Quote from: "Nesha_cb"
Kada bude dosla neka jubilarna godisnjica koreo spremaju samo ljudi sa najvise postova (npr: prvih 50)na forumu (samo sto bi za to trebalo izdvajati neka sredstva, pa predlazem da se sto pre otvori neki fan club ili SHOP gde bi bili oni novi bar salovi, majce itd itd)

Napraviti preko celog Severa od najlona u boji,veliki monitor i kuciste,na cijem ekranu bi bio grb caffe-a!...i pozvati Thomasa Bauera da trci po tribini sa ogromnim mishom!  :lol:  :lol:  :lol:

Sta da se kaze sam toga da je caffe u velikom usponu a valjalo bi da tako da ostane.Sto se tice zastave nisam je video na tekmi ali posle videh slike na forumu odlicna je zastava.
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ


Do jaja je zastava samo napred!
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Senjak video sam da je zastava caffea bila skroz desno... nego, ona glodarska je gorela kao da je polivana benzinom, priznaj da te je bila frka od velikog plamena?!  :D

Inace lik do mene je jedini imao dimnjak u sektoru dva do zapada, posle zavese u drugom bio je zut od glave do pete... ne bi me cudilo da su ga posle derbija startovali Kinezi da ide sa njima do bolka na pice  :rofl

Sta je na kraju bilo sa zastavom, jer bila na jos nekoj tekmi (nisam uspeo da vidim sa severa) osim derbija??? Mislim da je treba nositi na sve tekme!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Nije losha zastava svidjaju mi se dimenzije , 2X2 to ja gotivim .

anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Nije losha zastava svidjaju mi se dimenzije , 2X2 to ja gotivim .
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Quote from: "Nesha_cb"Sta je na kraju bilo sa zastavom, jer bila na jos nekoj tekmi (nisam uspeo da vidim sa severa) osim derbija??? Mislim da je treba nositi na sve tekme!!!

Ljudi, nije to zastava u pravom smislu, vec reklama, bila je kao jedina na prosloj basket tekmi u Pioniru... :) Ide ona svuda, ne bojte se... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "Nesha_cb"Sta je na kraju bilo sa zastavom, jer bila na jos nekoj tekmi (nisam uspeo da vidim sa severa) osim derbija??? Mislim da je treba nositi na sve tekme!!!

Ljudi, nije to zastava u pravom smislu, vec reklama, bila je kao jedina na prosloj basket tekmi u Pioniru... :) Ide ona svuda, ne bojte se... :)

poz,
budimir
Pa dobro, na to sam mislio, u svakom slucaju, trebala bi da bude jedna od vidjenijih na tekmama gde prisustvuju delije, pa jednog dana da napravimo malo vecu, lepsu i uocljiviju!
Svaka cast adminima na trudu da caffe bude extra site, jer stvarno mislim da je kvalitet sve bolji i bolji sto dokazuje i otvaranje shopa bez koga bi caffe bio tesko ovo sto jeste i ono sto treba da bude!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ih jedina...  namigivanje  

FU bila je tu i Tete Mile zastava!  :)

Quote from: "Boka"Ih jedina...  namigivanje  

FU bila je tu i Tete Mile zastava!  :)

I to je tacno... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!