April 05, 2004, 02:05:37 PM Last Edit: July 14, 2008, 06:12:13 PM by KizaLion
мислим да би било крајње време да се стока најури из клуба! два меча у Супер лиги, два пораза и држимо чврсто задње место у нашој лиги...овај опростите кољемо се са Ловћеном...а Жика држи предавања о великој Звезди...и неком петогодишњем плану који они спроводе и каже да смо сада у другој-трећој години плана и задовољан је јер су трофеји стигли у витрине....а потом наводи да још две, двве и по године и планирају да Звезду доведу раме уз раме великим европским екипама...Евролигу спомињу, како на које трикове то вероватно ни они не знају...\r<br />\r<br />срамно...тужно... :bes \r<br />\r<br />Змаго одлази!!!

I ja mislim da je moglo vise da se uradi nego sto je on uradio za ove dve sezenoe !!!

Jedna titula iz sedam takmicenja je po meni jako slab rezultat ...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Ali on je to bio i obecao, zar ne? Slazem se i ja da je malo, ali druga obecanja nisu ni bila dana. Ono sto ja mislim je da nama treba Zvezda koja ce godinama jaka da bude a ne svake prestupne. Ako ovaj plan donosi to, onda nisam protiv.
Pozdrav
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

On je obecao polufinale ULEB-a. Nek se tera u tri lepe. skot jedan bolesni, namerno minira Zvezdu, kakve nam je sve igrace oterao, a za Superligu je doveo Subotica kao pojacanje.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Radno vreme u svim firmama, pa tako i u Zvezdi, je 8 sati. Ko nece da radi, jednostavno dobije otkaz...  :D
OK, slazemo se da majmuna treba oterati, ali zar biste vise voleli Moku na njegovom mestu?! On za sada figurira kao jedini moguci naslednik i to je za mene cinjenica koja porazava najvise od svih drugih. Ali, to je vec problem u upravi...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

i ja se slazem, ne volim facu da mu vidim. Nek se nosi u 100 pm. Jebem ti coveka koji u tim ubacuje onu sisu, pa cakic je bio bolji od njega

Cakic je definitivno bolji od Sise :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Kola su krenula  :rofl nizbrdo pa cemo da vas tabamo :batine ,pa onda ovo :jebanje i na kraju nama titula :sampion

Kakva mudra misao :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "ANTIGURBET"Kola su krenula  :rofl nizbrdo pa cemo da vas tabamo :batine ,pa onda ovo :jebanje i na kraju nama titula :sampion

Tako je care, neka si im rekao, ne daj na sebe.......a sad zbogom.

Simone, nisi valjda onakvog lika otpozdravio svojim cuvenim BAN pozdravom :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


o ovome smo imali diskusiju i prije dva mjeseca, i opet je bilo ljudi koji brane Zmaga, kao da trofeje donosi ovo ono, da je dobar trener. Nema tu trenera, kad on najbolje i najmladje igrace otjera iz kluba. Ma on je tu pola problema, uprava jebena je ta koja ga drzi tamo, i samo zbog njega se i igra Jadranska liga, da je Moka, ili bilo ko drugi trener, nije ni vazno.... jadranska liga se nebi igrala. Znaci njegovi licni interesi se ispunjavaju, a to sto nasa liga je jaca od jadranske, i sto puca bez 4 tima koja igraju gumenu ligu, ZMaga nije braga, ali  nas treba da zabrine.... ali opet, ne razumjem kako je jedan covjek u stanju da kontrolise cjelu upravu.... mi bi vise njima trebali da jebemo mamu nego njemu....

Quote from: "Godra"Simone, nisi valjda onakvog lika otpozdravio svojim cuvenim BAN pozdravom :finger

Ma ni slucajno. ;pljuga

E majku mu...gde sad da upadnemo u "manju" moralnu krizu,pa jos pred Zagreb ?!

Nemoj tako, indijanac, pa zar ne znas da ce od naredne sezone Zvezda biti deonicar Goodyear lige? A to znaci mnooogo para u nasem sefu i mnooogo novih igraca (tamnoputi pre svih) sa kojima cemo osvojiti ne EFES, nego NBA ligu  :D

A videces i da cemo ove godine pokoriti Zagreb, svi ulozi sada idu na FF GY, tako da ce sveti Vranes, koji nema dovoljno snage i misicne mase za duel igru, svojim tricepsima i dricepsima ubiti azdahu, hocu reci Refleks, a potom i Cibonu ili Olimpiju, svejedno... Pa nek' pukne Goodyear guma od muke!
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Sa ovakvom igrom nemamo sta da trazimo na final four-u!Sramota bi bilo da se ovako tamo pojavimo!Punice nas ko stigne!Smesta treba popraviti igru i sve je na Zmagu idiotu!
 kada dodje tuga
ja ZVEZDp bicu s' tobom
kunem se severom svojim
slavom i svetim bogom!

Upravo sam se vratio sa Zvezda - buducnost, pa da malo prokomentarisem tekmu. O banijanju nista necu da kazem, da osim prozivanja Bulatovica za silovanje, u cemu je ucestvovala cela hala, navijanje nije gotovo ni postojalo. Kop od 50-tak ljudi, ne starijih od 15 godina i nije bio previse zanimljiv, osim nove pesme: Mi cigani svi umemo, ko ne peva - da bijemo....  :rofl  :rofl  :rofl

Mirkovic, Sisa,  :lol: najlosiji na parketu, Dozet u usponu forme, sve bolji procenat suta, a fenomenalni Rakocevic, Jeretin, uz dobre Bogdanovica, Vitkovca i Dragojlovica. Nije mi jasan onaj Vuk Radivojevic, decko je napravio za nepun minut tri licne greske..  :( valjda mlad, naucice...

Sagadin je zonu resio dobrim spoljnim sutem, imali smo vece, ali za ono sto je Milojevic radio nasima pod oba kosa jednostavno je nedopustivo...

Eto, onako najkrace... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

E u chemu je fora??? zashto ne mogu da sastave dve dobre tekme pojedini igrachi??? Svaki put mora da krene nekog drugog da bi mi dobili tekmu... samo Rakochevic pokazuje neke znake mozga i niko vishe... :zbunjen

Navijanje mora da bude mnogo bolje a ne samo da se navija kad je tu prva ekipa zato svi na Obilic pa da se ostvari pesma "Mi cigani svi umemo ko ne peva da bijemo".navijanje moralo da bude bolje, nisam od onih koji kenjaju na netu ali klinci samo mrmljaju u bradu, ne cuju se....ako neko ima slike sa tekme neka postavi!
vezda je zivot...

Ma bre braco nema frke. Osvajamo i nasu ligu i guma ligu i Euro ligu dogodine.
Grobare ima tako da guzimo  :jebanje .
Za zmaga se slazem sa vama, on jeste smrad i treba da ide.
Ali Zika i ekipa oni su do jaja. Pa sta smo bili pre njih.
Zamalo da ispadnemo u drugu ligu.
E sad sto oni drze zmaga nemam pojma.
Ali se iskreno nadam da on na kraju odlazi i da sledece godine dolazi Vlade Djurovic.
Sta njemu i ovako istice ugovor.
A sto se tice onog plana znam da je to malo vise sranje,
ali bice nesto od toga. VIDECETE.   :sampion
..a patrole Kalabic Nikole...