJU TREBA IZBACITI SA FORUMA POD HITNO!!! KIZO BANUJ OVU BUDALU
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Kizo jel Radomir presao u dizelase? :)
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Stvarno sumnjam, isto se oblaci, jakna, kacket, farmerke... verovatno lagano krece ka Casualsima... RS Rioters :)

Ja znam Radomira od njegovih malih nogu i mogu da vam potvrdim da niti postaje dizelas niti casual nego je skupio najzad pare za frizera
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

U Zandarmeriji je besplatno sisanje, mogao si samo Uput da mu izvadis.  :lol:

Quote from: "KizaLion"U Zandarmeriji je besplatno sisanje,

Kizo, jel ima nesto sto ne znamo o tebi?

Radomir je dobio ultimatum, ili nova frizura ili leti iz sluzbe    :nene   :D

Radomir  kao nezvanicni portparol ekipe Brigate,nije mogao sa takvom kosom pred javnost.Ovako je bolje :lol:  :lol:  :lol:
DEMO ZAJEDNO

vama bi bilo bolje da se bavite necim pametnijem nego mojom frizurom!!


@mauzer
"KADA TALIBAN POSTANE ZAKON, MAKANJAJA JE TVOJA DUZNOST!!!"
(krades i ti, pa!?!)

Ali tvoja nagla promena frizure je dogadjaj meseca na severu  :D

@KBB : sledeci oput na sipku i vatrogasac da te drzi za ruku!!!!!

Dobro sta se odmah ljutis, nisam ja rekao da si sa kratkom kosom josh lepsi vec neke  zenske osobe.  :D  :D  :D  :D  :D

:megafon Kazu ljudi ga  prepoznaju tek iz drugog pogleda!!!  :rofl

SIMPATICAN MLADIC PAMTIM GA TAKVOG JOS OD  1 9 9 6god...

Licno smatram da je u pitanju neka...
...ali medju nama  ! namigivanje

MOZE TEKILA AJD. ZIVELI !!! ;pivo

GUDRA sta ces ti bez drage oces li i dalje borviti kod nas??? :zbunjen
ili menjas lokaciju... :D  :D  :D
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Ja ga nazalost jos nisam video sa novom frizurom a i bedak je da se smejem u vreme frke na Kosovu
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)