Najzad...

Posle skoro 2 meseca, da se cuje i javno o ovom dogadjaju :D Koje vam ja necu opisati jer nisam bio (ali ima ko ce)  :)  Sa'vatani su Armada, Torcida i jos neki BBB, popadao je koji bar salcic (UL hocu ja bar sal Armade  :D ) Zaplenjeno je dosta zastava i salova ali nije sve pokazano na slici.




E sad molim malo paznje, druga slika:

Skroz desno, sa tri prsta  :strumf
dalje... ispod zastave, sesiric  :D
decko sa rasirenim salom Hrvatska :)
Kod Bastion-skog svetla na kraju levo (u pozadini zuto :D) jos jedan tip :)
Ovaj ispod njega u crnom, verovatno SI dzemper :)

Epilog:
Ne, nema te maske koja moze da NAS zavara...
:) melodiju znate!


Daaaaj, lepo ti je Pulezan objasnio na Torca forumu... To jesu Armadine stvari i te tuce je bilo.

Btw. za onaj vas rodjendan, koliko ste upalili baklji?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Daaaaj, lepo ti je Pulezan objasnio na Torca forumu... To jesu Armadine stvari i te tuce je bilo.

Btw. za onaj vas rodjendan, koliko ste upalili baklji?

poz,
budimir

A ja ti ka

jezgra:
A ja ti ka
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

[/quote)
A ja ti ka
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Hehe Bauer je odma procenio kakva je ekipa na slici. Sta mislis koliko kila svi zajedno?

Iskusno nema sta. strasno. Znaci prva ekipa Armade je trenutno najjaca u Hrvatskoj?

Pulezan jel to onaj decko sto ima lepe tetovaze? :D

Lijepi salovi.
:rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ


Taj Letac trenutno ostri krila za prolece... Jezgra po tvojoj prici Armada rastura celu Hrvatsku, znaci tuku vas tuku Torcu...A i vidim ni na jedno gostovanje ne stignu, nego pesace ko neki izvidjaci! Nije uvreda prema Armadi, al ovde po tvojoj izjavi ih kao stitis jer su tvoji zemljaci! A verujem da su realniji 100put nego ti i tvoje bajke...

Pazi covek zna po slici kakva je ekipa,svaka mu cast!

Svaka cast za akciju. :ruke  I red je bio, posto je sve ono od ranije izgorelo protiv splita.
Da imamo sta da palimo i dogodine.

Ja neznam zasto se vi hrvati javljate. Pa vas biju grobari i to koji grobari. :finger
Neznam bre ko te pusti ovde .
..a patrole Kalabic Nikole...

Kako Bauer po slici procenjuje :D :D :D

Kako to Armada nije nikoga nasla vece pre utakmice, majku mu a ceo grad su obisli?
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Drago mi je sto tako i dalje misli, nadamo se jos vise trofeja. Za sad sta su oni uradili je da su se slikali na beogradskoj zeleznickoj stanici sa zastavom. Do jaja.
Steta za LJU, izvukli su se nevidjeno...

Lepo je videti oduzete zastave, ali, je l' bilo neke zesce tuce, otpora?!

Ma to vam je smrdljiva Kurvatina, sta ocekujete od tog kurvinog sina? Dobro da nije rekao da ste kupili te zastave i salove, pa da ste se onda slikali sa njima! :rofl

Ma ubij i zakolji da Hrvat ne postoji! :boks

uh-uh-uh...

Quote from: "UltrasLondon"
Steta za LJU, izvukli su se nevidjeno...

Pogotovo ako si ti bio u toj grupi, onda smo se stvarno izvukli nevideno...

A ja ne znam kog ste vi tamo tukli, kog niste, nisam rekao da taj

utorak 27.1.2004. - novi list (rijeka)


UTAKMICU HRVATSKA - DANSKA NA EP U RUKOMETU U
LJUBLJANI ZASJENILI INCIDENTI
Hrvatski navijaci pretuceni metalnim sipkama

RIJEKA - Trojicu Rijecana je u subotu oko 22.30, nakon zavrsetka rukometne utakmice Hrvatska-Danska, u centru Ljubljane na glavnom gradskom trgu na Tromostovlju, brutalno pretukla veca grupa nepoznatih mladica.
- Medu policajcima smo naculi da nas je vjerojatno napala jedna od nekoliko organiziranih grupa diljem grada, a po ekavici i uvredama zakljucili smo da nisu Slovenci. Pokazalo se da su nas napali zbog salova Hrvatske i Armade. Zgrozeni smo onim sto smo dozivjeli. Iste je noci u bolnici zavrsilo najmanje deset napadnutih ljudi iz Hrvatske, od kojih je i jedna zagrebacka obitelj, otac s maloljetnim sinom i kcerkom, pricali su nam Borna Batagelj (26) i Kristijan Lerner (35).
U drustvu dvojice Rijecana i Slovenke, napadnuti su tijekom razgledavanja grada. Desetak napadaca u dobi izmedu 20 i 26 godina tukli su ih dugackim metalnim sipkama, sakama i nogama po ledima i glavama. Urlali su:

:rofl  ne znam dal da se smijem il' da placem, jade

@jezgra

Kako god da je bilo (the truth is out there), akcija je svakako neuporedivo bolja od onog vaseg cuvenog kranjskog uspeha sa dresovima Mijatovica i ostalih clanova reprezentacije za koju nas apsolutno zabole kita.

Toliko od mene. A sada se gubi na svoj www.nogomet.com/bbb i nastavi kao i tvoja kompletna "skvadra" da se lizes sa Siptarima i likujes nad spaljenim crkvama i hramovima. Mater vam j..em odvratnu!!!
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]