Postovani forumasi,
CD u trajanju oko 50 minuta, sa profesionalnom obradom i odlicnim spotovima je najzad zavrsen. Izvinjavamo se sto je ovako dugo trajalo, nije do mene bilo, jer nam je covek radio besplatno.

Molio bih da mi se ljudi jave na mail diamond@teleport.co.yu svi koji su do sada rezervisali radi dogovora, inbox od privatnih poruka mi je stalno pun. Oni koji su napisali izvestaj (oko 15-20 ljudi)  dobijaju gratis kao sto sam i napisao.

Inace diskove narezujem na verbatimu i dolazi uz belu kutiju.


Kizo odlican je CD, odgledao  sam ga dvaput, dobro  se sve vidi i cuje, sve u svemu fin materijal za imati na hardu, preporucujem i ostalima...

poz

Znaci CD je super!!! Svi bitni momenti su na njemu, grmimo kao ludi, baklje, dimovi, koreo, zastave, trofeji, groblje se ne cuje, ima snimak njihove medjusobne  :batine itd... Pohvale za autora(e) i Kizo brate ajd' pa da bude jos ovako dobrih snimaka!!! Ziveo  ;pivo
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

??  :rofl ?? ?????, ?? ????? ???? ?? ?? ???? ????? cool ???. ?????....?????? ??? ???? ?? ???? ????, ?? ???? ?? ?? ???????... ????? ???? ????????...??, ??? ?? ???? ???? ??????, ?? ????? ???? ?? 5 ???, ? ????? ???? ?? ??  :jebanje ????? ? ??????...???...??? ??????...????? ?? ??????????.  ;pljuga

Ko je ikad i sumnjao u Kizu ?!

Kizo zahvaljujem ti se na CD-u stigao mi je jutros, pregledao sam ga i malo je reci da sam iskreno odu

Kao neko ko ga je ucestvovao u izradi  namigivanje  istog moram da napomenem da se Kizi u prvi mah nije previse dopao ali je CD gotiva na drugo ili trece gledanje... Od sada ce to biti praksa na velikim utakmicama kada je Marakana u pitanju a mozda i sire... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

cd je do jaja

kiza hvala
RZIM PARTIZAN!!!

Budo, i meni kada je davao cd nije bio preterano odusevljen, jedva je cekao moj komentar... I mada mi je i na prvo gledanje bio ok, tek kad sam ga gledao drugi i treci put i to u drustvu naseg zajednickog prijatelja Ko... skapirah da je cd vrhunski!!!
Drago mi je da ce to od sada postati praxa i za ostale velike tekme, ali kada bi moglo da se organizuje jos par ljudi, pa recimo da se snimi desavanje toga dana oko stadiona, pa malo pre pocetka tekme, pa pijanstva, eventulni neredi, pa sve po malo da se umixuje, e to bi bio vrh...
U svakom slucaju za prvi put je extra!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

izgleda da je taj cd ko ona stara narodna i ruzna zena nakon brdo piva je zgodna zena :D

Quote from: "Red Star Forever"Budo, i meni kada je davao cd nije bio preterano odusevljen, jedva je cekao moj komentar... I mada mi je i na prvo gledanje bio ok, tek kad sam ga gledao drugi i treci put i to u drustvu naseg zajednickog prijatelja Ko... skapirah da je cd vrhunski!!!
Drago mi je da ce to od sada postati praxa i za ostale velike tekme, ali kada bi moglo da se organizuje jos par ljudi, pa recimo da se snimi desavanje toga dana oko stadiona, pa malo pre pocetka tekme, pa pijanstva, eventulni neredi, pa sve po malo da se umixuje, e to bi bio vrh...
U svakom slucaju za prvi put je extra!!!

Vidi, ovaj CD je kasnio neko vreme jer nismo zeleli, barem ja, da izbacimo jedan "proizvod" koji nije gotov i u maniru ranijih video materijala koji se tic navijaca. Da pojasnim o cemu se radi, kada se navija, postoje usponi i padovi, uglavnom, trudili smo se da sve najbitnije i najbolje momente, vredne secanja spojimo u jednu pricu. Ocistili smo materijal od onih prekida, ukomponovali ga da izgleda kao da navijanje ne prestaje, dodali one muzicke efekte iz pesama i bubnjevena pocetku, ubacili naslove, podelili tematske celine, uopste uradjena je jedna prilicno ozbiljna montaza u studiju 3K (kojima se ovim putem zahvaljujem) i dobijen je na kraju taj CD. Nije bilo ni malo lako, moram priznati da covek koji je sve to radio prilicno se iscimao uz nasu podrsku i pomoc...

E sada, da bi se uradilo sve to ponovo, a ovo je bilo pilot izdanje, cisto da vidimo kako sve to funkcionise i koji je stvarni obim posla jer od onog planiranog posao je ispao 3X veci; potrebno je celu pricu ponoviti i to nije ni malo jednostavno. Ovo je proizvod koji u sustini kosta, ali koji vredi imati zbog arhiviranja i dokumentovanja ovih trenutaka za neka buduca vremena kada ce to biti daleko lakse i jednostavnije. Idealno bi bilo da smo imali tri kamere, da mozemo da montiramo sat vremena finalnog materijala iz 6-7  sati sirovog, ali to bi zahtevalo jos vise vremena u montazi i jos vise cekanja na proizvod. Mislim, barem ja, da nije resenje u tome da se sirovi materijal "pusta" kao sto to drugi rade, jer je svaki derbi ili dogadjaj pojedinacna prica za sebe i treba je na neki nacin zaokruziti..

