?!
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Quote from: "banne"a semenke na tribinama neka prodaju nasi ljudi neka neko nas zaradi. Znam da je to usran posao ali bolje je ista nego nista u ovakvoj situaciji.
..evo teta mili (od kada je postala tetka) treba honorarni posao, ja predlazem nju da se seta po severu i prodaje nam semenke...bolje njoj da damo pare nego siptarima...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Usran,ali posten posao.
Jutros sam bila u omladinskoj zadruzi da vidim moze li se sta uciniti po pitanju promene prodavaca semenki po tribinama,i moram vam priznati da i njima smetaju ovi sadasnji...necemo da semenke prodaju "njihovi",vec "nasi" ljudi... ;pljuga
Lucky,predlazem te za prodavacicu "osvezenja" :D  po tribini,jer ipak za to treba neko iskusniji...
I za kraj,Senjak-novi  Kandi... :ruke
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

pa sto jes, jes, bolje da nam kandi seljak nego siptar...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

od ovog posta tema ce postati ozbiljna, a zajebancije cu ubuduce brisati. drzite se teme, budite konkretni, pa da delamo a ne samo da pricamo.

?????? ?? ?? ?? ????? ?????????, ??? ???????? ? ??????, ??? ????? ??????? ??????? ?????? ??????? ? ????????, ? ???????? ??????? ? ??? ??????????? ?? ???????? ???????, ???? ?? ??????? ??????? ? ?????? ???? ??????? ???????, ????? ??????? ?????? ???? ? ??????? ??. ??????.
? ??????? ?? ???? ??? ????? ?????????, ???? ??? ? ?? ??????????? ??????.

Quote from: "KizaLion"od ovog posta tema ce postati ozbiljna, a zajebancije cu ubuduce brisati. drzite se teme, budite konkretni, pa da delamo a ne samo da pricamo.
Izvini, nisam znala da je ovo "ozbiljna" tema. Prica da trebamo da se izivljavamo nad svakim siromahom koji prodaje semenke?...ok, hrabri momci, nemam nista protiv ali  u svakom slucaju nije vam pametno da javno pisete o ovakvim akcijama...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E jebi ga covek lepo nesto predlozi i to je nesto oko cega bi svi trebalo da se sloze,i da se prikljuce akciji ali...

na zalost  nemamo mi dovoljno patriotizma za ovakve stvari

        BOJKOT :megafon

Nije tu u pitanju patriotizam. Neki od "kendi" ljudi su na mari 30 godina verovali vi ili ne.

A od toga

?!
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

pod utiskom sam tvoje price, banne...tvoj bivsi skolski drug je siptar i on prodavanjem semenki finansira teroriste na kosovu?...poslusaj moj savet i koliko veceras, posalji svim dnevnim novinama preko mejla ovu pricu i zamoli ih da je objave.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

ljudi, a da malo ne preterujete sa semenkarima. razumem bes zbog divljaka na kosmetu, ali ovo je preterano.
i da mi neko objasni razliku izmedju siptara i goranaca.

Goranci su pretezno bili nastanjeni na tromedji Makedonije, Srbije i albanije, na podrucuju planine Gore. Goranci  su muslimani ,ali su se i oni nasli na meti siptara proteklih godina, te su odatle proterani sirom Srbije. Sa njima smo, barem dosad, imali uvek i vise nego korektne odnose (mozda zato sto su brojcano inferiorni cak i odnosu na Srbe :o ), cak su i za vreme cara Dusana imali specijalan status (neke povlastice vezane za placanje poreza itd.). No, svi znamo kakva je islam vera ... 'nikad vjere u turcina' ...

Deo izvestaja Srba iz Kosovske Kamenice :
"Na ulazu u Kosovsku Kamenicu pre 1999. godine radili su cestiti Goranci iz porodica Pelivani, Ajvazi i Ibrahimi u svojoj poslasticarskoj radnji ''RUDAR''. Nisu u svom zivotu ni mrava zgazili. Dolaskom Misije UN Albanci na radnji pisu grafite ''UCK'' i ''NATO'' a vlasnicima naredjuju da stave firmu na albanskom ''MINATORI''. Sada ih ni to nije spaslo. Razulareni Albanci su im potpuno demolirali radnju, tri masine odneli a ostale, kao i celokupan inventar unistili. I narodna kuhinja goranske porodice Murati je demolirana."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!