Da dodam za frku kod pinka, u trenutku kad su vune bezale ka pinku gadjale su automobile kamenjem, mi u istim nismo prosli bas najbolje (inace moj direktor je vozio i bio pogodjen kroz prozor) je*bem im sve, gomila kamenja kraj kruznog toka...
  Ali se zavrsilo sa par shavova i pandurom koji za malo nije bio pretuchen sa direktorove strane...
  Jebes ga, stoka se u stampedu razbezala, a on je bio prvi na udaru besnog dishe (inace najjaci Delija na b.brdu)...
  Pozdrav za Bukija legendu!
raljevina Srbija u srcima sija!

CD ce biti za vikend verovatno gotov, ne bi trebalo da kasni...
Na CD-u se nalazi snimak: snimano je sve vreme sa staze ispred severa, dimovi, baklje, tuce, vodje, navijanje, cak se vidi par forumasa kako...  :D Snimljena je i tuca grobara na jugu (ona od 20 na 20), extra je zoomirano pa se dobro vidi.

Posto nisam bio iz opravdanih razloga u sredu na tekmi, primetio sam gledajuci prenos na tv-u i citajuci vase izvestaje da neki internet huligan lagano moze da napise izvestaj sa tekme samo je posmatrajuci na tv-u. Znaci, ovi sa rts-a su sve prikazali pocev od koreo, preko dimnjaka i ostale pirotehnike do onih poruka misevima u 2. poluvremenu pa cak i onih sitnih pojedinacnih tucica na severu. Jedino sto nisu uhvatili jeste ova blamaza veka groblja (...mi smo picke najvece...).
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kakav tek zandari imaju snimljen materijal,kad je RTS poceo da prikazuje sve... :zbunjen

Quote from: "Casual"Kakav tek zandari imaju snimljen materijal,kad je RTS poceo da prikazuje sve... :zbunjen
Verujem-detaljniji...
Ja bih isto voleo da posedujem taj cd te se nadam da ce se uskoro pojaviti neka konkretnija info o njemu...
ko vrata shal, u stomaku pivo...
Svi na stadion tamo je sve zivo...

Ko je danas kupio "Sport" imace priliku da u subotu dobije autogram :)
Preko glavne strane :))


..... I onda je mrmot ....
Sta je bilo sa nasim igracem kad je stoka isla u Cacak, to su bre novinarske patke eto to je to oce da nas naguze

Svako ko se malo bolje zadubi u ovaj text vidi da on nema nikakve zdrave logike. Lik kaze da je ranije izasao sa tekme...i njega su vec cekali..likovi obuceni u zvezdina obelezja (u poslednje vreme je moda u gradu maskirati se!)...zatim kaze da on nije imao nikakva obelezja partizana (paotkud bas njega pored toliko uocljivih grobara, da napadnu?!)...i na kraju kaze da su se najpre raspitivali za koga navija?! Ovo poslednje je stvarno smesno...Derbi je bio u subotu a ovo je tekst nedelju dana posle...(azurno, azurno...)

Bolje bi im bilo da su u redakciuju zvali decka sa otkinutim prstom, ili decka kome zamalo nisu oko izbili gumenim metkom ili nekog do kerova sa subotnjeg derbija da objasni ko im je naredio da naprave onakav docek prvoj ekipi?!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E ovo je prevrsilo sve mere dobrog ukusa... Stvarno sto ne dovedoste momke koje zandarmerija umalo ne osakati za sva vremena... U sto skorije vreme treba objaviti neki demanti, neko saopstenje protiv ovih placenih smrdljivih neobjektivnih i lazljivih novinara jer su pocei da mi idu na ganglije...   :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Gaga"Ko je danas kupio "Sport" imace priliku da u subotu dobije autogram :)
Preko glavne strane :))

Dobijas i danas sliku od mene sa onim lepim salom :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


eh jos da su radili i ona 4 megafona...  :megafon
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

a niko ne pominje onaj  beli dimnjak , i prvi put u poslednje vreme one bombe-dimnjak sto gruva cuje se na 10km , u calcio-u je to redovno! toga treba vise!!!!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Daaa...dobro si me podsetio,ali niko ga jos nije pomenuo.Nije beli,neki zuti,krem sta li je vec.Ja se taman zagled'o nesto u jug,gledam kako se pegla ona stoka,kad je to grunulo... jebote,stvarno jako puca.Koliko lepo izgleda,toliko je i opasno(za Godru,za Backa,za Bumbara,za Timu,,, :nene  :D ),setite se samo kakvih je pizdarija bilo sa tim po Italiji.