Na sve to dodaj jos i cinjenicu da mi kao sajt, a i pojedinci, nemamo kameru i da je ova kamera bila drugarska pozajmica. :) Drugo su fotoaparati, oni su manje vise pristupacni i nas sajt ima 3 foto kamere koji manje vise uspesno prave i one obicne :) avije koji se kace nakon tekmi. Video produkcija je potrebna jednoj ozbiljnoj navijackoj grupi, manje vise web orijentisana jer dzaba da mi napravimo sve one spektakle ako oni ostanu nezabelezeni kao kod stoke u komsiluku koji imaju manje svojih fotografija nego sto Caffe ima za samo dve godine svog rada..

Istina, mi vec duze vreme nameravamo da nabavimo kameru, postoje indicije da cemo je imati pocetkom sledece sezone, ali i tada trebace nam ljudi koji ce se time konstantno baviti, ali to je vec neka posebna prica koju treba resiti... Inace, ideja snimanja zezanja po gradu i slicnih stvari nije nova, manje vise je to radjeno, ali ja takve stvari ipak ne bih pustao u javnost, jer sto bi mi pustali kako bilo ko od nas izgleda i sta radi. Iz takvih snimaka mogu da izadju interesantni podaTci :) muriji i drugima. Ono sto ljude treba da zanima jesu navijanje i koreo, a ako ima neka tuca koja kasnije moze da se pusti, sve bude u svoje vreme kao, recimo, snimak sa Trosarine ili Bec koji se nalazi na nekim kasetama..

Ukratko, bice toga jos, ako ga bude, bice vrhunski, verovatno bolje od ovog prvog puta, ali necemo raditi nesto sto necemo potpisati kao Caffe, jer ono sto potpisemo imace najveci kvalitet kao i salovi, slike, majice i dr...  namigivanje

Mi nismo sekta, zatvorena grupa i sl. vec ekipa kojoj je u interesu da oko sajta okupi ljude sa idejom, koji vole Zvezdu i koji su spremni da doprinesu kroz sajt i drugim stvarima izgledu nase tribine i njenoj boljoj organizovanosti...

Nadam se da nisam smorio.. :)

Navijac, kada budes video CD mocices malo da se edukujes o tome, kako izgleda kop najbolje navijacke grupe na prostorima ExYu... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Sorry, dva puta ista poruka, neka moderatori obrisu ovu i jednu od dva blizanca... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

disk je ok.  moglo bi bolje da se chuje i previshe minuta je bacheno na groblje , tako da slavlje kod postignutog gola je izostalo , uzmite disk!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Hvala na dvd-u Kizo, odlican je!

p.s. Buda je najbolje navijao, a i pozirao  namigivanje

Juce mi je stigao cd i mogu reci da je ok uradjeno, par scena mi nedostaje recimo ono kad je i Zapad skakao na: Ko ne skace, taj je grobar... ali sve u svemu dobar je  ipak je to prvi put, jer tih 54 min zaista brzo prodje ;pljuga  a cak sam i sebe primetio  na snimku :D .
Da je vise kamera moglo bi se i snimiti sta se napolju desava, odnosno kad masa prilazi stadionu jer to bas dosta mocno izgleda.

pozdrav

CD sam juce dobio i fantastican je, koliko sam uspeo da vidim snimano je sa dve kamere, odlican materijal!
Mislim da samo fali paljenje zastave na levoj strani, iza transparenta RL-a i PU-a i ona jedna tuca na severu blize zapadu!
Bilo bi mnogo dobro da si zumirao one likove sto su skinuli onom grobaru sal kada je preskocio na zapad, ja sam se cepao  :D  :D  :D
Mozda nije trebalo snimati bas toliko groblje, kao i zumirati vodje...
sve u svemu, materijal je ok, bilo bi dobro da se tako nesto radi na svakoj vecoj tekmi, pogotovo evropskim!
Svaka cast!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quoteone likove sto su skinuli onom grobaru sal kada je preskocio na zapad

? ??? ?? ?? ?????? ????? ?? ???  :D

????? ??? ??? ? ?? ?? ???? ???? ???? ?? ????? ???? ??????? ???? ????? ? ????? ?? ???.  :ruke ??????????...?????? ?????? ??? :ruke .....?? ?? ???? ????? ?? ????? ??????? ? ?? ?? ?? ??????? ???? ????-?????. ???? ? ?? ????????? ? ?????????. ????? ?? ???? ???????? ???????. ??? ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ?? ????? ?? ????????? ???? ???????? ???? ????????? ????????? ? ???? ?????? ?????

? ??? ???? ???? ?? ??????? ????? ?? ??? ?????? ?? ????? ?? ????? ???????  :zbunjen . ????? ????? ????? ?????.

Kizo,

uspeo sam da odgledam ceo materijal bez problema (na lap-top-u), ali kad sam pre neki odneo ortaku,  nismo mogli da gledamo preko dvd-a?

Pozdrav

Ono je Cd na Divx-u na ne na dvd-u. Otkud ti to da je DVD.