Kao sto pise na naslovnoj, imamo dosta materijala sa danasnje tekme, slike, audio i video bice postavljeni tokom tekme sa vojvodinom. Kiza je dosta toga snimio sa staze pa bice extra fotki i jos bolji video. Bice postavljeno oko 23-24h.


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

jedan veliki minus u svemu ovome je to sto je decko izboden nozem na severu.



SRANJE LJUDI.


kao da nemamo dusmana dosta .....................................

Nemam reci za ovo sto se desilo :( Proslo me  veselje do titule.

Sad Hocemo Evropu!!!


jos par fotki sa tribine vezanih za incident sa slaninarima

http://www.tribina.co.yu/img/slike/fotoprice/03-04_zvezda-vojvodina2.jpg
http://www.tribina.co.yu/img/slike/fotoprice/03-04_zvezda-vojvodina3.jpg
http://www.tribina.co.yu/img/slike/fotoprice/03-04_zvezda-vojvodina4.jpg
http://www.tribina.co.yu/img/slike/fotoprice/03-04_zvezda-vojvodina5.jpg
http://www.tribina.co.yu/img/slike/fotoprice/03-04_zvezda-vojvodina6.jpg

To su liderove slike :) Ja imam dosta veliki video sa te tuce, mnogo je dobar, imam gomilu slika od slaninara, svi su u Burberry fazonu, barem ovi njihovi na sipci...

Prioritet su bile ovih 36 slika + jedan video sto sam postavio, plus cu jos slika dodati samo da sutra pregledam sta sve imam i dali vredi.

Slike su odlicne ovo ovako jos nevidjeno na Balkanu ovo je primer sa sve Navijace Balkana svaka cast Delije koji su bili protiv Vose!!!!!!!

Mnogo dobro slavlje kasnije u svlacionici(bila kamera),igraci goli skacu sa upaljenom bakljom,uz "Neka veceras svako zna...",pa onda "Dos'o je i taj dan,umr'o je partizan"  :lol: a kasnije na konferenciji za stampu jos ludje,pevanje pred kamerama,skakanje,ispolivali onaj sto sa sampanjcem...istom ce kasnije trener Vojvodine novinarima: "Meni ovo vise lici na kafanu,nego na konferenciju za novinare"! :lol:  :lol:  :lol:

P.S. Svaka cast na fotkama i ostalom materijalu,zaista vise nego profesionalno! namigivanje


Cutanje jeste zlato - ali u zavisnosti od toga ko cuti, odnosno zbori, sto ce reci da cutanje nije zlato, ja cu, ipak, da cutim, jer, cutanje je mudrost. Nema sumnje da su i svi ostali mudri?!

:o  :(

mnogo smo jaki

E pa stvarno svaka cast vodecima na bakljadi, barjacima, zastavicama bilo je ludilo, veoma su dobro odradjene zastave na dve motke(bilo ih je bas dosta), nisam stigao ni da pohvatam koje su ih grupe odradile!!! Stvarno svaka cast!
Jedina velika crna mrlja na sve to je bio izboden decko, ako je vec toliko mahao bakljom, trebalo mu je nalupati samare i izbaciti ga napolje, a ne da ga neko bode nozem! Kada bi tako trebali da gledamo, onda bi na svakoj tekmi neko bio izboden jer ne peva, mase bakljom itd. To nam nije trebalo!!!

p.s.zvezda je sampion
-----sve je gotovo
-----na severu slavlje
-----ODAVNO je pocelo!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

jedino je dobro sto je malo licilo na ludilo carnevaleeeeeee znaci baklje dimovi zastave su radili UB . opet ona 4 megafona nisu radili.  steta sto savija nije napalio sve kad je bio juris na slaninare nego se nastavilo sa pesma. a tamo onaj mali sale (zaostao-mongol)  pokusava da skloni dedu sto neznao ni kako je uspeo da dodje do stadiona , a flasa leti centimetar pored glave i pogadja ih u ruku. nije da nesto kenjam samo mislim da je trebalo zesce na madjare. derbi kup : 9,5  subota proslava : 3,5 !  pa obrisi ovo ako smeta!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

mnogo dobro ona zastavica ucz vitez ! i male ultras!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Uh, malo mi se sleglo pa rekoh da napisem neku vrstu izvestaja sa ove tekme. :)

Iskreno, ocekivao sam i malo veci broj ljudi mada 30 000 - 40 000 jeste velika brojka.

Sever je izgledao velicanstveno od samog pocetka. Poruka okacena na ogradi: Jos jedna pobeda - jos jedna titula! Iznad nje dimovi i baklje, krcat Sever, sve od prvog trenutka. Slanina je kasnila sa dolaskom i ispred njihovog boxa okacena je madjarska zastava sa natpisom Firma i zaokruzenim H kao simbolom madjarske. U prvo vreme je nisu videli pa su zastave kacili preko i pored nje da bi je tek kasnije skontali :) i iscepali... Imali su neku svoju koreografiju sa nekim papiricima ali to je bilo tako daleko da se nije videlo nista, niti je njih 200 moglo da se cuje tokom tekme...

Inace navijanje je bilo ok uz konstantno paljenje pirotehnike. Iznesena je gomila novih zastava a cini mi se da se pojavila i jedna stara Firmina zastava oko koje se vode polemike pa cu pogledati medju starim slikama da li je negde imam na nekoj slici da resimo dilemu oko nje.

Pred kraj I poluvremena pocinje ta nesrecna tuca u delu Severa ka zapadu - gore. I od nje malo navijanje pada. Za dodatne zanimljivosti potrudili su se slaninari koji su bacili baklju  na istok i krenuli u ozbiljnije gadjanje stolicama ka obicnim gledaocima.  Na to par stotina ljudi preskace na istok, dotrcava do boxa i krece obracun stolicama i oko ograde uz pokusaje murije da spreci kontakt ali nasi probijaju kordon murije u trecem naletu i tada slanina bezi iz boxa, ajde ostalo je 10 likova koji se nesto malo gadjaju i to je sve od njih. Napolje je bilo kamenovanja ali nista ozbiljnije. Vecina se vraca na Sever. Vazno je napomenuti da su neki preskakali i sa zapada na jugi gadjali slaninu sa juga a i 2-3 navijaca su utrcala u teren u pokusaju da pridju slanini... Kada su se devojcice iz NS zaputile kuci smirile su se strasti.

Na kraju tekme zandarmerija je sprecila masovniji upad na teren, a malobrojni sa istoka i zapada uspeli su da dodju do igraca i da sa njima podele radost oko nove titule. Ako se neko seti glodarske proslave titule od prosle godine kojoj je prisustvovalo jedva nekoliko hiljada ljudi shvatice zasto pojedine periferne grupe zele da bace senku na jucerasnji dan onim prozivkama za incidente ali one zastave i piro show... :)

Sve u svemu, dan za pamcenje!

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Ako se neko seti glodarske proslave titule od prosle godine kojoj je prisustvovalo jedva nekoliko hiljada ljudi shvatice zasto pojedine periferne grupe zele da bace senku na jucerasnji dan onim prozivkama za incidente ali one zastave i piro show... :)

Sve u svemu, dan za pamcenje!

poz,
budimir

Periferna ekipa ce opet pokazati da je bolje navijalo njih 50 nego 10000 ljudi na severu...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Sta reci osim da je steta sto je bacena senka na ovako lepo izdanje kopa  u trenutku kad osvajamo titulu. Mislim da je sada sasvim jasno da se vise ne sme precutno gledati na medjusobne tuce koje ce jednog dana nekoga kostati zivota.I zar je potrebno gaziti lika koji lezi krvav ? ovo ne bi smelo da se ponovi !

Jos jednom se potvrdilo da S u ovakvim mecevima nema premca na sipci ,kao i to da fenomenalno izgledamo sa ovim zabarskim stilom tribine.I jos nesto,slaninari su pokazali kolike su picke po ko zna koji put.

@ Budu , ne bih rekao da je bilo vise od 25000 ljudi(izvinjenje ako je ono 30000-40000,tvoja procena koji si ocekivao),ali i to je suvise za komsiluk ,ajde da kazem da je usrano vreme do 15-16h kumovalo nesto manjem broju ljudi.

Slike i video odlicni i za svaku pohvalu.

Quote from: "KizaLion"To su liderove slike :) Ja imam dosta veliki video sa te tuce, mnogo je dobar, imam gomilu slika od slaninara, svi su u Burberry fazonu, barem ovi njihovi na sipci...

Prioritet su bile ovih 36 slika + jedan video sto sam postavio, plus cu jos slika dodati samo da sutra pregledam sta sve imam i dali vredi.
Hoce se postavljati video te tuce ili ce ici u shop???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

hoce li biti jos video zapisa,ili samo ova dva?

I ja bi se slozio sa konstatacijom da je velika mrlja to sto jedan od nas sada lezi u kriticnom stanju... Treba vise ceniti zivot pogotovo treba vise da cenimo zivote nas Srba - Delija da se nekoljemo medjusobno pogotovo ne zbog ovakvih sitnica... Uopste mi se zbog toga nije ni navijalo na kraju.,, Pogotovo sto je pored poslave bila u pitanju i pomoc za Kosovo! I ona stoka slanirnarska je morala da ubacivanjem baklji na istok izazove sukobe i pored toga sto se znalo da prihod od prodaje karata ide u za pomoc Kosovu!

Elem vazna je titula, a priliku za popravni imamo vec u utorak na rukometu i sredu na kupu!

Pozdrav!

Pa incidenti izazvani neprikladnim ponasanjem slanine nece umanjiti ni za dinar pomoc Kosovu.Sa te strane,akcija je izvedena kako se samo pozeleti moze.Ali,to sto je jedan nas izboden,nemogu i nikad necu moci da razumem.Kako je moguce da pocinilac nebude uhapsen iako se sve odigraalo pred ocima 30000 ljudi.To nije navijac,to je zivotinja... :boks
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Ima dosta AVI fajlova, oko 10, videcemo koliko ce biti mesta na serveru za sve njih... Po mojoj proceni imamo preko 50 slika visokog kvaliteta i jos gomilu interesantnih poput slike na kojoj pise Firma na madjarskoj zastavi ispod kaveza... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!