Verovali ili ne, ja svojim ocima nisam mogao da verujem, jedan od likova sa Torcida Sandzak foruma kao avatar je stavio mudzahedina koji drzi odsecenu srpsku glavu. To je fotka iz novina, znao sam i ime tog coveka a lik koji drzi njegovu glavu je pakistanac...

Predlazem ostalima na forumu, namerno bas ja jer sam prema njima imao najvise tolerancije, da se svi do zadnjega banuju (ako vec nisu) a da ta praksa bude nastavljena i ubuduce...

Inace, to nije neka linkovana slika vec jedan od avatara iz galerije:

http://www.torcida-sandzak.org.yu/Avatar/Emir.jpg

A ona parola iz prethodnog kola... O Boze, molim se za dan kada cemo sa njima igrati tekmu, ovde ili tamo...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nadam se da necemo biti samo prvi koji ih banuju nego i prvi koji ce da ih razformiraju!

SRBIJA SRBIMA!

Quote from: "Forever Ultras"

A ona parola iz prethodnog kola... O Boze, molim se za dan kada cemo sa njima igrati tekmu, ovde ili tamo...

p

i ja sanjam dan kada cemo gostovati u smrdljivom Pazaru i kada cemo prevrnuti jebeno mesto da kamen na kamenu ne ostane.

Quote from: "Ljubitelj_dima"
Quote from: "Forever Ultras"

A ona parola iz prethodnog kola... O Boze, molim se za dan kada cemo sa njima igrati tekmu, ovde ili tamo...

p

i ja sanjam dan kada cemo gostovati u smrdljivom Pazaru i kada cemo prevrnuti jebeno mesto da kamen na kamenu ne ostane.
..I ja molim Boga za taj dan  :o Pa da vidimo.. mmmmmm!  :finger  :boks  samo opustheno...

Na transparentu je pisalo: Islam ce zavladati svijetom!

:bes  :bes  :bes

http://www.torcida-sandzak.org.yu/Slike/Chuka04/25.jpg

Molim boga za dan kada cemo se sresti sa njima...

"Rano jutro uranak ja napustam zamak..." (Beogradski sindikat)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Na transparentu je pisalo: Islam ce zavladati svijetom!

:bes  :bes  :bes

http://www.torcida-sandzak.org.yu/Slike/Chuka04/25.jpg

Molim boga za dan kada cemo se sresti sa njima...

"Rano jutro uranak ja napustam zamak..." (Beogradski sindikat)

poz,
budimir
budo, taj trans. je postavljen kao replika ufovcima na "PRAVOSLAVLJE ILI SMRT" .. tako da.. samo opustheno  :finger

taj mudzahedin nije bio pakistanac vec arapin.


a on je zavrsio kako je zavrsio u Zvorniku :ruke

Danas je u blicu objavljena ta slika... ISLAM CE ZAVLADATI SVIJETOM...
ta poruka kao da im je udarni transparent. Ko stoji iza torcide sandzak? Sekta poznatija kao Vehabije? Osama Bin Laden? Saudijski kralj Fahd? Iranski suniti ili Libijska govna (shiiti). Oni za mene nisu navijaci, nimalo!

Al' pazite vi njih na sta oni lice...pogotovu ovaj sa repom! :lol:

http://www.vik.co.yu/Torcida/forum/viewtopic.php?t=343

ladno su bili sad na banjici a radovci nista... kako je mogla takva sansa da se propusti
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

batice iranci su shiiti a libijci suniti :):):)

a sto se ovih mucenika tice... pa kako mozete da se nervirate toliko oko njih??? oni ionako nisu navijaci... iskulirajte ih, a kad se sretnu sa zvezdom, najebite im se majke turske.


Pozdrav


p.s.
"Pravoslavlje ili Smrt" nije napravljen za pazarce...

Ma ko jebe ove poturice. Mislim da se uopste ne treba opterecivati ovim njihovim ispadima, jebo ih onaj transparent, a ne moze da skupi njih 100 iza istog. I koliko vidim uspeli su u svojoj nameri - provokaciji :bes ,a to se vidi po tome, da je  skoro na svakom navijackom forumu u zemlji  otvoren topik na tu temu u kojem se poziva na obracun s njima itd, tako da ce sad stvarno moci da se vade, da je cela zemlja protiv njih.
Treba ih iskulirati a ne padati na njihove provokacije i stvarati im publicitet i popularnost, koju nikako ne zasluju. Dobice oni svoje, jednom! A i nadlezni organi imaju sto se navijackog zakona tice, osnovane razloge da reaguju, mada ne verujem da cemo tu pricu videti.
Indijanci, klasicni indijanci! ;pljuga

pozdrav

Sa sajta je skinut taj avatar...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!