April 21, 2004, 10:09:15 PM Last Edit: July 14, 2008, 06:31:14 PM by KizaLion



Profesionalno kako i treba. To sam vec na par tribinama video da imaju Transparent od Internetsajta pa bas dobro da i vi sat imate super.

Do jaja... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Svaka cast...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ma odlicna je zastava,sledeca ce biti jos bolja  :ruke .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ko ce da brani zastavu u tuci??  Admini & moderatori..ili moraju i forumasi ?
Kako ce te da odlucite ko je prva ekipa ? Ovi sa najvise postova u prve redove ili sta ?:D
p.s. zastava je dobra

odlicna, trebala je i ranije da se pojavi ...
a imam bolest kojoj nema leka.....

Quote from: "CZTZ"Ko ce da brani zastavu u tuci??  Admini & moderatori..ili moraju i forumasi ?
Kako ce te da odlucite ko je prva ekipa ? Ovi sa najvise postova u prve redove ili sta ?:D
p.s. zastava je dobra

Nije to zastava ekipe vec reklama za sajt. :) Dakle, ono sto imaju ozbiljne grupe sirom Evrope, ponajvise 'Talijani :) ...

Nije losa ideja da osobe sa najvise postova brane zastavu, to je valjda princip i kod tuznog fronta - jedine i najvece net-hool organizacije.. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

ma nek je brani onaj naslikani, veoma opasno izgleda  :boks

Quote from: "KizaLion"????????? ??????, ???????? 2x2 ?????. ???????? ?? ??? ???????.

???? ??? ?? ?????  :)
?? ?? ???? ????? ???????? ?? ??????...


zastava je sljus  :D  :D  :D

Quote from: "Forever Ultras"

Nije losa ideja da osobe sa najvise postova brane zastavu, to je valjda princip i kod tuznog fronta - jedine i najvece net-hool organizacije.. :)

poz,
budimir
Prica se da su danas imali parolu ; DOK INTERNET GURA JF CE DA POSTOJI  :)


p.s. sad mora ekipa iz dijaspore da napravi ultraCAFFEklan. Bio bi red!!

Svaka cast na zastavi. Odlicno izgleda!

Sto se tice sirenja bice bolje!

Znaci ja u prve borbene redove... :lol:
od sada kad izbije sranje ja prvo gledam gde je trans  :rofl

ipak sam medju top 10 sto se postova tice  :D
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Svaka cast za zastavu!!! Samo tako... :ruke  :ruke  :ruke
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Zastava je odlicna... samo malo je falilo da plane vec na promociji, ona krpa dole je gorela samo tako za razliku od "uzica" i "vrsca"  :rofl

Budo sta se tu palilo becej ili?

ps: Kizo sta je sa onim "zalivanjem"?

Svaka cast Kizo,sve cestitke...

Tu blizu nje paljena je Becej PFK(cirilicom),a vatra je zahvatila mali,jako mali deo nase Novi Sad(kod kopce za vezivanje nesto malo).Srecom,pa je sklonjena na vreme.

Na poslednjoj strani danasnjeg sporta, lepo se vidi zastava.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Pohvale i samo pohvale...

Bas sam o tako nekoj akciji razmisljao pre neki dan, i setio se onog starijeg transa www.delije.net i reko bilo bi dobro opet tako nesto uraditi!!!
Ne znam da li ste primetili groblje ima reklamu na svom stadionu na atletskoj stazi www.talibani......, mozda i to ne bi bila losa ideja kada bi se sklopio povoljan dogovor sa upravom!!!(zao mi je samo sto bi smo groblje iskopirali)
Kada bude dosla neka jubilarna godisnjica koreo spremaju samo ljudi sa najvise postova (npr: prvih 50)na forumu (samo sto bi za to trebalo izdvajati neka sredstva, pa predlazem da se sto pre otvori neki fan club ili SHOP gde bi bili oni novi bar salovi, majce itd itd)
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Zastava za svaku pohvalu.
Bravo :ruke  :ruke  :sampion  :ruke  :ruke
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.