LJUDI jel idete veceras na odbojku u sumuce!!!
mislim da je devojkama potrebna podrska!!!
:sampion



DOK SRCE KUCA U NAMA TI ZVEZDO NISI SAMA I KRV TECE MOJA CRVENO-BELIH BOJA

Jaooo pa ovaj topic je zapostavljen..bedak ;)
''Samo ti, u mome srcu si...'' ;)
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!


Quote from: "paola"Jaooo pa ovaj topic je zapostavljen..bedak ;)
''Samo ti, u mome srcu si...'' ;)

??, ??! ???? ???????????! ??? ?? ???????!!! :ruke

??, ????, ???????, ??? ???? :) ?? ? ????????...  :rofl

???, ????? (? ?????? :) )! ?????, ? 18:00 ? ??? ????? ????? ?? ????? ?? ????????? ?????? ?? ???? ??????!  :sampion
????, ????? ???, ?????? ?? ???????? ? ????????! ?? ????????? ????????? ?? ?????? ??????!!!  :ruke

??? ? ??????!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

?????'??, ??' ???? ??? ?? ????...

????? ?? ????? '????? ??????, ? ?? ??? ??? ?? ?????? ?????, ?? ????? ? 18:00, ???? ????? ? 18:00 ??? ? ??????!!!


!??????? ????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Vidimo se...  namigivanje   namigivanje   namigivanje
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!


Zvezda je sampion,sve je gotovo,na severu slavlje,sada je pocelo  :sampion  :sampion  :sampion .
Bravo,devojke,bravo devojke.E ne da nas kenja ove nedelje,prvo fudbal,pa sad odbojka,a sutra trojkom u poslednjoj sekundi dobijamo groblje  :rofl .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kakav mec...  BRAVO  :sampion  za prvu titulu u sezoni,kao po obicaju.

Stvarno zavidim svima vama koji ste bili u hali,cestitke i vama za onakvu podrsku u cetvrtom setu !

Cak je i onaj lik od komentatora na kraju 4. seta u opstem odusevljenju rekao:Igrac utakmice su definitivno Zvezdine Delije!!!

Cula se i ova nova pesma koja nije losa zvucala, ali moze to jos bolje kad se osvoji ona najvaznija titula sigurno ce biti hit  :sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Sve je gotovo, sve je pijano,
nasa zvezda prvak ponovo....

:ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion

Svaka cast devojkama,igrale su-MU

Pa sta da se kaze sem svaka cast  za titulu,a devojkama malo lakse nije moje srce od celika  !!!!(mogao sam da umrem dok sam gledao)
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Ej, pa ja sam ovo propustila  :)  nisam videla poslednji set...jupii!!! :ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Bravo devojke !
Bravo devojke !

:sampion   :sampion   :sampion   :sampion

????????? ?????????, ??-??-??-??, ????????? ?????????, ??-??-??-??-??-??...  :lol:
(?? ?????? - ????????  namigivanje )

??????? ?????, ????? ????????, ????? ?????? ?????? ???? (?????: ??????????? ??????)...

??? ? ????? ???????? ??? ?????? ?... ?????? ? ?????: ????? ???????! ????? ???????! ????? ???????! ????? ???????! ????? ???????!

?, ?? ?????...
????, ????? ?? ??????? ?????? ?? (??????) ????? ?????? ???? ? ???????? ????? ???? ???? ??????? ?????.
?? ????? ?????? ?? ???? ?? ?? ???, ?? ?? ????... ??????????! ??????? ?? ???? ????? ? ??????? ???? ?? ????? ?? ??????? ?? ???  :zbunjen .
???, ??? ???? ???? ?????, ??????? ??? ???????? ?????? ?????? (??, ??????, ?????? 15 ? 20 ????).
???? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ????  :bes , ?? ??? ?? ?? ??? ???????? (????? - ???????! :)   :ruke ), ???? ??????? ????? ?? ?? ?????? ? ????? ????? ?????, ??? ???... ? ? ????? ?? ??????? ?? ??? ????? ??????????! (?????? ?? ?? ?????? ?? ????????????? ?????? ??????? ?? "??? ??????!"  :boks )
?, ???? (??? ?? ? ???? ???? ????? ???? ?? ???? ??? ???? ??? ????? ?????/??????????), ????????? ?? ????? ?? ????  :ruke  ???? ??? ????? ????????? ????? ???!  :ruke  :ruke  :ruke
???? ?? ? ???? ? ???? ?? ?? ???? ? ???? ?? ????...  namigivanje  ?? ?? ?????????!  :lol:

???? ???? ??????????? ?? ???? ?????? ???? ????????? ? ??????? ?????? ???!  :o
?????, ?? ??????? ????, ?? ???? ???????-????????, ??? ????? ??? ????? ?????? ??? ?? ?? ???????, ????? ?? ?? ??? ???????? (22. ???, ? 3. ??? ?? ?????).  :sampion


?, ??? ??????... ???! ???????...:
????? ???????! ????? ???????! ????? ???????! ????? ???????! ????? ???????! ????? ???????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

"??? ??????!"

:rofl  kakvi likovi ...

Cestitike odbojkasicama!

?? ????? ?? ? ????? ????????! ??????? ???????...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Alo bre ko ih -piiiip-... Oni su najmanje bitni...bili ste tamo...i doveli ste zvezdu do 23.titule(sorry Senjak...ispravka je bila neophodna 23....a ne 22;)
BRAVO DEVOJKE, BRAVO DELIJE ;)
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

Ma Bravo devojke!!!!!!
     Bravo devojke!!!!!!
     Bravo devojke!!!!!!

Bravo za 4 celicna bloka Gage Ilic u 4. setu, za milion smeceva Ivane
rke s Dorcola