Sta grobar radi kad partizan osvoji ligu sampiona?
Ugasi Play Station 2 i ode da spava. :rofl  :rofl  :rofl  ;pljuga
:finger
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

Pitaju dete :
- Jel volis ti tatu?
- Ne volim!
- A zasto?
- Tata bije.
- A volis li mamu?
- Ne volim.
- A zasto?
- I mama bije.
- A koga volis?
- Volim Partizan!
- A zasto?
- Partizan nikog ne bije.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

-??? ???? ??????? ?? ???????
????????!  :finger

-?, ??? ???? ??????? ???? ? ???????
????, ???????, ??????????...  :ruke

!!!??????? ????!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Rat u Bosni samo sto je prosao. Mujo se sprema da ode u sumu i spremi drva za zimu. Nekoliko minuta pre nego sto je krenuo, preko radija cuje obavestenje:

- Dragi gradjani, u Bosni su se pojavili vanzemaljci. Pazite se dobro susreta sa njima, ne znamo koliko su opasni. O njima znamo to da su mali, zelene boje, da imaju velike oci, da su im ruke do zemlje. Ako hocete da komunicirate sa njima, morate da govorite polaaako da bi vas razumeli.

Dobro, kaze Mujo i krene sa sekirom u sumu. Malo pre nego sto je stigao, vidi da se jedan sumarak trese. Pridje da vidi sta je to, a tamo jedan mali zeleni, sa rukama do zemlje, sa velikim ocima. I pocne Mujo polako da mu prica:

- Zdraaavo. Jaaa saaam Muuujo. Ziiivim na peeet minuuuta od ove suuume. Raaadim u Tvooornici duhaaana u Saaarajeeevu. Evooo dosaooo sam malooo do suuume da naseeecem drva za ziiimu. Bice duuuga i hlaaadna ziiima, moraaam da spreeemim. Imaaam dvoooje deeece i zeeenu. Teeesko se ziiivi, ali naaadam se da ce biiiti booolje. A tiii?

Na to mu mali zeleni odgovara:

- Zdravo. Ja sam Haso, radim kao sumar. Trenutno serem, ali kada zavrsim, jebacu ti sve po spisku!!!  :D  :lol:
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

www.partizan.com 0:0  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Re
vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

Kad smo vec kod viceva...
Takmicili se srbin i mujo ko ce ispast gluplji i sad mujo gleda sta ce uradit da ispadne gluplji i sjeti se, napravi most na livadi. I vraca se mujo sav sretan, vidi hasu i pocne mu se hvalit kako je najgluplji a haso ce : joj moj mujo opet nisi gluplji, pa eno srbina peca s mosta  :D

No hard feelings...

Prolazi plavusa i srece svog prijatelja pravoslavca. Pita ga:
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

Na jednom medicinskom kongresu postavljeno je interesantno pitanje:

Dajte jos navijackih.

Sta je zebra?,...jos jedan magarac koji navija za pfc.
Kazu da bi Kusturica bio najbolji trener cz...zasto...pa najbolje radi sa ciganima  :D

Nova pesma agenata- (samo)ako mi pobude milione milione ne boj s partizane ti, ostacu kraj tebe na na na.. :ruke
p on joining this mafia you agree to serve the Don - Vito Corleone with loyalty, and effort. To do what task is set before you without question. And to respect the mafia and lead by example. Giving the mafia a bad name or Defying rules, shall lead to one penalty, you all know what that is.

Srela se dva crva na ulici. Pita jedan drugoga: "Sto si srecan danas?" Drugi mu odgovara: "Otisla mi tasta na pecanje!"


Dosla plavusa u prodavnicu i trazi: "Molim vas sjemenje za ptice." "A koliko ptica imate" -  upita prodavac. "Nijednu! Ali posadicu koje sjeme."

