Kao izvestaj sa KOMA!
Ulazim ja medju poslednjima,jer ekipica ljudi s kojima dolazim,standardno kasni...Ne znajuci sta se desava s propusnicama :o ,probijam se s nekim od Cigana da vidim ,mogu li uopste da udjem...komentari tipa,"manje ih je od 50,da se poshibamo  s njima" su sve cesci... :) ,pa je bash neizvesno bilo i da li cu uci... :D
Kop se poprilicno lepo formirao i ono sto je za svaku pohvalu je prisustvo clanova mladjih ekipa u velikom broju... :ruke Kako nisam bila na prethodnoj tekmi,cula sam da je sada  bilo vise ljudi. :ruke
Elem,zagushi me neki dim,jer sam bila pri vrhu,pa iskrena da budem ,ne znam da li su samo  baklje popaljene ili je i dimova bilo...Glavni razlog moje zbunjenosti  ;pljuga je cimanje oko propusnica,jer smo ortaku pokusavali da vratimo istu dobrih 20 minuta,tako da o prvom golu na zalost ne mogu nista reci... :batine Ne zamerite... :D Receno nam je da propusnice odlaze na proveru u muriju,i da cekamo neko obestecenje...koja namestaljka,zivo sranje...ortaci iskulirase sve,i tako se nadjoh u Kopu...
Kop je izgledao fantasticno.Sve pohvale za povratak nekih ljudi posle sveg sranja,vracanje barjaka koji su ulepsali prelep dan...zatim,ozvucenje koje posle duzeg vremena  "sluzi svrsi" :) ...Bas me ohrabrio povratak nekih ljudi,kao i okupljanje mladjih...i zaista puno pozitivne energije...drugi gol sam videla,ali ga ubrzo i "zaboravila" namigivanje,pa molim tehnicki "potkovane",da ukoliko zele dodaju pravi,sportski komentar golova i Zvezdine igre...

:sampion
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Mila, najpre komplimenti za frizuru od KK Lobija  :)

Ukratko - prvi gol je postigao Mladenovic i to tako
rke s Dorcola

Quote from: "nosorog"E da! Za

I ja sam to pomislio ali ne mogu da verujem da je TO razlog!!!!!! :bes
rke s Dorcola

Quote from: "nosorog"Mila, najpre komplimenti za frizuru od KK Lobija  :)

Ukratko - prvi gol je postigao Mladenovic i to tako
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

S obzirom da si do
rke s Dorcola

Quote from: "nosorog"S obzirom da si do

Boko, hvala na podr
rke s Dorcola