... da se kupi danasnji "sport", poslednje strana dole desno, SLIKA ZA ANALE!!!

Kizo uzmi skeniraj je i kaci na naslovnu, da se ne skida godinu dana  :rofl  :rofl  :rofl

?? ??? ?? ???????? ????? ??? ??? ???? ????? ?? ??????...

???????!!!

?????, ??? ???? ???????? ???????? ?????? ???? ?????? ?? ?????? ? ???? ?? ????...
?, ?? ???????, ????? ?? ????? ?????? ?? ????? ??? ?? ?? ????? :)

!!!?????? ????!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Slika govori sama za sebe, nema tu puno palamudjenja! :D

Slidza je skenirana, saljem Kizi na mail pa neka je gazda kaci...

sale znamo da slika govorri sama za sebe, al nismo svi u mogucnosti da je vidimo, ukoliko je niko ne okaci na netu.  ;pljuga

Znam, samo tehnicki problemi su u pitanju... prevelike se slidze 2,3 i 1,3mb, ko ima "bolji net" neka se javi na pm, ostavi mail, pa neka ih kaci da i ostali vide!?

Pa sto si u tolioj rezoluciji skenirao? Ali svejedno, mozes da je smanjis, ili rezolucija da bude manja, ili da bude slabijeg kvaliteta...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pretpostavljam da je skenirana slika .bmp (bitmap). Otvori je sa AcdSee - jem i pritisni enhance, zatim file - save as - i namesti save as type na jpg. Pritisni options u tom istom dialog box - u i namesti da bude jaca kompresija (mozda i ne mora, ako slika bude dovoljno mala). To bi trebalo da smanji velicinu dovoljno da mozes da je posaljes
Ako si znao ovo da uradis, nemoj da mi skaces za vrat, ja samo hocu da vidim fotku sto pre :)
Pozdrav
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Uff... poslate slike na jos par adr... pa ce valjda uskoro biti nesto!  :)

Godra parola snadji se! I pozuri vidis da ljudi kriziraju  :D

chivitli strpljenja malo!  namigivanje

Dajte ljudi tu sliku dok smo mladi! Pa zar je editovanje slike toliki problem, to i dete od 10 godina danas zna.

Slika je poslata Kizi, inace momak sa leve strane nosi jedan jako bitan sal :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]






trofeji sa derbija a ova skroz desno je sa poslednjeg derbija.

Cemu tolka tajanstvenos? Zar niko jos nije smanjio, skenirao slike?

Oce li slika ove godine? Ili za jubilarni 150. derbi.

Dajte tu sliku da vidimo molim vassssssss  :o

I po dvadeseti put, molim vas postavite tu sliku, molim vas, molim vas, molim vas, molim vas, molim vas,... Jebote ja sam izgleda jedini baksuz koji nije video to u Sportu ili na vestima.

Polako ljudi veliki je to posao, treba maskirati onolike kurcine dvojici likova koji zalivaju pandure, ipak, ima i maloletnica na forumu  :rofl

Ja sam postao sam sebi dosadan, dajte ljudi jel ima neka dobra dusha da postavi slicicu??? I sta ima da se zamagljuje kad su tu sliku videli svi u Sportu osim mene :bes .

Posto Kiza nikako da odradi, postavicu ja na neki server, jel moze?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


ajde, da vidimo i to posle 100 godina!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!