Nacuo sam da ce Olympiakos odigrati prijateljski mec sa Zvezdom uskoro.Da li neko zna nesto vise o tome?Ako ima istine u tome,eto prilike da ugostimo i Olympiakosove navijace.
WELCOME ORTHODOX BROTHERS!!!
DEMO ZAJEDNO

Najbolje je da cigani naloze Upravi da zovu FK Olimpijakos u goste. Onda bi bila dobra tekma kao pre 10-tak godina, dosli bi sigurno Gate7, ako je mogao Original 21 da dodje Grobarima u vreme ratnog stanja sto ne bi mogli i Gate7 sada. Trebalo bi da ih sto pre pozovemo, nikakvog otaljavanja nema smisla, pogotovu zato sto su trenutno pozdarije na Kosovu.

Prva medjunarodna tekma za vreme sankcija je bila ako me secanje dobro sluzi na Marakani u decembru 1994-te, naravno sa Olympiakosom... bilo je strava, posle duze vremena pun stadion i tada je po ko zna koji put potvrdjeno prijateljstvo dva najveca Balkanska kluba.... Voleo bih da se odigra ta prijateljska utakmica i da dodju i Grci pa da se izvede neka zajednicka navijacka akcija.... u pravu si Kizo, nema sta da se ceka, nego uprava odmah da organizuje utakmicu, sto pre dok je sve aktuelno...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

I pored moje i nase drage volje, mislim da ce biti malo teze odigrati tekmu do kraja sezone. Pogledajte samo raspored koji je jako gust, plus Kup, a posle toga, pola tima se sprema za Prvensto Evrope do 22. Mi bi svi voleli, ali mislim da u ovom trenutku to nije izvodljivo...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Bitno je da 4.4. igramo protiv Islandjana na Marakani. :rofl
..baklje gore, pesma cigana...

QuotePrva medjunarodna tekma za vreme sankcija je bila ako me secanje dobro sluzi na Marakani u decembru 1994-te, naravno sa Olympiakosom...

Bilo hladno i padala neka kisa,al' strpasmo im 4 komada i ispratismo na avion...

Utakmica sa Olimpijakosom je odigrana 12.11.1994.Karta za zapad je kostala za danasnje vreme smesnih 5 din.

tada je Rambo Petkovic tresao odbranu grka kao nikad, ubjedljivo je bio najjaci na toj tekmi. :ruke

sto se tice akcije, trebalo bi nesto prijateljski izvesti sa grcima posto kada su nas svi mrzili oni su uvjek bili na nasoj strani, i pokazivali podrsku sa njihovih tribina, vrjeme bi bilo da uzvratimo.... npr. neka koreografija na grckom, ili velika slika grbova dva kluba , ili jos bolje kao jedan grb nacrtan gdje je ljeva polovina pola grba zvezde a desna pola grba olimpijakosa  :ruke

toliko od mene, bas sam prijateljski raspolozen danas  ;pivo

Ima li kakvih novosti o odigravanju utakmice - rekose da se u ponedeljak donosi odluka?

Danas je 13.04 a ni govora o tome nema, mogli bi malo da se angazuju oko toga, to sto je nasilje na KOSOVU  "prestalo" ne mora da znaci da ta utakmica treba da se zaboravi, siguran da bi se dosta para skupilo za pomoc!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!