Necu da dizem paniku ali sam nacuo, groblje sprema  za derbi novu glupost, od vandal boys-a je procurela informacija do nekog mog drugara, da se sprema unosenje raketa i gadjanje severa... u pitanju su iste one rakete koje su odnele zivot pokojnom Aci Radovicu... navodno ce ih ubaciti preko atletske staze i upravo vandal boys su organizatori cele akcije...

Pamet u glavu i cuvajte se svi!

Ne znam stvarno ako ispale te rakete kako neko moze da se sacuva od njih,Ja mislim ipak da se nece usuditi da to urade posle vec jednog incidenta sa pokojnim Acom Radovicem  :( .Ipak to su muslimani,talibani od njih se mogu ocekivati svakakvi teroristicki napadi.Ostecena im je dzamija pa moraju nekako da nam vrate.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

To samo groble moze da uradi, nista jedino nekako moze da spasi deblja jakna, sal oko vrata i kacket, jer acu je raketa spicila u go vrat i nije mu bilo pomoci!!!!!!!
Jebi ga, sta da kazem, mozda su to kao rekli da nas prokenjaju ali nikad se ne zna..........
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

I zaboravi da kazem, ako se tako ili nesto slicno desi, nema ustrucavanja, odmah lomljenje stolica, ograde i ulazenje na teren, da im se najebemo keve odmah!!!
A slag na tortu bi dobili u sredu!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

meni ovo zvuci kao naucna fantastika...ja sam cula da ce biti tako rigorozan pretres da nece moci "koncic" da se unese...u svakom slucaju treba sacuvati zivce, dobro raspolozenje i kloniti se svake provokacije...
narocito ako imate fiks ideje poput ovog nese_cb...dete, oladi malo... :batine

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nemojte da se palite na ovakve price i vesti...

To je sve u sklopu one akcije sa koktelima i slicno. Panduri neka rade svoj posao a mi cemo svoj...

Nema sansi da se onako nesto ponovi, a cak i da se desi neka nevidjena glupost, maloumno je verovati da bi dosao bilo ko do groblja preko terena kada:

Za mec visokog rizika najavljeno je veliko obezbedjenje, a danas su na stadionu umesto fudbalera "trenirali" pripadnici
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

"Derbi ce obezbedivati oko 650 ljudi. Kapije stadiona bice otvorene od 14.30. U cilju bezbednosti, na ogradama je zabranjeno kacenje bilo kakvih transparenata. Sudeci prema interesovanju i prodaji karata ocekivanja su da ce tribine biti ispunjene do poslednjeg mesta.

Pripadnici policije juce su na stadionu Partizana izvr

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja imam imam informaciju da ce groblje da pravi sacekusu oko 14,30 sati kod Zvezdine revije...

Quote from: "Drincca_Delija_Zemunac"Ja imam imam informaciju da ce groblje da pravi sacekusu oko 14,30 sati kod Zvezdine revije...

Nesto slicno sam i ja cuo, samo, ako to i pokusaju (sto je ravno samoubistvu) to nikako ne moze da bude sacekusa vec napad/zaletanje i slicno...

Tesko da to moze da im uspe...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Tri naslova ste tovorili na istu temu ...

Interesuje me tacno vreme odigravanja derbija - 17 ili 16:30h?

Ziveli

Quote from: "Radza"Tri naslova ste tovorili na istu temu ...

Interesuje me tacno vreme odigravanja derbija - 17 ili 16:30h?

Ziveli

17h!


Sta sad, ni transparenti, pa da da raketa lagano ubije nekoga, salim se razmisljao sam i mislim da im je to tesko izvodljivo kao i za sacekusu kod revije, mislim da im je to najgore mesto za sacekusu!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa ne mogu da verujem sada ne mo

Pa ako je tvoj trans aca radovic onda bi trebalo samo tvoj da okacimo i to, na sred ograde!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Nesho prijatelju trans je na