Quote from: "Niski Delija"Posto nisam bio iz opravdanih razloga u sredu na tekmi, primetio sam gledajuci prenos na tv-u i citajuci vase izvestaje da neki internet huligan lagano moze da napise izvestaj sa tekme samo je posmatrajuci na tv-u. Znaci, ovi sa rts-a su sve prikazali pocev od koreo, preko dimnjaka i ostale pirotehnike do onih poruka misevima u 2. poluvremenu pa cak i onih sitnih pojedinacnih tucica na severu. Jedino sto nisu uhvatili jeste ova blamaza veka groblja (...mi smo picke najvece...).

?????, ???... ?? ??? ?????? ????????? ?????? ???????, ? ???? ????...  namigivanje


????, ????? ?????, ??? ???? ?? ????? ????? ????? ?? ??? ???? ????????  :zbunjen


?????? ??????? ??? ?? ??????!


??? ????? ?????? ??????? ????? ?? ????????? ?????? "???????? ???????". ???? ?? ? ???? ?? ?????????? "????" ?? ?????? ????? ????????? ???????, ??? ????? ?? ???? ?? ?? ???????? ? ?? ???? ?? ?????? ????? ?? ??????? ???????? ?????? ?? ?????????????? ??????? ???? ??????? ???? ? ????? ?? ???? ?????? ?? ????? ?????? (????? ???? ??? ?????? ??? ??? ????? ??????)... :) :) :)

???????? ?? ?????????, ??????? ? ???????, ?????? ?? ????????. ( ?, ??? ?? ?????? ????? ?? ????, ???? ?? ????? ????. ???. :)  :lol:  )
???? ??? ? ???????? ???????????? ????????? ????  :rofl , ??? ? "???????" ???? ???????? ????????, ???? ?? ???? ??????? ?? ???? ?????????.

???? ?? ????????? ?? ???? ??? ?? ??? ????????, ????? ?? ?? ??????, ??? ??? (???????? ??????) ????? ????????? ???? ???? (?!) ?????...  :o
? ??? ?? ????? ?????? ???? ( ??????, ? ??...  :D  ), ?????? ?? ??c ???????? ?????? ?? ???? ?? ???? ???????, ??? ?????? ?????? ???? ??????? ????????????? ???? ??? ????, ???? ?? ??????? ????...  :bes
???? ????, ???? ?? ???? ??? ?? ??? ?????????? :) ????????? ???? ???? ( ????????, ????, ????????, ???????, ????? ) :( ? ??? ????????? ????? ????? ?? ??????????!
? ????? ?? ??????? ?????????? ??? ( ??????? ), ? ?? ?????? ?? ?? ??? ?? ?? ?? ?????? ?? ?? ???????. ???? ????, ????? ????? ?? ?????? ???? ?? ???????.


!??????? ????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "KizaLion"Sta kaze TB:
Ka
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

evo da kazem i ja nesto za dnevnik :
MOMCI NAJJACI STE , ZIVIM EVO SKORO 30 G. I MISLIO SAM DA SU GLODARI NEUNISTIVI [vec sam svaku nadu izgubio] ALI POSLE " MI SMO PICKE NAJVECE" :jebanje
JA SAM PONOVO RODJEN  ;pivo ]
8. maja  :sampion
GRAJ ZVEZDO IGRAJ I POBEDI !!!

Quote from: "Senjak"
Quote from: "Niski Delija"Posto nisam bio iz opravdanih razloga u sredu na tekmi, primetio sam gledajuci prenos na tv-u i citajuci vase izvestaje da neki internet huligan lagano moze da napise izvestaj sa tekme samo je posmatrajuci na tv-u. Znaci, ovi sa rts-a su sve prikazali pocev od koreo, preko dimnjaka i ostale pirotehnike do onih poruka misevima u 2. poluvremenu pa cak i onih sitnih pojedinacnih tucica na severu. Jedino sto nisu uhvatili jeste ova blamaza veka groblja (...mi smo picke najvece...).

?????, ???... ?? ??? ?????? ????????? ?????? ???????, ? ???? ????...  namigivanje




!??????? ????!

jbg tebra, meni je svakako bilo najteze sto sam bio sprecen da dodjem na tekmu, pogotovo sto kad sam video na tv-u u kakvom izdanju je sever, pa srce mi se cepalo sto nisam na tamo, ali nema veze, vidimo se protiv Vose na Mari, ne znam tacan termin ,ali sam proracunao da tad osvajamo i proslavljamo titulu  :sampion   :flasa
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Senjak"
Quote from: "KizaLion"Sta kaze TB:
Ka
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budimire vidis li kako me TXOMAC pickara na BBB forumu :D Da li da mu skinemo ban, zao mi je sto ne moze da se ukljuci u raspravu   :lol: