Samo ti meni reci kad ste dali gol na Karaburmi i sve ce mi biti jasno.

Uopste nemam nameru sa tobom da raspravljam na temu regularnosti jer se zna kakvi vam ljudi vode klub i sta sam ti i tvoji drugari mislite o njima.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "hejsel"Godrinjo brigadiru :zbunjen , o namestanjima tekmi molim te nemoj vise....stvarno bih mogao da nabrajam da bi vam puko server... i da bas cudno sto se ove picke iz cacka valjaju po terenu kad ste vi nosioci fer plej igre, ma da ne kazem promoteri...

Ne znam koliko si upucen u dnevnu stampu,evo bas u "Kuriru",danima vec ide feljton u nastavcima pod naslovom "1992-2004 Afere i mucke celnika Partizana" sa sve slikom Zecevica i pokojnog B.Bulatovica. namigivanje

Toliko o mahinacijama.

****

Nepismeni grobari kad nauce da pisu mogu da se javljaju na Forum. Do tada, citanke u sake, bukvar na kolenca, i da se krene od slova A :finger
ARTIZAN IZNAD SVIH!!!

Stvarno nije moje da ocenjujem ko ce dobiti ban ali ovaj kreten iznad ili baka iz Humske su neminovni,pa ovi se samo jave kad hoceju da provociraju,pa kad su napisali neki pametan post?
Mislim da se vecina sa ovog foruma slaze u mojoj oceni,teraj g.... napolje !!!!

Quote from: "Ljubitelj_dima"...pa ovi se samo jave kad hoceju da provociraju...
Mislim da se vecina sa ovog foruma slaze u mojoj oceni,teraj g.... napolje !!!!

...a kad "neceju"?????  :o  :o  :o

I ne slazu se svi  "s tvojim ocenama"..... ;pljuga
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Ja se ne secam da je neko uopste platio kartu????!! Ili smo bili toliko pijani  :flasa Ma ne, ne, ja nisam pio na tamo, ali u povratku sam se pridruzio ovima iz kola, jebiga i mi vozaci imamo dusu :rofl  ;pivo  A Kizu nisam do sada video onako raspolozenog tako da potvrdjujem da je bio pod extremno velikim dejstvom alkohola tj. verovatno piva  ;pivo .... Samo da dodam da je navijanje u prvom poluvremenu i pored svih sranja koja u se esavala na tribini bilo ok, ali se u drugom malo palo, mislim bilo je dobrih perioda, ali mora to mnogo bolje... Ne razumem sta 'oce ovo groblje, decenijama dobijaju utakmice u 100-om minutu, a nama se jednom i to opravdano produzi tekma i odmah paljba... Ma daj bre smesni ste, samo vi nemojte da pricate o namestanju, muckama i slicnim sranjima... Ne kazem da se to ne desava nekad i Zvezdi, ali bar se radi manje providno... Jos jedna stvar se potvrdila po ko zna koji put, bio sam svuda po Srbiji i Cg, ali nigde nas ne mrze kao u Cacku, ne znam sta smo im skrivili, ali onoliko mrznje i pljuvanja od obicnih ljudi, strashno... U trenutku kad su poletele kamenice van stadiona na nasu tribinu, bilo je krajnje ludih izjava, prozivki pandura sa cvarcima i sl... Znaci ne mozete da verujete sr=ta sve moze pjana glava da izgovori, tipa sad cemoda vas izlomimo  a ako me neko uhapsi j..... mu kevu!!1 :rofl  :rofl  :rofl
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Ljubitelj_dima"Stvarno nije moje da ocenjujem ko ce dobiti ban ali ovaj kreten iznad ili baka iz Humske su neminovni,pa ovi se samo jave kad hoceju da provociraju,pa kad su napisali neki pametan post?

:rofl
K???????? ?????? ? ????? ???????, ???? ?????????. :D
?? ?? ????? ???????? ???????? ? ??????? ? ??????? ?????? ? ????? ???? ??????? ??? ?? ??? ???????? ???????? ?????????? ?????????????? ???? ??????.   ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Godra jer imas mozda slike sa zeleznika, dok su bile upaljene baklje(ne mogu da nazovem bakljada jer je bilo samo 3 komada)???
Bio bih ti veoma zahvalan!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Brate, nemam, nisam bio na tekmi tako da nisam ja slikao. Vidi sa Kizom, da li ima nesto u svojoj arhivi.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Nema, pitao sam ga, ima samo one 4 slike sto su stavljene, nije slikao zbog kise!!!
Hvala ti u svakom slucaju!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

@ lucky_star

I ako su pod zastitom medveda,orlova i mungosa sve je manje,isceznuce i njihova vrsta  :D

...kako je tebi dosadno... ;pljuga

:ruke
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Ima li ko da mi posalje slike iz Cacka ali sve ne samo ove sa Foruma i iz galerije nego ako postoje jos neke ?????
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