Poslala majka sina cigu da se kupa. Nakon izvjesnog vremena dere se mali ciga: "Mama, skinuo sam prvi sloj!" "Samo nastavi sinko" -rece mama. Ponovno ce cigo: "Mama, skinuo sam i drugi sloj!" "Samo nastavi"-rece majka. Treci put se javlja mali ciga: "Mama, nasao sam majcu koju sam izgubio prosle godine!"

Sto se Bosanac smije kada grmi? Misli da ga slikaju!!!
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nije bas skroz vic.
Ima istine u ovome.

Njen dnevnik:
"U subotu je bio cudan. Izasli smo na veceru. Bila sam ceo dan sa prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Mozda je zbog toga bio ljut. Nekako se u razgovoru nismo nasli. Predlozila sam da odemo na drugo mesto, gde mozda mozemo malo bolje da razgovaramo. Njemu je bilo svejedno. I dalje je bio cutljiv i odsutan. Pitala sam ga sta mu je, ali on mi samo rece "nista". Pitala sam ga, da li sam ga ja naljutila. On mi dade odgovor da nema veze sa mnom i da se ne brinem. Na putu kuci, u autu, sam mu rekla da ga volim. On je i dalje cutao i nastavio voznju kao da nista nije bilo.
Zasto nije jednostavno rekao da i on mene voli?
Kada smo stigli, osetila sam da sam ga izgubila i da on nece vise da ima posla sa mnom. On je celo vece sedeo pred televizorom i nije progovorio ni rec. Cinio mi se odsutan u mislima i negde daleko od mene. Ja sam legla da spavam. Nakon deset minuta i on je legao u krevet i iznenada reagovao na moje neznosti. Vodili smo ljubav, onako kako on to najvise voli. Ali i dalje sam imala utisak da je odsutan. Bilo mi je svega dosta pa sam odlucila da s njim porazgovaram, ali on je vec zaspao. Ja sam placuci zaspala. Ne znam sta dalje. Moj zivot vise nema smisla."

Njegov dnevnik:
"Danas je Zvezda izgubila, ali smo imali odlican seks."

Gluplje "viceve" od ovih nisam cuo:

Sto ne pada sneg u zemunu?
-Da ga ne ugaze!!!(ha)

Sto ne pada kisa u zemunu?
-Ne sme!!!(haha)

Sto sija sunce u zemunu?
-Pa mora(hahaha)

Kako se sisa zemunac?
-Sastrane kec, a pozadi nemoj da ti jebem mater!!!(hahahaha)

To su svezi "vicevi"-od sinoc!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

LoooooL najnoviji vic!!!! >

Kada je Partizan poslednji put dao gol Zvezdi?


 -U reklami ''nije svejedno!"
raljevina Srbija u srcima sija!

Quote from: "Nesha_cb"Gluplje "viceve" od ovih nisam cuo:

Sto ne pada sneg u zemunu?
-Da ga ne ugaze!!!(ha)

Sto ne pada kisa u zemunu?
-Ne sme!!!(haha)

Sto sija sunce u zemunu?
-Pa mora(hahaha)

Kako se sisa zemunac?
-Sastrane kec, a pozadi nemoj da ti jebem mater!!!(hahahaha)

To su svezi "vicevi"-od sinoc!!!

???, ??? ??? ?????, ??? ?????? ????...  ;pljuga

????, ??? ???? ??????? ?? ???????

-????????!  :batine

??? ???? ??????? ???? ? ???????

-???????, ????, ?????...  :finger

!??????? ????!

??????, RedPower, ?? ???? ?? ?? ???????? ?? ???? ????????? ?? ????? ???????...  :lol:
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

sta kaze zemunac kada mu stanu kola?
ispostuj me jos malo!!!

zasto king -kong navija za partizan ???
pa zato sto je majmun!!!

:rofl




DOK SRCE KUCA U NAMA TI ZVEZDO NISI SAMA I KRV TECE MOJA CRVENO - BELIH BOJA