Svim navijacima Crvene Zvezde cestitam titulu!

:sampion  :sampion  :sampion


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nije jos gotovo (istina dovoljan nam je i jedan remi!), ali moze da pocne slavlje! Jos ako uzmemo kup!

Cestitike svim Ciganima i igracima  :sampion

cestitam svaka cast!!!

protiv madjara svi na marakanu da proslavimo daj boze titulu !!!!  :sampion  a zasto nebi bilo jedno 75.000 ljudi , ajde samo jedan razlog...  :zbunjen  MAGICO MILAN !!!! sledece sezone ce i OM pa ludilo sva 3tima :sampion  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :lol:  :)  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :lol:  :lol:  :)  :)  :)  :)  :D  :D  :D  :D  :D  :rofl  :)  :)  :)
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

"...na severu slavlje,sada je pocelo"  :sampion
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sampioni!!! To govori samo za sebe.
Nek je u sreci i zdravlju ova titula a da nam bericetno bude i da udjemo u LS.
Pozdrav
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.


:flasa ZA TITULU       :flasa ZA DELIJE        :flasa ZA ULAZAK U LS
To je to ,ko hoce neka ceka subotu ja slavim od juce  danas sam samo pojacao tempo :rofl

:sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion
a imam bolest kojoj nema leka.....

"...Neka veceras svako zna,da je Zvezdina pobeda,novi sampion i titula,nasa Zvezda je opet najbolja..."! Svaka cast momcima,sve cestitke,nemam reci...ali da vidimo,da sumiramo nesto.

Ko je ono na pocetku sezone prozivao igrace da nemaju veze,da je generacija nikad gora,da nece opet biti nista ni ove sezone,pa nudio silne dresove,gajbe piva koliko god mozemo da popijemo ako budemo bar drugi,aaaa,bre??? A ono izgleda duplaa kruna,he he...

Veeeljo,junacki sine,javljaj se...duguju nam stosta! :D


:sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion

Ja sam obeco dres Majorke(Spanair) i celticsa(taj bogami nedam,pa makar ispao djubre).
Za ovo prvo podsetite me kome sam ga obecao i dobice ga do kraja prvenstva(verovatno na tekmi protiv Vojvodine)....
Ah da cestitam nam na tituli al' ono sto sam pricao iza toga i dalje stojim(necu da se ponavljam zbog Mile :o )
Pozdrav ciganijo

Braco Cigani,
                    ja se jos uvek neveselim.Znate da je groblje uslo u LS ove godine,tako da su zaradili koji milioncic.A kad Bjeka i Zeka imaju pare,svasta se moze ocekivati...ali ponovo su presusili za kup :rofl
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Jedan je Slavoljub Muslin  ;pljuga
Valjda nece prodati kup BD-u.

Meni si obecao dres Majorke....  :)

Quote from: "Casual"
Ko je ono na pocetku sezone prozivao igrace da nemaju veze,da je generacija nikad gora,

I dalje to mislim, a znam da i ti imas slicno misljenje ;pljuga

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"
Quote from: "Casual"
Ko je ono na pocetku sezone prozivao igrace da nemaju veze,da je generacija nikad gora,

I dalje to mislim, a znam da i ti imas slicno misljenje ;pljuga

Pozdrav

Znamo to,i ti i ja i svi ostali,al' cuti Godrinjo,neka roba mora da se valja! :D  namigivanje

QuoteMeni si obecao dres Majorke....
OK,javi na private detalje...ako si sa Senjaka tim prije ce

Da li se zna tacna satnica odigravanja tekme i da li je sigurno to da je u subotu tekma sa Voshom?Veoma mi je bitno,da vidim hocu li moci da dodjem,ako mi se poklopi sa obavezama,ubicu se  :bes .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Da li se zna tacna satnica odigravanja tekme i da li je sigurno to da je u subotu tekma sa Voshom?Veoma mi je bitno,da vidim hocu li moci da dodjem,ako mi se poklopi sa obavezama,ubicu se  :bes .
I meni je isto frka, pokusao sam da saljem mail upravi ali im mail ne radi, cuo sam da zadnja 2 kola moraju u isto vreme da se igraju (valjda 17h), a ja u beogradu nisam do 21h, (taman stizem u centar na proslavu), salim se, bice mi mnogo zao ako ne odloze tekmu za nedelju!!!

p.s. :megafon HOCEMO TEKMU U NEDELJU!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "Djape_BBrdo"Da li se zna tacna satnica odigravanja tekme i da li je sigurno to da je u subotu tekma sa Voshom? Pokusao sam da saljem mail upravi ali im mail ne radi

Kod njih bre nista ne radi,kad su takve stvari u pitanju.Slusao sam malopre na TV-u,ponovo su ponovili,u subotu je tekma.E sad,ne znam ni da li bi smeli da pomeraju termine,zbog regularnosti( ako ga i ima uopste  :lol: )...

Zamisli facu tek mom ortaku iz ekipe kad ga je riba malopre podsetila da u subotu moraju da su na nekoj svadbi,jer ona kumuje... :lol:  :lol:  :lol:

E u p**** mat*****  :bes ,necu moci da dodjem.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org